boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 23-10-13, 09:02   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Pogromca Eddiego Chambersa - Thabiso Mchunu podpisał kontrakt z Main Events

Przed zejściem do wagi junior ciężkiej, Eddie Chambers (36-4, 18 KO) przez ekspertów i kibiców postrzegany był jako ścisła czołówka tej kategorii, a może nawet przyszły jej dominator. Cóż za zdziwienie padło na tak myślących już po pierwszej walce Amerykanina w limicie 200 funtów z anonimowym ówcześnie reprezentantem RPA Thabiso Mchunu (14-1, 10 KO). "Floyd Mayweather 200 funtów", jak o sobie mówi Mchunu, w dobrym stylu wypunktował Chambersa, wg dwóch sędziów oddając mu tylko jedną rundę. Mchunu okazał się bardzo "gibkim", sprawnie poruszającym się na nogach mańkutem z dobrą szybkością, nienaganną techniką i adekwatnym pomysłem na rywala. Bez silnego promotora, szczególnie w limicie wagi cruiser, wiele jednak się nie zdziała.

I oto do Mchunu los się uśmiechnął. Main Events mające kontrakt z telewizją NBC postanowiła złożyć pięściarzowi ofertę, którą ten bez wahania przyjął.

- Kathy Duva i jej zespół mają coś bardzo unikatowego w bokserskim biznesie. To jest atmosfera rodziny, a jednocześnie nieustępliwość w pochodzie do mistrzowskich tytułów. Po pobiciu Eddiego Chambersa zdałem sobie sprawę, że mogę pobić każdego na planecie i widząc, co Main Events zrobiło dla takich pięściarzy jak Curtis Stevens czy Sean Smith, sam chcę znaleźć się pod ich parasolem - powiedział pięściarz o przydomku "The Rock" - "Skała".
- Mam jeszcze ostrzeżenie dla Hucka i Jonesa - pobije was tej samej nocy, nie będziecie uciekać mi wiecznie - dodał pewny siebie 25-latek z Czarnego Lądu.

Oby Mchunu rzeczywiście mógł wcielić te słowa w życie i skonfrontować się z mistrzami wagi cruiser. Z pomocą Main Events na pewno staje się to dużo bardziej realne.

Źródło: ME

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-13, 09:16   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jak jedna dobra walka potrafi tak zmienić sytuację, że z przeciętnego - wydawałoby się - boksera, dziś przez większość widziany jest jako czołówka cw.

Dziś pochodzący z RPA Mchunu jest już notowany przez WBC 6 i IBF 13, a na boxrecu jest nawet wyżej niż Włodarczyk.... :O
Sykes jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-13, 11:37   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ciekawe jaka wyjdzie przyszłość Eddiego, który też jest przecież zawodnikiem ME. Może go będą próbowali skonfrontować z Cunninghamem?
Vroobelek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-13, 12:51   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Uwielbiam styl tego faceta, Chambersa rozmontował jak żółtodzioba. Dlatego cieszy mnie to, że będzie boksował w Main Events. Taki technik, jeszcze do tego z tak nietypowymi warunkami, jest wielkim ożywieniem dla CW. Sam jestem podobnych "wymiarów" (wzrost/zasięg) i dosłownie nie wiem, jak ten facet przy 90 kg wagi jest tak szybki i gibki. Wielką odwagą jest boksowanie z wielkimi facetami, a o wielkiej klasie świadczą jego obecne umiejętności, które zaprezentował na tle pięściarza, który przez wielu był uznawany za przyszłego dominatora cruiser. No ale jeszcze trzeba zobaczyć z czego jest zrobiony, bardzo chętnie zobaczyłbym go z każdym z czuba.
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-13, 17:57   #5 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

No wlasnie jedna walka wbila go wysoko teraz pytanie czy sie utrzyma
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-13, 22:22   #6 (permalink)
contender

Domyślnie

Ciekawy gość niesamowite,że swoją pierwszą walkę 12 rundową zrobił już w 4 swoim pojedynku walcząc do "kupy" jedynie 5 rund.Co prawda zrobił przeciwnika w 9 starciu ale i tak to niesamowity przeskok.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-10-13, 00:48   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Tak wyglądają talenty a nie jakaś tam szpila.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-10-13, 06:08   #8 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Poczekajcie z takimi ocenami jeszcze do kolejnych walk

stare 24-10-13, 07:23   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Mwekassa skurczybyk, wariat go zastopował, ale czy ktoś to widział ? Za cholerę nie mogę znaleźć choć końcówki walki i zobaczyć jak to było.
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-10-13, 14:47   #10 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Mwekasa dla mnie to taki taran ale bez wiekszego polotu wiec nawet przy nieco gorszym wyszkoleniu niz to co Mchunu pokazal ostatnio ogralbny Mwekase. Innymi slowy nie robi to na mnie wrazenia
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania