boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 27-01-14, 19:50   #81 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Być może kiedyś o tym wspominałem, ale dawno dawno temu, po chwili zastanowienia, przytaknąłem koledze, kiedy ten stwierdził: - Ale Michalczewski to nie miałby szans z Tysonem.. To było tuż przed walką Bestii z Bruno
Michalczewski kontra Gołota, Polsat Boxing Night III

luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-01-14, 20:50   #82 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Taszun Zobacz post
Boje sie ze to uczen malo pojetny. Moze duzo rozumiec w teorii, rozumiec co sie do niego mowi ale nie umiec tego wprowadzic w praktyke [...].
I właśnie tu jest cała zabawa. Postępy Szpilki będę obserwował z tej właśnie perspektywy, bo praktycznie wszystko od tego zależy.

Cytat:
Napisał rambo2010 Zobacz post
Jennings jest bokserem średnim i takim zostanie/Klitschko,Adamek,Haye,Perez,Arreola,Stiverne go ośmieszą/.
Poniosło Cię trochę. Kliczko i Haye by go ograli, ale masakry by nie było. Stiverne i Adamek mieliby u mnie 50-60% szans w takim starciu, a Arreola i Perez (szczególnie ten z ostatniej walki) do ogrania.

Cytat:
Chociaz nie mam nic do Wilczewskiego to martwi mnie troche laszczyk pod Wilczewskim.
Mnie generalnie martwią wszyscy, którzy są pod Wilczewskim. Masternak, Wach, Głażewski czy wspomniany przez Ciebie Łaszczyk. Nie mam przekonania do faceta jako trenera. Obawiam się, że w najbiższym czasie wyżej wymienieni będą stać w miejscu, dopóki nie będzie jakiegoś łomotu, wtedy może nastąpi jakaś zmiana, ale trochę cennego czasu upłynie.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-01-14, 22:22   #83 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Mnie generalnie martwią wszyscy, którzy są pod Wilczewskim. Masternak, Wach, Głażewski czy wspomniany przez Ciebie Łaszczyk. Nie mam przekonania do faceta jako trenera. Obawiam się, że w najbiższym czasie wyżej wymienieni będą stać w miejscu, dopóki nie będzie jakiegoś łomotu, wtedy może nastąpi jakaś zmiana, ale trochę cennego czasu upłynie.

Mnie to martwi w innym sensie. W Laszczyku widze mozliwosc robienia duzego wyniku sportowego. Boje sie ze Laszczyk bedzie zbyt wolno sie rozwijal pod Wilczewskim.
Moze inaczej, chcialbym zeby Kamil byl pod jakims mocnym trenerem z duzymi wynikami na koncie z tymi malymi bo wtedy moglbym tylko spokojnie czekac co pokaze Laszczyk. Myslalbym ze nie ma mozliwosci ze ktos,lub cos blokuje tempo jego rozwoju. nie pozwala mu rozwinac skrzydel na fulla. Wszystko zalezaloby od Laszczyka. Od niego samego.

Mialbym chociaz taka moze mala pewnosc ze jest pod reka fachowca ktory juz udowodnil nie raz ze wie co robi.
Teraz ciagle bede sie zastanawial czy mogl cos wiecej zdzialac. czy mial taki potencjal.

Pewnie ze wolalbym zeby zostal mistrzem z Wilczewskim. Wilczewski zlapalby doswiadczenie, wynik na koncie. Jak Gmitruk z Adamkiem. Ale tak to musze zyc w wiekszej niepewnosci,stresie

Glazewski itp mnie nie obchodza. w sensie ze ktos ich bedzie blokowal. Glazewski nie bedzie mistrzem swiata to juz wiemy dawno. Niech walczy tutaj na galach z rownymi sobie, chetnie obejrze.

