boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 19-07-13, 17:14   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Hughie Fury nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie

18-letni Hughie Fury (7-0, 5 KO) zamierza kontynuować napięty harmonogram kolejnych walk i błyskawicznie zdobywać bezcenne doświadczenia w gronie zawodowców. Jego ojciec i trener Peter Fury zapowiadał, że syn stoczy 12 do 15 pojedynków do końca 2013 roku. Tymczasem nowe plany zakładają 25 walk do lipca przyszłego roku, a potem znaczący skok jakościowy jeśli chodzi o oponentów perspektywicznego „ciężkiego”.

Niedawny juniorski mistrz świata amatorów zdradził, że jego promotor Mick Henessy płaci mu tylko za występy na własnych galach, a nagrodą za wszystkie wyjazdowe potyczki są jedynie kolejne rundy na koncie Fury’ego.

- Pieniądze dostają jedynie moi rywale, gdybym ja również był opłacany, nie dalibyśmy rady załatwić mi tyle okazji do boksowania. W tej chwili nie zależy mi na kasie, tylko na staniu się dobrym fighterem - mówi stryjeczny brat słynniejszego Tysona.

Hughie potwierdził swój występ na undercardzie gali swojego kuzyna i Davida Haye’a, ale kategorycznie zaprzeczył informacjom rozpowszechnianym przez Tysona, że to Hughie bierze górę podczas wspólnych sparingów.

- To nieprawda, że obijam Tysona. To utalentowany zawodnik, ale ludzie jakoś nie mogą tego dostrzec. Po starciu z Haye’em wszyscy zobaczą, jak dobry jest Tyson. Wygra z Davidem - przekonuje młodszy z klanu.

Źródło: WBN

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-07-13, 00:13   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nastepny kreowany ciec na mistrza swiata.Moze miec i 30 walk w ciagu 2 lat ale dostanie kogos z pierwszej 20-stki i skonczy sie na dechach.Jesli chodzi o jego kuzyna to przekona sie w walce z davidem jaka roznica klas ich dzieli.Ale rozumie rodzina nie powie na swojego zlego slowa heh
promaker jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-07-13, 01:02   #3 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał promaker Zobacz post
Nastepny kreowany ciec na mistrza swiata.Moze miec i 30 walk w ciagu 2 lat ale dostanie kogos z pierwszej 20-stki i skonczy sie na dechach.Jesli chodzi o jego kuzyna to przekona sie w walce z davidem jaka roznica klas ich dzieli.Ale rozumie rodzina nie powie na swojego zlego slowa heh
Oczywistym jest, że to żółtodziób i nie da się przewidzieć przebiegu jego kariery ale jak na ten etap wykazuje potencjał. Dodatkowo dzięki nazwisku ma dużo łatwiejszy start niż reszta młokosów. Przy odpowiednim prowadzeniu może będą z niego ludzie. A jak się przejedzie to trudno, przynajmniej nie będziemy sobie nim zawracać gitary. Sto razy bardziej wolę 18 letniego prospekta, który dopiera sobie rozwijających rywali niż całą resztę 30 latków z rekordem 30leszczy-0.
Endrjus jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-07-13, 09:23   #4 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Akurat ten zoltodziub w moim odczuciu moze cos osiagnac. Podoba mi sie jego boks a przy tym ciagle sie rozwija
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-07-13, 11:24   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Szczerze mówiąc to klanu Furych nie trawię ale jednak Hjułi ma to coś i będę mu się bacznie przyglądać.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-07-13, 14:46   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Andrzej Pastuszek Zobacz post
...
- Pieniądze dostają jedynie moi rywale, gdybym ja również był opłacany, nie dalibyśmy rady załatwić mi tyle okazji do boksowania. W tej chwili nie zależy mi na kasie, tylko na staniu się dobrym fighterem - mówi stryjeczny brat słynniejszego Tysona...
No i oczywiście na windowaniu rekordu, co w przyszłości na pewno zaprocentuje finansowo.

Doświadczenia też na pewno Anglik nazbiera. I dobrze, bo to naprawdę nadzieja. Nie tylko białych, ale w ogóle całej HW.
Z ryja widać, że... lubi to co robi i tym "żyje", a to już dobrze wróży na przyszłość.
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-07-13, 17:09   #7 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Niech boksuje, w końcu przystał na boks zawodowy, także niech robi to co lubi. Ja nie widzę na razie niczego nadzwyczajnego w tym chłopaku, owszem wyróżnia się w kilku aspektach, ale czy to już jest miara dużego talentu? Może tak, a może nie. Ja się wstrzymam to przyszłego roku jak do rekordu będzie miał dopisanych kilku ciekawych bokserów po ciekawych z nimi walkach. Na pewno rodzi szanse na ciekawe perspektywy, kwestia tylko czy przerodzi te szanse na wyniki. W tym przypadku jest duża szansa, że szybko się o tym dowiemy (w końcu dwadzieścia kilka walk w niespełna dwa lata to nie jest znowu takim prawidłem).
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-07-13, 17:31   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Dzisiaj walczy po raz drugi z Mosesem Matovu, z którym wygrał już na punkty po 4 rundach.

Aha i coś negocjują z Tonym Thompsonem na galę Fury-Haye.
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-07-13, 19:23   #9 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Co Ty na Thompsona na bank go jeszcze nie puszcza
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-07-13, 19:43   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Młody powtórzył wyczyn i znowu wygrał z Mosesem wszystkie 4 rundy. Tym razem mogli chociaż przybić 6 czy 8 rund... W każdym razie 8 walk już ma.
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania