boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-05-14, 07:40   #51 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Walka Bliska ja na mojej karcie mam remis, (oglądałem stream z SHO) Mayweather się nie popisał tą walką, nie sądzę aby kompletnie olał Maidanę ale pewnie wiek już robi swoje do tego Chino dobrze pracował na nogach i nie było tak jak Guerrero który biegał ledwo nadążając, bardzo dobry Jab dobre akcje prawy na korpus lewy na górę, widać że Marcos zrobił spore postępy pod okiem Garcijii, Floyd miał wiele przestrzelonych ciosów co jest dziwne, a wiele dochodzących to ciosy przeciętnej jakości jak na Floyda, rewanż wskazany, wielu się myliło nie doceniając 'Chińczyka' w tym ja ale pokazał że jest godnym pretendentem, Gala fajna ciekawe walki, choć wcześniejsza gala Pac vs Bradley o wiele lepsza

ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 07:41   #52 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Co z tego że narzucił swój styl skoro Floyd się dostosował i zwyczajnie lepiej punktował ?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 07:51   #53 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Nie obruszaj .. nie taki był mój zamysł..
Wskaż proszę element, we którym Money wygrał walkę, co do zwycięstwa którego nie powinno być wątpliwości.. Która płaszczyzna? W czym był lepszy? Nawet statystyki ilościowe, choć to nie boks amatorski, są równe...
Dużo lepsza defensywa, dużo lepszy clean punching, po którym głowa Maidany odskakiwała wyraźnie. Ze strony Maidany też były ciosy i dla niewprawnego oka lub takiego, które oglądało walkę w słabej jakości Mayweather był wręcz tymi ciosami momentami zasypywany (statystki ilościowe) chociaż większość W OGÓLE nie powinna być punktowana, bo była skutecznie broniona i zbijana.

Ja się nie obruszam Adrianie, ale wypraszam sobie takie szufladkowanie i próby dyskredytacji mojej osoby rodem z naszych politycznych dyskusji. Przecież nie muszę pisać na boxing.pl, masz ku temu odpowiednie narzędzia i władzę Wolałbym to, niż takie tanie chwyty z Twojej strony i pisanie o jakichś "przyjacielach Floyda Juniora".

Tymczasem. Idę się wyspać.
KiDDynamite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:06   #54 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Kid.. nie to było moją intencją, to miało być dowcipne.. Nie było - Przepraszam.

Co do walki, mamy inne spojrzenie.. choć ja nie wypowiadam się jednoznacznie, kto powinien tę walkę wygrać.. Mam jak na razie duże wątpliwości. Ja nie jestem ekspertem w punktowaniu walk. Zgodnie ze statystykami, clean punching wyszedł na równo, a nie mam wątpliwości, kto uderzał mocniej. Co do obrony, to z całym szacunkiem, ale nie mówimy o Moneyu co do zasady, a o jego postawie w tej walce, a tu defensywa Amerykanina - co pokazują statystyki, była daleka od ideału.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:06   #55 (permalink)
prospect

Domyślnie

Wychodzenie z sympatiami, przyjacielami to jest typowy pozamerytoryczny sposób argumentacji, a dokładnie argumentum ad personam, jeżeli komuś brakuje argumentów. Napisanie później czegoś takiego jak się wychodzi z takimi personaliami jest niepoważne.
Cytat:
Nie obruszaj .. nie taki był mój zamysł..
HILTI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:07   #56 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał HILTI Zobacz post
Wychodzenie z sympatiami, przyjacielami to jest typowy pozamerytoryczny sposób argumentacji, a dokładnie argumentum ad personam, jeżeli komuś brakuje argumentów. Napisanie później czegoś takiego jak się wychodzi z takimi personaliami jest niepoważne.
Nie prosiłem Cię o opiniowanie... Jak już masz taka potrzebę, to prześlij mi swoje uwagi na priva..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:10   #57 (permalink)
prospect

Domyślnie

Pisałem to równo z tobą, gdzie się z tego wycofałeś, widząc twój wpis bym już tego nie napisał.
HILTI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:10   #58 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

A tak poza tym to o co chodziło z tymi klaunami jak Floyd wychodzil?
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:22   #59 (permalink)
champion

Domyślnie

Pewno o show.OD 6 rundy wychodziła bardzo duża schematyczność przy linach Maidany. Bił 3,4 ciosy na dół i jeden na górę. Gdy Floyd to wyłapał, to bił spokojnie przy linach na początku serii Argentyńczyka krótkie podbródki. Chińczyk mógł bardziej to urozmaicać. To co działało na początku na Amerykanina zazwyczaj po kilku rundach jest już niezbyt przydatne.
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:39   #60 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Fatalne porównanie.

W piłce kolego chodzi o jedno - celne strzały.
W boksie, punktuje się cztery płaszczyzny:

- effective aggression;
- ring generalship;
- clean punching
- defence
Chodzi o czystą esencję boksu, czym są trafione uderzenia. Wiadomo, że reszta jest bardzo ważna. Ale przyznaj sam, wygrasz walkę ciągłą ofensywą z rzadka trafiając, czy wyprowadzając celne uderzenia mimo, że nie musisz ciągle przeć do przodu???
Rocky L-N jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania