stare 02-02-14, 10:34   #1 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Video: Marcin Rekowski vs Oliver McCall

luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-02-14, 13:01   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie

Ja wypunktowałem to 76-75 dla Rekowskiego. Choć parę rund było do wskazania w obie strony, to jednak Polak moim zdaniem zasłużył na zwycięstwo, oczywiście o żadnym przekręcie nie ma mowy. Dziadek sprawił nie tak dawno poważne problemy Pianecie, jakby nie było pretendentowi do tytułu, więc nie przesadzałbym z krytyką występu „Rexa”. Boksował ambitnie, z sercem, nie bał się wymian z mocno bijącym przeciwnikiem, nie tylko uciekał, ale i trochę powalczył. Całkiem niezły pojedynek w wykonaniu Polaka. Spuścić solidny łomot McCallowi, to wcale nie jest taka łatwa sztuka, jak mogłoby się wydawać patrząc jedynie na jego metrykę.
Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-02-14, 14:25   #3 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Dobrze to ująłeś - McCall nawet w tak zaawansowanym wieku stanowi realne zagrożenie dla wielu bokserów o ograniczonych parametrach. Już niektórzy Szpilkę by na niego wysyłali - a ja bardzo chętnie bym zobaczył takie zestawienie - na dystansie 10 rund. Ciekawe czy Artur uciekałby i starał się ograć dziadka pracą nóg, bo z jego szczęką i umiejętnościami w obronie to długo by nie wytrwał wdając się w wymiany.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-02-14, 14:37   #4 (permalink)
prospect

Nominowany 124 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 9
Domyślnie

A ja jestem ciekaw, jak Wawrzyk by się zaprezentował w starciu z "Atomowym Bykiem" :D

Kopyto dziadek jeszcze ma, Wawrzyk mógłby potańczyć
Marek Derylo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-02-14, 17:32   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Zdecydowanie warto by sprawdzic Wawrzyka z McCallem. 10 rund byloby dobrym testem.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-02-14, 20:48   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Jak czytam wypowiedzi ludzi, którzy piszą, że to byla dobra walka, to aż krew mnie zalewa. Wlaśnie dzięki takim opinią buduje się obecny poziom i pompuje przeciętniaków do rozmiaru mistrzów. Gdyby wczorajszego wieczoru do walki w ringu stanelo dwóch emerytów, można by powiedzieć, że walka byla dobra i emocjonująca. Ale do walki stanol bokser w sile wieku, którego ani sila, technika, szybkość etc. nie zrobila ŻADNEGO wrażenia na jego podstarzalym przeciwniku, a wręcz przeciwnie to McColl popisal się kondycją, a przecież to on z racji wieku powinien chodzić na wstecznym, być poobijany i mieć panikę w oczach. To co się teraz dzieje w boksie, przy aprobacie spoleczeństwa to jakaś anomalia. Komercja systematycznie niszczy ten sport, w którym dobrze oplacani celebryci, którzy przynoszą kasę, (ale nie za osiągi sportowe) panoszą się chociaż g.. potrafią, a przeciętniaków wysyla się do walk, których nie powinni stoczyć, ale wiadomo, że lepiej poświęcić boksera, na którym się wiele nie zarobi kosztem pompowania innego, który wcześniej czy pózniej i tak wyleci z obiegu, ale do tego czasu znajdzie się inny.
Cichy40 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania