boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 22-01-14, 18:39   #1 (permalink)
prospect

Nominowany 124 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 9
Domyślnie Erislandy Lara: Angulo znokautuje Alvareza

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że Erislandy Lara (19-1-2, 12 KO) i Alfredo Angulo (22-3, 18 KO) nie są przyjaciółmi. W czerwcu ubiegłego roku obaj pięściarze stoczyli bitwę na gali w Kalifornii, którą wygrał Lara przez TKO w 10. rundzie, choć wcześniej dwukrotnie lądował na deskach. Od czasu tej walki Angulo zarzuca Kubańczykowi, że ten wpychał mu kciuk do oka, powodując kontuzję i uniemożliwiając kontynuowanie pojedynku. Lara z kolei stwierdził, że Angulo to "cykor", który się poddał.

Pomimo tej porażki Angulo otrzymał lukratywną ofertę od "Canelo" Alvareza (42-1-1, 30 KO) i 8 marca stanie z nim w ringu na gali w Las Vegas.

Co ciekawe, Lara faworyta tego starcia upatruje właśnie w Angulo, twierdząc, że znokautuje on Alvareza.

- Jeśli tylko jego oko wytrzyma po ostatnim bombardowaniu w naszej walce, znokautuje "Canelo" - przepowiada nie bez złośliwości Lara.

Zostawiając na boku walkę "Canelo" z Angulo, Kubańczyk powiedział, że jest gotów walczyć z każdym w kategorii junior średniej oraz średniej.

- Nie unikam żadnego rywala, jestem gotów na największe wyzwania. To odróżnia prawdziwych mistrzów od tych ochranianych przez promotorów. Najlepszych nie trzeba ochraniać. Wierzę, że moi promotorzy już niedługo będą organizować mi wielkie walki - zakończył Lara.

Źródło: bscene

Marek Derylo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-14, 18:46   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Nie ukrywam, że nie sympatyzuję z Canelo... choć to nie zasługa samego pięściarza (a raczej brak zasług..) Starając się być najbardziej obiektywny jak potrafię (a nie potrafię...), KO na Alvarezie wydaje mi się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem..

Dało się słyszeć, że Oscar i jego banda mówili stanowcze NIE temu rywalowi, ale sam pięściarz był podobno uparty.. Czy to możliwe, by młody zawodnik miał aż taką siłę przebicia w swoim obozie..? Jeżeli to prawda, to Meksykanin musi rozumieć, gdzie się znajduje i jakie budzi kontrowersje.. Tym razem jest o krok, by udowodnić swoją wartość i chyba tego chce... choć z Angulo to bardzo trudne zadanie.. Z takim rywalem nie ma miejsca na braki... czy to kondycyjne, błędy taktyczne, czy problemy z koncentracją... Lara, Joel Julio coś wiedzą o tym...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-14, 19:21   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Zespół Alvareza moim zdaniem popełnił błąd. Jeśli Angulo będzie w takiej formie, jak z Larą, rudy nie będzie faworytem tej walki.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-14, 21:11   #4 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz Wajs Zobacz post
Zespół Alvareza moim zdaniem popełnił błąd. Jeśli Angulo będzie w takiej formie, jak z Larą, rudy nie będzie faworytem tej walki.
Też o tym pomyślałem ( forma z walki z Larą ) może być zabójcza na wracającego Canelo gdyby ten był jakiś zmieniony starciem z Floydem. Ciekawe jak ten chłopak z wielkim talentem zareagował na porażkę z Mayweatherem. Myślę, że jego team widzi, że jest zmotywowany i dlatego taki dobór. Gdyby było coś z nim nie tak, nie dostałby Angulo. Canelo to wciąż młody bokser, ale ja uważam, że jest wojownikiem i myślę, że zobaczymy go w kapitalnej formie. Niby ostatnio dostał lekcję, ale jeśli ma charakter to dużo z niej wyciągnął i stał się lepszym bokserem. Trochę pokory mu się przydało, trzeci kapitalny rywal z rzędu to cenię.

Nie można też się patrzyć tak, że Trout miał dobrą walkę z Saulem, Lara pobił wyraźnie Trouta, Angulo sprawił problemy Larze to jest faworytem z Canelo . Nie biję tu do tego, któremu odpowiadam, ale pewnie są tacy co tak rozkminiają.

Do boju rudy ! Jest ryzyko jest zabawa
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-14, 21:33   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Dało się słyszeć, że Oscar i jego banda mówili stanowcze NIE temu rywalowi, ale sam pięściarz był podobno uparty.. Czy to możliwe, by młody zawodnik miał aż taką siłę przebicia w swoim obozie..? Jeżeli to prawda, to Meksykanin musi rozumieć, gdzie się znajduje i jakie budzi kontrowersje.. Tym razem jest o krok, by udowodnić swoją wartość i chyba tego chce...
Jeżeli to jest tutaj kwestią to myślę, że po deklasacji z rąk Floyda, Alvarez chce też przekonać się kim tak naprawdę jest. Chłopak dorastał w szklarni (w sensie dobre warunki do rozwoju), mógł uwierzyć w to jak go stworzyli promotorzy, teraz przyszło starcie z rzeczywistością, weryfikacja i naturalnym byłaby tu chęć "poznania siebie", odkrycia ile jest w rzeczywistości wart, a na ile go wycenili. Czy to tylko Floyd jest tak dobry, czy on nie jest aż tak dobry jak mu mówili.

To wszystko oczywiście przy założeniu tej zacytowanej wersji wydarzeń
Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-01-14, 04:13   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak bedzie Małpun jak od Lary to na tej walce bedzie sie mozna ustawić do konca świata :D przecież na Claunelo bedzie 1.25 gdzieś , a na Angulo dadzą z 3,8 XD
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-01-14, 09:10   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArchieMoore Zobacz post
Jak bedzie Małpun jak od Lary to na tej walce bedzie sie mozna ustawić do konca świata :D przecież na Claunelo bedzie 1.25 gdzieś , a na Angulo dadzą z 3,8 XD
Moim zdaniem Angulo ma nikłe szanse z Alvarezem... Będzie szedł na Rudego "po prostej" i zbierał oklep na twarz... Ma jakieś szanse, ale wg mnie nie podoła... Nie po to Alvareza zestawiają na powrót z Angulo żeby ten miał tą walke przegrać.

Ty przyjrzyj się lepiej kursom na Szpilkę z Jeningsem, bo u polskich buków już za zwyciestwo Jenningsa prawie 2 zeta płacą
killleeerrr85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-01-14, 10:35   #8 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał killleeerrr85 Zobacz post
Ty przyjrzyj się lepiej kursom na Szpilkę z Jeningsem, bo u polskich buków już za zwyciestwo Jenningsa prawie 2 zeta płacą
Nie wiem czy się nie przejdę w sobotę do STSu, za Bryanta na ten moment 1.70 placą a będzie pewnie jeszcze więcej.
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-01-14, 11:14   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Widze, ze wiekszosc tutaj Alvarez'a skresla z Angulo. Wczesniej byl temat ze nie ma szans z Trout'em.
On jest albo przeceniany albo wogole niedoceniany, a jak na swoj wiek to bardzo dobry bokser. Bedzie jeszcze odnosil sukcesy, zobaczycie. Floyd zrobil z nim co chcial, bo to nie ta półka, nie ten poziom. Walka mistrzowska to 1 liga, walka z Mayweather'em to jakby nazwac superliga Wogole ostatnio w lightmiddle fajne walki sa. Mocna kategoria. Chcialbym zeby jeszcze dobrze poprowadzili Kirkland'a, bo to niezly rzeznik. Walka z Angulo przednia. bitka na całego. Kirkland musi zostac mistrzem !
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-01-14, 14:10   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Endrjus Zobacz post
Nie wiem czy się nie przejdę w sobotę do STSu, za Bryanta na ten moment 1.70 placą a będzie pewnie jeszcze więcej.
To lepiej przejdź się do Fortuny bo tam już na Jenningsa 1,9 płacą Jak dla mnie to szalona stawka... Bardzo lubię Szpilmana i chciałbym żeby to wygrał, ale po prostu nie mogę sobie wyobrazić go wygrywającego tą walkę.

A żeby nie było kompletnego of topu to tak jak już wcześniej pisałem... Rudy moim zdaniem upora się z Angulo. Mnie ta walka elektryzuje zresztą zdecydowanie mniej niż chyba ogól społeczności na boxingu
killleeerrr85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania