boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 27-10-13, 08:30   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Wilder znokautował Firthę w czwartej rundzie

Deontay Wilder (30-0, 30 KO) utrzymał swój perfekcyjny rekord. Na gali w Atlantic City, rosły Amerykanin znokautował w czwartej rundzie Nicolaia Firthę (21-11-1, 8 KO). Rywal wschodzącego Amerykanina, znalazł się na deskach już w rundzie pierwszej, lecz wstał i kontynuował swoje natarcie. Firtha wcielił się w tej walce na początku w rolę agresora, co skutkowało drugim nokdaunem w inauguracyjnej odsłonie. Kolejne deski Firthy miały miejsce w rundzie trzeciej i czwartej.

Mimo, że Wilder wciąż stanowi wielką zagadkę, w kontekście rywalizacji z czołówką wagi ciężkiej, coraz więcej fanów wierzy, że może on odegrać niebawem w najcięższej dywizji kluczową rolę. Prowadzenie Amerykanina, budzi wiele wątpliwości, które miejmy nadzieję, niedługo zostaną rozwiane. Jeszcze przed tą walką, Wilder zajmował trzecie miejsce w rankingu organizacji WBC.

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-13, 12:13   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Walka jak walk rywal zdeklasowany...ale za wiele znow nam to nie powiedzialo
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-13, 12:22   #3 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

duży ten Wilder, podobny do Price ale chyba lepszy technicznie i szybszy,ktoś musi wkońcu sprawdzić jego defensywe
Luka Brasi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-13, 12:56   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie Wilder

Witam.
Jestem nowy na stronie i nie będę ukrywał że przenoszę się z innej Pl strony o tematyce bokserskiej.

Co do Wildera to trzeba by od razu sobie powiedzieć że musi mieć prawdopodobnie jakiś poważny defekt gdyż na obecnym poziomie i miejscu w którym się znajduje nie ma innego wytłumaczenia dla prowadzenia go w owy sposób.

Walka pokazała że ma on bardzo słabą obronę co w połączeniu (jeśli okaże się to prawdą) słabą szczęką byłoby zabójcze.

Bardzo chętnie chciałbym zobaczyć walkę jego z innym Amerykańskim prospektem Jenningsem. Stawiałbym w takowej walce na Bryanta/

Dodam jeszcze małe pytanie. Na codzień używam Mozilli ale na tej stronie nie wyświetla mi ona Polskich znaków przez co ciężko nawet czytać stronę. Czy problem da się rozwiązać? Póki co piszę z innej przeglądarki.
Pozdrawiam/
BlackDog jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-13, 13:19   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Poszperaj w opcjach mozilli odnośnie ustawienia czcionek (opcje->treść), tam będziesz miał preferowany język, ustaw tam polski i czcionke jakąś znaną, która obsługuje polski język. Ja używam mozilli i działa mi wszystko w porządku. Witaj k
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-13, 13:23   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ale zesrany był Firtha ;D

Te 3 pierwsze dechy to nie były chyba prawidłowe, nie?

1. Po lewym prostym się przewrócił?
2. Szarpnął go
3. Wrzucił go w liny. Tego chyba sędzia nie liczył.

Ja też myślę, że coś z tym Wilderem jest nie tak. Takiego gościa to powinien dostać 10/15 walk wcześniej. Ciekawe jak z tą siłą ciosu. Może coś mu w rękawicach majstrują?
Wiciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-13, 13:28   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Poszperaj w opcjach mozilli odnośnie ustawienia czcionek (opcje->treść), tam będziesz miał preferowany język, ustaw tam polski i czcionke jakąś znaną, która obsługuje polski język. Ja używam mozilli i działa mi wszystko w porządku. Witaj k
Ewentualnie jeszcze w opcjach forum ma ustawiony język angielski, chociaż domyślnie raczej jest pl, więc nie wiem. http://www.boxing.pl/forum/profile.php?do=editoptions
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-13, 13:40   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 232 razy w 58 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Niewiele ta walka nowego wniosła. Gość jest bardzo silny, ale chwilami rzuca się z tymi zamaszystymi ciosami jak szatan.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-13, 14:36   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Śmierdzi mi mocno ten cały Wilder ale jedno trzeba przyznać.P...nięcie to on ma.
Jobi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-13, 15:40   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Nic jak będę miał chwilkę czasu poszperam i zobaczę co uda mi się zrobić.
Co do Wildera gdyby był talentem na miare tego na jakiego go kreują i media i Amerykanie dawno walczyłby o mistrzostwo. Jeśli zaś nie chcą konfrontować go z najlepszymi Klitschkami mgłby zdobywać cenne doświadczenie w walkach z czołwką.
On natomiast idzie po wypłatę (o czym świadczy wzmorzona ostatnio gadatliwość) tym samym sposobem co każdy przeciętny bokser. Bez żadnego ryzyka dopuycha się do tej walki.

Myślę że możliwe defekty Wildera ktre mogą to powodować to (mogą występować w liczbie wiekszej niż jeden):
1. Szczęka
2. Fatalna obrona już na tym poziomie (Firtha był wolny, zostawiał za sobą nogi a i tak trafiał go dość skutecznie)
3. kondycja (pki co nic na ten temat nie wiadomo a jest to bardzo możliwy problem- coś ala Price)
4. Brak doświadczenia w roingowych sytuacjach (tylko jak je zdobyć bijąć się z takim poziomem przeciwnikw)??
5. Prba przeczekania Klitschkw (bez sensu w takim razie omija walki z dobrymi bokserami)
6. Nie radzenie sobie z presją.

Bo to że mocno bije wiemy, ale na pewnym poziomie to nie wystarczy/
Jest zbyt chaotyczny a gdy wydaje mu się że ma rywala rannego wali tak obszerne ciosy że ledwo sam utrzymuje się na nogach, czym narażałby się w walce z kimś sensownym na kontrę.

Wymarzona byłaby dla mnie jest jego walka z Jenningsem. Bryant jest szczelny, silny, szybki i nie jest past prime. Ciekawe czy Wilder gdyby jego ataki lądowały na gardzie szybko nie wysiadł by kondycyjnie. Wtedy Bryant by go mgł rozpracować.
BlackDog jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania