stare 04-02-14, 08:05   #1 (permalink)
V.I.P

Nominowany 28 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Katsidis - Comaro w marcu

Były posiadacz tymczasowego pasa WBO w wadze lekkiej, Michael Katsidis (28-6, 23 KO) długo kazał czekać nam na oficjalną datę swojego powrotu. Pięściarz, który jest tak mocno rozbity, że najlepszym rozwiązaniem byłoby dla niego całkowity zakaz wchodzenia do ringu, nadal wierzy w sukcesy. "Wspaniały" po raz pierwszy wspominał o swoim powrocie pół roku temu, jednak nie do końca było wiadomo, czy na prawdę można liczyć na jego występ. Katsidis bowiem, zdaje się nie ma czego szukać w zawodowym boksie, po wielu dotkliwych porażkach i kłopotach ze zdrowiem.

Dzisiaj za pomocą portalu społecznościowego Katsidis oznajmił, że 14 marca jego rywalem będzie 27-letni Eddy Comaro (27-17-5, 11 KO) z Indonezji. Panowie zaboksują na gali w Rumours International w mieście Toowoomba w Australii. Starcie zaplanowane jest na 10. rund i będzie miało charakter rankingowy, gdyż na szali nie jest położony żaden pas.

Źródło: redakcja

Tomasz Groblica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-02-14, 08:37   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Katsidis miał w posiadaniu pas WBO wagi lekkiej, a nie junior półśredniej.

Wracając do tematu to nie wiem czy cieszyć się czy też nie tym powrotem. Na fali ostatnich doniesień o ciężkich przypadkach urazów, a nawet śmierci w ringu jestem skłonny stwierdzić, że w tym przypadku powrót byłby niewskazany. Australijczyk swoim stylem boksowania aż prosi się o kłopoty tej natury. Tak czy inaczej trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie jego najbliższej potyczki i ewentualnie kolejnych.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-02-14, 08:38   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 28 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

poprawione, dzięki.

Co do walki Mike'a. szanuje go cholernie, to wojownik, ale życze mu jakiejś kontuzji na treningu (np więzadła w kolanie czy co)tak, żeby zapomniał o boksie na zawsze. Dziwne, ale wole żeby go coś zmusiło do odejścia, niż jak mam pisać za dwa miesiące, że go odłączyli od aparatury ;(
Tomasz Groblica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-02-14, 17:54   #4 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Na szali może nie ma żadnego pasa ale jest za to zdrowie i życie Katsidisa. Bardzo go lubię i te walki które widziałem to były zawsze wielkie emocje i patrzyło się na to z zapartym tchem, niesamowity walczak. Tym bardziej również przyłączam się do życzeń, żeby coś mu nie wyszło i do ringu już nie wyszedł bo to się w końcu tragicznie skończy.
Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania