boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 21-01-14, 21:59   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Pacquiao chce Floyda, a pieniądze z walki chce oddać na cele charytatywne

Manny Pacquiao (55-5-2, 38 KO) znalazł interesujący sposób, by nawiązać do zaczepek Floyda Mayweathera Juniora (45-0, 26 KO). Amerykanin sugerował kilkukrotnie ostatnio, jakoby intencje Filipińczyka, który odwoływał się w ostatnim czasie do potencjalnej walki z "Moneyem", miały źródło w jego problemach z finansami.

- Nie jestem zdesperowany, by walczyć z nim tylko z uwagi na pieniądze. Wyrażam gotowość na najbardziej rygorystyczne testy antydopingowe. Jestem gotowy na zapis w kontrakcie, abyśmy nic nie zarobili, a całe pieniądze, jakie wygenerowałaby ta walka, przekazali na cele charytatywne na całym świecie. Nie chcę, by fani poczuli zawód, kiedy my nie wyjdziemy do ringu.

- Nie mam powodów, aby być zdesperowany. Co do moich problemów podatkowych, czuwają nad tym prawnicy. Regularnie płacę podatki. Problemem jest właściwość miejscowa organów podatkowych, kiedy walczyłem w różnych miejscach za granicą. Powinno się to rozstrzygnąć. Jestem praworządny.

- Jest coraz większy nacisk kibiców na to, byśmy razem stanęli w ringu. Floyd, jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, walcz ze mną. Zróbmy to z miłości dla boksu. Nie róbmy tego dla pieniędzy, dajmy szczęście fanom
- mówił "Pacman".

Źródło: sports.inquirer.net

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-01-14, 22:45   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

To jest czysty populizm i dziwię się, że inteligentni ludzie się na to nabierają. To jest nie do zrealizowania, między innymi ze względu na promotorów i stacje tv. Czysta zagrywka populistyczna, marketingowa. Swoją drogą nawet dobra. Jeżeli oceniać to w kontekście 'politycznym', a ich spór już taki trochę się stał. Jeden mówi że nie robi interesów z Arumem i nie chce żeby on pertraktował oraz że Pacquiao chce walki, bo nie ma na długi. To drugi wyskakuje, gdy już wie że walki teraz nie dostanie, że może walczyć za darmo, choć wie że to nierealne. Wrzutki medialne niczym PO-PiS. Pieniądze na cele charytatywne przekazuje się w ciszy, przy pomocy fundacji. Jak Pacquiao chce to może przekazać swoją całą wypłatę za Bradleya. Mayweather jest tu niepotrzebny. Nawet może przekazać swoją wypłatę, swoją część od Mayweathera na cele charytatywne, bez Floyda. Wypowiedz w takim kontekście, że obaj musimy dać na cele charytatywne to demagogia. "Wiem że do tego nie dojdzie, więc powiem że oddamy wspólnie cały zysk z walki Mayweather-Pacquiao" Jak ktoś chce faktycznie oddać to powie "oddam swoją wypłatę z walki Mayweather-Pacquiao".

Moda na sukces ciąg dalszy.
HILTI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-14, 01:10   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Pierdu pierdu, z pewnością zaboksują dla piękna sportu i dla biednych dzieci w Kambodży haha w najkach szytych przez nie za łyk wody i resztki z pańskiego stołu
Mało czego jestem tak pewien, jak tego, że do tej walki nigdy nie dojdzie
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-14, 10:25   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Ja uważam, że dobra kontra ze strony Pacmana bo ciągłego gadania o kasie Floyda już się słuchać nie da.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-14, 16:38   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak zwykle zgasił kiepa w kałuży
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-14, 17:24   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Teraz to Pakman zaskoczyl... walczmy za darmo(powiedzial gosc ktorego byc moze bliscy wspolpracownicy wydoili na grube miliony)
Zycze Mannemu, by wszystkie sprawy dlugow zostaly pomyslnie wyjasnione, ale ten tekst o walce za free-z Floydem ktory kocha zarabiac- jest po prostu zabawny. Jezeli ktos traktuje powaznie taki gadki pod publiczke, to nie wiem jak to skomentowac. Zreszta Filipinczyk niech lepiej sie skupi na najblizszej walce, bo jego wygrana nie jest taka pewna(o ile to bedzie Bradley).
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-14, 17:30   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Motorowiec(Literat) Zobacz post
ktorego byc moze bliscy wspolpracownicy wydoili na grube miliony).
.. i który być może jest również nazistą.. (?)

Jeden coś palnie, a reszta powtarza.. (używając - być może... )

stare 22-01-14, 18:08   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Jeden coś palnie, a reszta powtarza.. (używając - być może... )
Nie wiem jak Ty... Ja, daleki jestem od powolywania sie na rozne newsy i traktowania ich za jedna niepodwazalna prawde i po to wlasnie jest to "byc moze".

stare 22-01-14, 18:28   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Motorowiec(Literat) Zobacz post
Nie wiem jak Ty... Ja, daleki jestem od powolywania sie na rozne newsy i traktowania ich za jedna niepodwazalna prawde i po to wlasnie jest to "byc moze".
Dwa lata temu, pojawiła się informacja prasowa, że Money to być może jeden z największych koksiarzy współczesnego pięściarstwa.. Być może tak, być może nie... a być może coś po środku...

stare 22-01-14, 18:44   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Dwa lata temu, pojawiła się informacja prasowa, że Money to być może jeden z największych koksiarzy współczesnego pięściarstwa.. Być może tak, być może nie... a być może coś po środku...
-Co do koksu, to tu nie ma miejsca na "byc moze", jezeli mowimy o dlugich latach kariery na takim poziomie sportowym, a Pacquiao nie jest tu zadnym wyjatkiem.
-W kontekscie dlugow, to to "byc moze" jest juz wskazane.
Robisz z igly widly Adrian. Napisalem kilka zdan, a Ty wyciagasz najmniej istotne z calego posta, ze "byc moze Manny ma dlugi". Okej. Uznajmy, ze tych dlugow Manny nie ma... no i co? Teraz mniej zabawnie brzmi propozycja by Maywetaher oddal caly zarobiony hajs dla biednych?
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania