boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-05-14, 10:54   #71 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ja na miejscu polsatu zrobiłbym tak;
Kostyra out i zostaje Pindera Albert i Gmitruk. Oni w odróżnieniu od Kostyry znają się na rzeczy.

mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 11:02   #72 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał mis64 Zobacz post
Ja na miejscu polsatu zrobiłbym tak;
Kostyra out i zostaje Pindera Albert i Gmitruk. Oni w odróżnieniu od Kostyry znają się na rzeczy.
Takie głosy są od lat, ale Kostyra jest nienaruszalny jak dolina rospudy. Wg mnie Pindera powinien być głównym, merytorycznym komentatorem a Kostyra tym drugim - świrującym pawiana.
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 11:04   #73 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomasz Groblica Zobacz post
Ja dałem 116-114 Mayweatherowi. Chłopak wg mnie wykaraskał się w ostatniej chwili od porażki. Długo adoptował sie do Maidany, jednocześnie olewając go sobie na treningach i wyszło, co wyszło..[/B]
Nie zgadzam się z opinią jakoby Floyd olał przygotowania i wyszło jak wyszło Floyd jest 100% profesjonalistą i nie wierzę w jego lenistwo, już sam fakt że mierzy się z zawodnikiem o kamiennych rękach podświadomie zmusiłby większość do należytego przygotowania, główna przyczyna takiej a nie innej postawy Floyda jest to że styl zawodników takich jak Cotto/Maidana nie leży Floydowi + być może gorszy dzień
ArturBorubar jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 11:13   #74 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturBorubar Zobacz post
Nie zgadzam się z opinią jakoby Floyd olał przygotowania i wyszło jak wyszło Floyd jest 100% profesjonalistą i nie wierzę w jego lenistwo, już sam fakt że mierzy się z zawodnikiem o kamiennych rękach podświadomie zmusiłby większość do należytego przygotowania, główna przyczyna takiej a nie innej postawy Floyda jest to że styl zawodników takich jak Cotto/Maidana nie leży Floydowi + być może gorszy dzień
Zgadzam się w 100%.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 11:18   #75 (permalink)
V.I.P

Nominowany 28 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturBorubar Zobacz post
Nie napisałem, że olał treningi ogólnie, tylko olał treningi pod kątem najbliższego rywala.

Floyd mówił przed walką, że nie studiował zachowania Maidany (widział tylko jego rekord), nie przygotowal żadnej taktyki pod niego, nic...
po prostu trenował, a że robi to solidnie plus ma galaktyczny talent do boksu, to wygrał to zasłużenie. Niemniej, uważam, że to najsłabszy Money, słabszy niż ten z Cotto. To fakt, nie od dziś wiadomo, że money nie lubi jak mu ktoś narzuca presję.

W rewanżu uważam, że Chino ugra może jedną rundę i do widzenia.
Tomasz Groblica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 11:27   #76 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomasz Groblica Zobacz post
Floyd mówił przed walką, że nie studiował zachowania Maidany (widział tylko jego rekord), nie przygotowal żadnej taktyki pod niego, nic...
po prostu trenował, a że robi to solidnie plus ma galaktyczny talent do boksu, to wygrał to zasłużenie. Niemniej, uważam, że to najsłabszy Money, słabszy niż ten z Cotto.

W rewanżu uważam, że Chino ugra może jedną rundę i do widzenia.
Wybacz Panie Tomaszu, ale czy wierzysz w te bzdury które mówił Floyd, np. przecież on nigdy nie ogląda walk Pac-mana (jak twierdzi) i tym podobne bzdury gada ,
Nie wierzę że nie studiował z ojcem nagrań z walk Maidany jego słabych i mocnych stron, nie wierzę w to , że trenował na luzie, jeździł sobie rowerkiem, trochę posparował z sparingpartnerami których lubi a nie tymi co imitują styl i pewne atuty Maidany, dla mnie to są bzdury
ArturBorubar jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 11:50   #77 (permalink)
contender

Domyślnie

Ja oglądałem dopiero do ósmej rundy i tam widziałem zwycięstwo Floyda. Co prawda było to zwyciśtwo wymęczone wyjątkowo, ale jednak.
Wiele osób chyba zapomina w jakim wieku jest Floyd. Wiele osób, podobnie jak to było z ostania walką Paca, widząc mniej przekonujące zwycięstwo Floyda od razu wrzesczy o przegranej. Ale teraz Floyd nie ma rawa gadać, że to Pac jest słaby, bo jego wczorajsza walka pokazała, że na tym marmurze pojawiają się rysy, a Floyd nie jest nadczłowiekiem, jak wielu sądzi. Forma Paca spada z wiekiem, to jest n ormalne, ale Floyda również, i to tez jest normalne.
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 11:52   #78 (permalink)
challenger

Domyślnie

W moim odczuciu wygrał Maidana, zastanówcie się bo mówicie że dużo ciosów lądowało na gardę albo przestrzelone. Ale kiedy Marcos nie przestrzelał to trafiał i w początkowych rundach dał popalić Floydowi. Nie powiecie mi że Floyd wygrał 6 pierwszych rund w większości klinczując bo tak właśnie robił, albo garda albo klincz a tak się walk nie wygrywa. Dla mnie rewanż rozstrzygnie
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 11:55   #79 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nihilus Zobacz post
W moim odczuciu wygrał Maidana, zastanówcie się bo mówicie że dużo ciosów lądowało na gardę albo przestrzelone. Ale kiedy Marcos nie przestrzelał to trafiał i w początkowych rundach dał popalić Floydowi. Nie powiecie mi że Floyd wygrał 6 pierwszych rund w większości klinczując bo tak właśnie robił, albo garda albo klincz a tak się walk nie wygrywa. Dla mnie rewanż rozstrzygnie
Uważasz że w pierwszej połowie walki Maidana wygrał wszystkie rundy? Ja tam naliczyłem ze 3.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 12:02   #80 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Jak dla mnie to Mayewather po prostu olał Maidanę mając w pamięci, że ten ma na koncie porażki z zawodnikami niższej od niego klasy. Chwalenie Marcosa przed walką mówi wszystko. Nikt się nie spodziewał, że Maidana pokaże w ringu 200% swojego potencjału. W ewentualnym rewanżu obstawiałbym wyraźniejsze zwycięstwo lepiej przygotowanego fizycznie i taktycznie Floyda.

BTW reakcja publiki i mina Moneya przy ogłaszaniu werdyktu genialna. Chyba naprawdę większość ludzi wyczekuje na jego porażkę.
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania