stare 13-04-14, 19:43   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Twórz z nami Boxing.pl

Interesujesz się boksem? Umiesz pisać? Chciałbyś osobiście poznać bokserów i ludzi ze środowiska? Masz teraz niepowtarzalną szansę, by tworzyć z nami portal Boxing.pl.

Weź udział w konkursie na redaktora naszej witryny i zostań częścią polskiej bokserskiej sceny dziennikarskiej, doskonaląc swoje umiejętności i wiedzę na najstarszej stronie o pięściarstwie w Polsce. To tylko od Ciebie zależy, ile będziesz w stanie osiągnąć jako redaktor. Naszym celem nie jest zaspokajanie mas, a stanowienie najlepszej merytorycznie platformy internetowej o pięściarstwie w Polsce. Jeśli jesteś pasjonatem boksu i czujesz, że miałbyś czytelnikom coś ciekawego do przekazania, to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie.

Chcesz spróbować? Odezwij się na adres mailowy: redakcja.boxing.pl@gmail.com - tam dowiesz się szczegółów.

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-14, 17:53   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 486 razy w 83 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Chłopaki i jeszcze lepiej dziewczyny, zapraszamy na boxing.pl. Ja z mojej strony mogę napisać, że jest duża satysfakcja pisania tutaj, bo mamy fajną załogę i przede wszystkim doborową ekipę użytkowników, od których można wiele się i nauczyć i wynieść w dyskusjach.
Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-14, 18:33   #3 (permalink)
prospect

Nominowany 124 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 9
Domyślnie

O tak, kobiece spojrzenie na boks przydałoby się w redakcji :D Dziewczyny, chodźcie do nas!!!
Marek Derylo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-14, 18:58   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 486 razy w 83 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Derylo Zobacz post
O tak, kobiece spojrzenie na boks przydałoby się w redakcji :D Dziewczyny, chodźcie do nas!!!
Ja piszę zupełnie poważnie. Znam kilka dziewczyn (niestety anglojęzycznych), które świetnie kumają boks i sto procent, że nasze ogarniają również temat. Kiedyś na orgu fajnie pisała Laura, ale to akurat Polka nie była...
Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-04-14, 19:20   #5 (permalink)
prospect

Nominowany 124 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 9
Domyślnie

Ja też poważnie chciałbym, aby pisała u nas jakaś dziewczyna. Wiem, że są dziewczyny, które znają się na boksie. Ale ciekawe byłoby nawet spojrzenie tej, która niekoniecznie ma tak dużą wiedzę o pięściarstwie, po prostu mogłaby pisać, jak to wygląda z jej punktu widzenia, jak dziewczyny postrzegają boks, jakie wrażenia, itp. Na pewno byłoby to duże urozmaicenie, taki głos "z zewnątrz", rubryka "Kobiecym Okiem" czy coś takiego...
Marek Derylo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania