boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Khan może walczyć z Collazo na gali Mayweathera Juniora (http://www.boxing.pl/forum/newsy/25963-khan-moa-e-walczyae-z-collazo-na-gali-mayweathera-juniora.html)

Adrian Golec 20-03-14 18:53

Khan może walczyć z Collazo na gali Mayweathera Juniora
 
Na gali Floyda Mayweathera Juniora, zaplanowanej na 3 maja może wystąpić niedoszły rywal genialnego Amerykanina, Amir Khan (28-3, 19 KO). Brytyjczyk zmierzy się być może z niewygodnym Luisem Collazo (35-5, 18 KO) - na zdjęciu.

Odwrotna pozycja Luisa Collazo, okazała się w styczniu nie do przeskoczenia dla Victora Ortiza, którego impet, starszy rywal stopował z każdą upływającą sekundą walki. Aż do końca drugiej odsłony, w której Collazo znokautował faworyzowanego Ortiza. Tym samym były mistrz WBA wagi półśredniej, wrócił na "tapetę" i może okazać się trudnym sprawdzianem Khana. Słaby występ byłego posiadacza pasów WBA i IBF kategorii junior półśredniej na gali "Moneya", zdyskwalifikowałby jego kandydaturę do walki z najlepszym pięściarzem globu.

Jak dotąd, poza planowaną walką Marco Antonio Peribana z J'Leonem Love, nie ma potwierdzonych innych pojedynków, które miałyby poprzedzać starcie Mayweather Jr - Maidana.

Luisowi Collazo może pomóc zarządca Barclays Center, które mieści się w Nowym Yorku. Mitch Yormark, chętnie widziałby u siebie pochodzącego z Brooklinu Collazo, w konfrontacji w Mayweatherem Juniorem, o ile 32-letni pięściarz uporałby się w maju z Khanem.

Źródło: Boxingscene

Literatt 20-03-14 19:05

Przypyszczam, ze Collazo zgasilby Khana, jednoczesnie spodziewalbym sie bardzo dobrej dla oka walki. Wygrany ma bardzo duzo do zyskania. Trzymam kciuki za doprowadzeniem do tego zestawienia.

Tomasz Baranek 20-03-14 19:11

Biorąc pod uwagę postawę Khana w ostatnich walkach i dość małą w tej chwili częstotliwość walk nie zdziwiłbym się, gdyby Collazo przycelował go i skończył tak jak Ortiza. Chciałbym to zobaczyć.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.