a przy okazji co do Masternaka. Ostatnio lekki krzyzyk na niego postawilem. nie chodzi o boks. talent itp. o podejmowane decyzje. mam wrazenie ze on ogolnie lubi isc na latwize. nie poswieci wszystkiego zeby zostac mistrzem
Wybor Wilczewskiego dla mnie jest takim troche pojsciem na latwizne. Nie chodzi o to ze mam cos do warsztatu... Wilczewskiego.
Te same mam obiekcje co do Laszczyka. Wybor Wilczewskiego to odnosze wrazenie wybor na latwizne. Pojscie na skroty.
Chlopaki najlepiej siedzieli by w Polsce, tutaj trenowali, jechali do USA na walke. obcojezyczny trener, ja sam w usa bez zony,dziewczyny?? nauka jezyka!! eeeee.
Nie tedy droga panowie do sukcesow.
Tylko to mnie irytuje w kwestii takich talentow jak Masternak,Laszczyk. Nie wiem czy mozemy sobie na to pozwolic. na eksperyment zostania mistrzem swiata pod opieka osoby ktora dopiero uczy sie trenerki i jeszcze do tego ma pod soba co raz wiecej ludzi.
Za malo mamy tych talentow zeby isc na skroty. Rozwoj polskiego boksu zawodowego moze duzo stracic na takich decyzjach jak i sami zainteresowani duzo straca.

Adamek sie jednak nie pierdolil. Nie dopuszczal do siebie mysli ze moze jednak nie rusze dupy do stanow, nie zaryzykuje.tu bede klepal na chleb, juz mnie znaja, mam kibicow. Gdzies dzisiaj brakuje mlodym tego. jaj!!!
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-14, 15:35   #84 (permalink)
champion

Nominowany 29 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Oczywiście, że wydolność robi się na treningu, ale do pewnej granicy. Jedni mają tę granicę dalej, inni bliżej... Ja nie zakładam, że Artur nie pracował nad kondycją.. być może nawet osiągnął jej kres, ale na tym koniec. Granicę tę mamy w genach.
Hej, hej, nie tak prędko Jest różnica między wydolnością a wytrzymałością http://www.isostar.pl/index.php/kont...sc-a-wydolnosc

http://www.sport.pl/reczna/1,87689,1....html#TRrelSST
Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-14, 21:08   #85 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
a przy okazji co do Masternaka. Ostatnio lekki krzyzyk na niego postawilem. nie chodzi o boks. talent itp. o podejmowane decyzje. mam wrazenie ze on ogolnie lubi isc na latwize.
W tym przypadku odnoszę też wrażenie, że Masternak musi mieć poczucie, że nikt mu nie fiknie. Bo jak będzie chciał robić po swojemu, to nic mu taki Wilczewski nie zrobi. A uznany gościu z zagranicy popukałby się w czoło i powiedział: szkoda mojego czasu na taką dziecinadę, wracaj do siebie. Pomijając już, że takiemu nie odważyłby się postawić. Coś mi nie gra w jego charakterze, różnie go można określać, ale od jakiegoś czasu widziałem przesłanki, że nie pasuje do niego określenie "skromny".
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-14, 22:38   #86 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
W tym przypadku odnoszę też wrażenie, że Masternak musi mieć poczucie, że nikt mu nie fiknie. Bo jak będzie chciał robić po swojemu, to nic mu taki Wilczewski nie zrobi. A uznany gościu z zagranicy popukałby się w czoło i powiedział: szkoda mojego czasu na taką dziecinadę, wracaj do siebie. Pomijając już, że takiemu nie odważyłby się postawić. Coś mi nie gra w jego charakterze, różnie go można określać, ale od jakiegoś czasu widziałem przesłanki, że nie pasuje do niego określenie "skromny".
cos wlasnie takiego mialem na mysli. mowiac na latwizne to nie mam na mysli ze len, ze treningi na odpierdol itp. podejrzewam ze z tym nie ma problemu ale wlasnie ze pewnych rzeczy nie poswieci na odniesienie sukcesu. woli sobie wmowic ze bez tego tez sie da odniesc sukces.
Zreszta juz dawno byla gadka ze rozmawia z Adamkiem przez jakis komunikator,ze sa pewne mozliwosci ale on sie nie czuje na wyjazdy itp. Takie zachowanie mam na mysli.
Dobra ma saurelanda to nawet lepiej jak jest w CW.
Ale decyzja ze wilczewski to chyba jedna z takich jak niechec do wyjazdu do stanow itp
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania