boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Daniel Jacobs w najbliższą sobotę na gali Garcia - Herrera (http://www.boxing.pl/forum/newsy/25802-daniel-jacobs-w-najblia-szae-sobotae-na-gali-garcia-herrera.html)

Adrian Golec 10-03-14 18:53

Daniel Jacobs w najbliższą sobotę na gali Garcia - Herrera
 
W najbliższą sobotę, na gali w Portoryko wystąpi mistrz organizacji WBA i WBC w wadze junior półśredniej, Danny Garcia (27-0, 16 KO). Rywalem Amerykanina z portorykańskimi korzeniami, będzie wymagający Mauricio Herrera (20-3, 7 KO).

Na tej samej imprezie, na ring wróci Daniel Jacobs (26-1, 23 KO). Amerykański przedstawiciel wagi średniej, zmierzy się z Miltonem Nunezem (26-9-1, 24 KO). Pod warunkiem przyzwoitej dyspozycji i przygotowania do walki, "Golden Child" nie powinien mieć większych kłopotów z odniesieniem zwycięstwa przed czasem nad 26-letni Kolumbijczykiem. Przypomnijmy, że Nunez przegrał w ostatnim pojedynku przez nokaut w piątej rundzie z Sergio Morą, a zatem pięściarzem niebywale sprytnym i niewygodnym, lecz pozbawionym nokautującej mocy. Jacobs odkłada z kolei z jakiegoś powodu występ, o którym można byłoby mówić w kategoriach "dużej" walki Amerykanina. Wydaje się, że ten 27-letni utalentowany bokser, byłby już gotowy na zdecydowanie większe wzywania. Podczas ostatniego występu, "Golden Child" potrzebował zaledwie trzech rund, by odesłać z kwitkiem Govanniego Lorenzo.

Na tej samej gali zobaczymy bardzo dobrze zapowiadające się zestawienie w wadze piórkowej, Daniel Ponce De Leon (45-5- 35 KO) vs Juan Manuel Lopez (33-3, 30 KO). Fani lubujący się w wadze ciężkiej, będą świadkami rywalizacji Deontay Wildera (30-0, 30 KO) z Malikiem Scottem (36-1-1, 13 KO).

Adrian Golec 10-03-14 18:58

Muszę przyznać, że dużym zniecierpliwieniem czekam na to, aż Daniel Jacobs i Matt Krobow dostaną swoje szanse.. jakieś sensowne walki... Waga średnia potrzebuje większych wrażeń.. a ci dwaj, to diamenty tego limitu... przynajmniej w teorii..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.