boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-03-14, 22:21   #1 (permalink)
prospect

Nominowany 124 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 9
Domyślnie Anthony Joshua nie zwalnia tempa, kolejnym rywalem Sprott lub Skelton

Tylko 134 sekund potrzebował wczoraj Anthony Joshua (5-0, 5 KO), aby znokautować Hectora Avilę (22-16-1, 14 KO) na gali w Glasgow. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zestawienie pod tytułem: brytyjski pięściarz wagi ciężkiej oraz przebieg walki podany w sekundach wywołuje w polskich kibicach niezbyt przyjemne reminiscencje, ale należy oddać złotemu medaliście z Londynu, że szybko załatwił wczoraj sprawę.

Rzecz jasna należy podchodzić do tego zwycięstwa z dużym umiarem, warto zerknąć na rekord Argentyńczyka, ale należy też zaznaczyć, że w ubiegłym roku Dereck Chisora potrzebował "aż" dziewięciu rund, aby wygrać z Avilą.

- Zrobiłem duże postępy od czasu mojej ostatniej walki i właśnie taki jest mój plan, z każdym kolejnym pojedynkiem chcę być coraz lepszy. Dotychczasowe moje walki kończyły się szybko, więc naturalne są obawy ludzi o to, czy dam radę walczyć na dłuższym dystansie. Osobiście uważam, że 6 czy 8 rund nie byłoby problemem. To moja ostatnia "6- cio rundówka", a przeciwnicy będą coraz mocniejsi- powiedział Joshua.

Kolejna walka dobrze rokującego pięściarza zaplanowana jest na 19 kwietnia, a jako potencjalnych rywali wymienia się Michaela Sprotta (40-21, 17 KO) oraz Matta Skeltona (28-8, 23 KO).

Jak promotor Eddie Hearn ocenia występ boksera?

- Robi postępy. Ludzie krytykowali dobór rywala, ale przecież wytrzymał on 9 rund z Chisorą. Widząc jak przyjmują go kibice w Wielkiej Brytanii, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Przed nami jeszcze sporo pracy, ale już mogę powiedzieć, że Anthony to wyjątkowy pięściarz. Rozmawiamy ze Sprottem i Skeltonem, myślę, że walka z którymś z nich to ciekawe wyzwanie dla naszego zawodnika.

Źródło: bscene

Marek Derylo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-03-14, 22:38   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Chisora był wtedy chyba najgorszy w całej karierze i tylko przez to walka z Avilą trwała tak długo, a poszłaby na dystans gdyby nie przerwanie bez powodu. Natomiast plan przeskoku na Skeltonów czy Sprottów bardzo mi się podoba. Dla Joshuy czas wejść na wyższy poziom z doborem przeciwników i zacząć walczyć z kimś solidnym.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-03-14, 23:32   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Najpierw Skelton potem Sprott byłoby OK. Nie ma co się zbytnio zapędzać bo Joshua przeboksował jako PRO dopiero 500 sekund.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-03-14, 06:22   #4 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

A czy Ci dwaj czasem nie zapisali sie do Australijskiego Prizefightera?
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-03-14, 16:00   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Zapisali ale turniej odbędzie się dopiero w czerwcu więc potyczka z Joshuą w kwietniu nie jest wykluczona.

stare 05-03-14, 16:02   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

No taki Sprott to juz bylo by cos w 6 walce. Nawet dla takiego talentu jak Joshua.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-03-14, 16:57   #7 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ofensywa Zobacz post
Zapisali ale turniej odbędzie się dopiero w czerwcu więc potyczka z Joshuą w kwietniu nie jest wykluczona.
A chyba ze tak. Mam tylko nadzieje ze nie skonczy sie na zapowiedziach
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-03-14, 17:03   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Sprott już nie jest wyzwaniem, ostatnio postarzał się drastycznie wg mnie, nie trzyma ciosu, padnie w 1 rundzie.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-03-14, 17:18   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Nie chciałbym nic mówić ale Sprott w ostatnim czasie pokonał niemieckiego prospekta,w niezłym stylu przeboksował dystans z gościem uważanym przez niektórych za TOP 10 i wygrał Prizefightera wygrywając z trzema solidnymi przeciwnikami. Jedna wpadka z mocno bijącym Teperem (który zresztą nawkładał mu kilkanaście mocnych ciosów w tył głowy starając się go skończyć) gdzie nie był należycie przygotowany do walki nie oznacza,że zrobił się szklany a umiejętności wyparowały. Gdyby Szprot przyjechał do polszy myślę,że mógłby jeszcze pokonać kilku naszych prospektów a i z takim talentem jak Joshua nie zdziwiłbym się gdyby przeboksował cały dystans kilkukrotnie karcąc niedoświadczonego krajana.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania