boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 01-02-14, 21:30   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Andrzej Wawrzyk znokautował Williamsa w pierwszej rundzie

Po niesmacznym widowisku obejmującym kilkadziesiąt sekund i dwa nokdauny, Andrzej Wawrzyk (28-1, 14 KO) pokonał bardzo dobrego "bardzo kiedyś", Danny'ego Williamsa (45-21, 34 KO) przez nokaut już w pierwszej rundzie. Jedenasta porażka w ostatnich dwunastu występach powinna skłonić 40-letniego "pogromcę Mike'a Tysona" do przemyślenia sensu dalszego roztrwaniania swojego zdrowia. Wiadomo, że rachunki trzeba płacić, ale życie bez kalectwa jest chyba ważniejsze.

Dla Andrzeja Wawrzyka był to powrót po bolesnej porażce z rąk Aleksandra Powietkina z maja zeszłego roku.

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-14, 22:09   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie widzialem tej egzekucji, ale dalej w Wawrzyka nie wierze. Pewnego poziomu nie przeskoczy nigdy.
optymista88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-14, 22:13   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Danny Williams był w tej walce agresywny jak 15-letni Reksio śpiący przy kominku - powiedział komentujący tę potyczkę dla Polsatu Sport Andrzej Kostyra.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-14, 22:27   #4 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Tak jak mowilem wczesniej. Anglik juz nie jest w stanie przyjac ciosu a Wawrzyk jak trafi to potrafi przyspieszyc. I to wlasnie zawazylo na wyniku choc nie spodziewalm sie ze wszystko pojdzie az tak szybko
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-14, 22:34   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Dosłownie nawet piwa nie zdążyłem otworzyć... Wstawianie Williamsa na taką galę to jakiś słaby żart
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-14, 22:36   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Tak jak mowilem wczesniej. Anglik juz nie jest w stanie przyjac ciosu a Wawrzyk jak trafi to potrafi przyspieszyc. I to wlasnie zawazylo na wyniku choc nie spodziewalm sie ze wszystko pojdzie az tak szybko
Z całym szacunkiem. Nie pierdolmy...
Jedyne komu należą się gratulacje to lekarzom którzy takiego Williamsa wpuszczają do ringu. Należy im się solidny wpierdol/ Dokładnie tak jak Wawrzykowi za to że przez 10 miesięcy nie poprawił choćby wyglądu i muskulatury chociaż to zapowiadał.
Niech trafi na choćby średniego pięściarza bo patrzeć się na tego typa nie da....
BlackDog jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-14, 22:43   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Moze rosnie nam white bomber haha, nie no zas go napompuja ogorasami z XX wieku a dostanie tak jak pisze kolega wyzej sredniaka i bedzie latal po ringu "pan galaretka"
optymista88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-14, 22:50   #8 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał BlackDog Zobacz post
Z całym szacunkiem. Nie pierdolmy...
Jedyne komu należą się gratulacje to lekarzom którzy takiego Williamsa wpuszczają do ringu. Należy im się solidny wpierdol/ Dokładnie tak jak Wawrzykowi za to że przez 10 miesięcy nie poprawił choćby wyglądu i muskulatury chociaż to zapowiadał.
Niech trafi na choćby średniego pięściarza bo patrzeć się na tego typa nie da....
Nie przecze. Moja wypowiedz byla bardziej skierowa do tych ktorzy mysleli ze Danny cos powalczy. Jedyne co mnie moglo zaskoczyc to ze poszlo tak szybko bo myslalem ze z Wawrzykiem to tak do trzeciej rundy wytrzyma

A co do lekarzy. Nie wiem czy wiesz ale jemu juz nie chca w Anglii dac licencji i nie pozwalaja na jego walki. Dlatego rozbija sie po Europie walczac na licencji jesli sie nie myle Łotewskiej
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-14, 22:58   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Nie przecze. Moja wypowiedz byla bardziej skierowa do tych ktorzy mysleli ze Danny cos powalczy. Jedyne co mnie moglo zaskoczyc to ze poszlo tak szybko bo myslalem ze z Wawrzykiem to tak do trzeciej rundy wytrzyma

A co do lekarzy. Nie wiem czy wiesz ale jemu juz nie chca w Anglii dac licencji i nie pozwalaja na jego walki. Dlatego rozbija sie po Europie walczac na licencji jesli sie nie myle Łotewskiej
Nie wiedziałem/
Ale to co piszesz////
Na serio..
Kurwa solidny łomot. Ile oni mają za podpisanie takiego papierka by Wasilewski całował Wawtzyka??
Wawrzyka który kurna nie potrafi zbudować lepszego bicepsa niż ja który pije co tydzień z 8 browarów albo 0,.5""???
Zawodowiec???
Kurwa nie wiem co chce nakręcić Wasyl na tej kalece...
Sorry do tej pory byłem miły dla Andrzejka "jękały"
BlackDog jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-14, 23:08   #10 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Rollins zaraz wylecisz za teksty typu 'Jękała'. Ciśnięcie komuś za to że się urodził z jakimś defektem czy wadą wymowy jest żałosne. I tak powinieneś wylecieć, ale jesteśmy leniwi, nie motywuj nas do działania.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania