boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-09-13, 18:58   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Bokserzy typują: Mayweather vs Alvarez. Prawie nikt nie stawia na Canelo

Walka pomiędzy Floydem Mayweatherem Juniorem (44-0, 26 KO) a Saulem Alvarezem (42-0-1, 30 KO) dla niektórych jest największą, dla innych jedynie najlepiej opłaconą walką tego roku. Z pewnością o pojedynku jest bardzo głośno, a on sam stał się przedmiotem wypowiedzi wielu ekspertów. Swoje prognozy wyjawiło też kilku byłych i obecnych pięściarzy.

Mike Tyson: Widziałem tylko dwie walki Canelo, przeciwko Lopezowi i Troutowi. Trout sprawił mu problemy, a nie jest tak dobrze wyszkolony i doświadczony jak Floyd. Floyd jest zawsze w świetnej formie i jest zrelaksowany w ringu. Jest na szczycie. Będzie trudno komukolwiek go pokonać, dopóki trenuje. Najlepsi bokserzy próbują go naśladować. Floyd na punkty.

Lennox Lewis:
Mayweather wygra dzięki szybkości i doświadczeniu. Walczył na tym poziomie już wcześniej, to mu pomoże. Jest najlepszy. Canelo jest utalentowany, młody, silny i niebezpieczny - to czyni walkę ekscytującą.

Zab Judah: Mayweather jest za szybki i ma świetny timing. Wątpię, by Canelo go trafiał. On nie będzie w stanie nic zrobić Floydowi.

Adrien Broner: Floyd Mayweather wygra przez KO w końcowych rundach.

Paulie Malignaggi:
Nie można skreślać Canelo, bo to naturalny junior średni, więc ma szansę. Mayweather wygra jednak raczej na punkty.

Chris Arreola: [Mayweather] ma doświadczenie i brał udział w wielu wielkich walkach. Widział więcej niż Canelo i wie, jak zachować się w pojedynkach na tym poziomie. Myślę, że Canelo wziął tę walkę za wcześnie. Mayweather na punkty.

Seth Mitchell: Bokserska inteligencja Floyda jest zbyt dobra. Jego ofensywa, defensywa są za mocne.

Rafael Marquez: Zwycięzcą tej walki będzie bokser inteligentniejszy i silniejszy i mam nadzieję, że będzie to Canelo.

Gary Russell Jr: Floyd musi trzymać Canelo na dystans i wyboksować go. Floyd musi trafiać czyściejszymi i efektywniejszymi uderzeniami. Canelo musi zrobić z tego "brzydką" walkę i kończyć kombinację sierpowym. Musi zrobić z tego "uliczne" starcie. Jeśli pojedynek będzie wyrównany, Canelo wygra.

Carlos Molina: Wydaje się na pierwszy rzut oka, że doświadczenie Mayweathera i jego szybkość, to będzie za dużo dla Canelo. Ale z drugiej strony ten jest młody i silny. To boks, nigdy nie wiadomo. Daję 60-40 szans na korzyść Mayweathera.

Lucas Matthysse: Jeśli walka potrwa pełen dystans, Floyd Mayweather wygra. Jednak jeśli Canelo Alvarez będzie walczył inteligentnie, ma szansę.

Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-13, 19:03   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

ale bym chcial zeby canelo zszokowal caly swiat sportu.

niestety dla mnie powtorka z chavez-martinez
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-13, 19:07   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post
ale bym chcial zeby canelo zszokowal caly swiat sportu.

niestety dla mnie powtorka z chavez-martinez
Mówisz 12 runda i Floyd będzie zamiatany ?
Myślę, że z deskami zapozna się szybciej ! Canelo dla mnie jest lepszy boksersko niż Chavez, on z dużym Troutem dał ładną walkę, Chavez walczy zawsze z mniejszymi

Jestem za Rudym.
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-13, 22:25   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Andre Ward Zobacz post
Mówisz 12 runda i Floyd będzie zamiatany ?
Myślę, że z deskami zapozna się szybciej ! Canelo dla mnie jest lepszy boksersko niż Chavez, on z dużym Troutem dał ładną walkę, Chavez walczy zawsze z mniejszymi

Jestem za Rudym.
do 11 rundy :D

rudy sie obsra,facet ma 23 lata. floyd go zje,to bedzie surowa lekcja
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-13, 06:55   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Oglądałem na Orange Sort jeden z tych filmików przed walką. Wypowiadał się ktoś z obozu Floyda i mówił, że oni wcale nie chcieli tego limitu 152, że to ludzie Canelo sami zaproponowali i że są głupi to w ten sposób dali przewagę Flaydowi, ciekawe.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-13, 15:28   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał omen Zobacz post
Oglądałem na Orange Sort jeden z tych filmików przed walką. Wypowiadał się ktoś z obozu Floyda i mówił, że oni wcale nie chcieli tego limitu 152, że to ludzie Canelo sami zaproponowali i że są głupi to w ten sposób dali przewagę Flaydowi, ciekawe.
Oczywiście nie jest to prawdą Te słowa wypowiedział manager Floyda i jest głupcem jeśli uważa, że ktoś uwierzy w takie pieprzenie.

Team Alvareza odpowiedział na to (oglądnij następny odcinek). Rzeczywiście team moneya nie zaproponował umownego limitu 152, oni zaproponowali 148 czy nawet niżej a 152 to efekt negocjacji.

W tej kwestii raczej można zaufać teamowi Canelo.
SouthPaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-13, 15:47   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Dzięki za info, wydawało mi się to dziwne, GBP przecież raczej gamoni nie zatrudnia.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-13, 16:10   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

Ze znanych bokserów na Canelo stawia GGG, przy okazji podczas wywiadu, w którym był o to pytany dyplomatycznie zdementował jakby obijał Alvareza na sparingach, choć chyba więcej w tym taktu i szacunku dla Alvareza, niż prawdy...

LucasTheFox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-13, 17:14   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

znowu bedzie nudne 12 rund jak z guerrero??

oczywiscie jak bedzie dobry wynik PPV, to oglosza jaki to floydzik jest super bokserem, bo sprzedaje tyle, a tyle ppv.

oczywiscie puszcza walkew kinach i dolicza do ilosci ppv, oby tylko ceny walki w kinie tez byly jak w tv.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-13, 18:54   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

Jeśli ktoś może to byłbym wdzięczny za jakiś namiar w necie gdzie można obejrzeć galę, bo orange sport niestety nie mam...
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania