boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 30-05-13, 21:56   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Oficjalny plakat: Szpilka - Mollo II, Fonfara - Campillo

W obiegu krąży już oficjalny plakat promujący chicagowską galę zaplanowaną na 16 sierpnia na stadionie U.S Cellular Field. W dwóch pojedynkach najbardziej nas interesujących, Artur Szpilka po raz drugi skrzyżuje rękawice z Mikiem Mollo, zaś Andrzej Fonfara zmierzy się z byłym mistrzem świata WBA w kategorii półciężkiej Gabrielem Campillo. Wedle zapewnień, strony doszły już do porozumienia i ta arcytrudna walka dla Andrzeja Fonfary rzeczywiście się odbędzie.

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 02:11   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Na ile wiarygodna ta walka Fonfara-Campillo? Coś mi się w to nie chce wierzyć.
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 05:04   #3 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

MIejmy nadzieje ze tym razem Mollo bedzie w lepszej formie niz ostatnio
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 09:03   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Szpilka i Fonfara chcieli walczyć na tej gali walke wieczoru,ale to oczywiste,ze walka Fonfara - Campillo bedzie głównym daniem wieczoru.
Masternak Mistrz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 09:51   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Domyślnie

Z Campillo jest wszystko dogadane, takie wczoraj dostałem potwierdzenie. Okropnie trudne wyzwanie przed Fonfarą.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 10:13   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Obaj Polacy mogą to przegrać.
Campillo po Kowaliewie może być bardzo zmotywowany. Tym razem nie będzie miał takiej przerwy jak po walce z Cloudem i może być lepiej dysponowany niż z Rosjaninem. Zależy co on ma teraz w głowie, wielokrotnie przekręcany, ostatnio czasówka, zobaczymy.

Lepiej przygotowany Mollo też jest w stanie zestrzelić Szpilkę ,jeśli ten będzie się tak odsłaniał na lewy sierp jak ostatnio. Mike musi mieć lepszą kondycją, o to jednak będzie bardzo trudno ale minimalnie lepsza być powinna, na wielką poprawę w tym elemencie nie ma u niego co liczyć. Tu jednak większym faworytem jest Szpilka.
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 15:58   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Andre Ward Zobacz post
Obaj Polacy mogą to przegrać.
Campillo po Kowaliewie może być bardzo zmotywowany. Tym razem nie będzie miał takiej przerwy jak po walce z Cloudem i może być lepiej dysponowany niż z Rosjaninem. Zależy co on ma teraz w głowie, wielokrotnie przekręcany, ostatnio czasówka, zobaczymy.

Lepiej przygotowany Mollo też jest w stanie zestrzelić Szpilkę ,jeśli ten będzie się tak odsłaniał na lewy sierp jak ostatnio. Mike musi mieć lepszą kondycją, o to jednak będzie bardzo trudno ale minimalnie lepsza być powinna, na wielką poprawę w tym elemencie nie ma u niego co liczyć. Tu jednak większym faworytem jest Szpilka.
Ale to chyba o to chodzi w boksie ? On ma być emocjonujący , musi być zagrożenie bo inaczej jaki ma sens walka ?
Pisze to jako osoba z Teamu Andrzeja , wszyscy się pytali po co Andrzejowi walka z Johnsonem , niektórzy "znawcy" mówili że jak to Johnson ośmieszy Andrzeja .
Jeżeli chcesz być zaliczany do topu to musisz bić się z topem - nie ma innej drogi . Andrzejowi jedna walka z Johnsonem dała więcej niż 10 poprzednich razem wziętych . Tak samo może być z Campillo . Nikt nie patrzy tylko na Kovalieva bo on wygrał - to że on wygrał przez ciężkie KO nic nie znaczy . Wiem że Campillo nie był dokońca przygotowany do tej walki i wiem że Kovaliev miał dużo szczęścia bo go szybko trafił i to Campillo popsuło cały plan na walkę .
To jest ciężki zawodnik , ale Andrzej jest zmotywowany bardziej niż przed Johnsonem i wie że musi to wygrać . Załatwiamy dobrych sparingpartnerów , Andrzej jedzie na 2 tygodniowy obóz z trenerami . Wszyscy są świadomi że tu nie ma innej drogi . Tu już nie będzie łatwych walk .
max_fon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 17:00   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał max_fon Zobacz post
Wiem że Campillo nie był dokońca przygotowany do tej walki i wiem że Kovaliev miał dużo szczęścia bo go szybko trafił i to Campillo popsuło cały plan na walkę .
.
Też tak uważam i nie można mieć pretensji do zawodnika, który jest wałowany trzykrotnie w dużych walkach o to, że traci motywację do walki i treningów. choć generalnie tu na forum specjalnie nikt wersji o słabym przygotowaniu Campillo nie chciał słuchać, wg mnie nie był sobą podczas tej walki. Pytanie, jak będzie przygotowany do walki z Fonfarą i czy ta motywacja do treningów i wiara do ugrania czegoś wróciła, czy odpłynęła raz na zawsze po przegranej z rąk Kowaliewa. Pytania o to, ile procent zostało z Campillo będą się pojawiać zarówno w przypadku wygranej, jak i przegranej Andrzeja, a jej rezultat będzie porównywany pewnie raczej do wyniku walki z Rosjaninem, niż starcia z Cloudem czy Szumenowem. Generalnie jednak ta walka zapowiada się znakomicie i nie mogę się już doczekać, a Campillo nawet w słabszej formie jest przeskokiem jakościowym po Johnsonie.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 17:27   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał max_fon Zobacz post
Ale to chyba o to chodzi w boksie ? On ma być emocjonujący , musi być zagrożenie bo inaczej jaki ma sens walka ?
Pisze to jako osoba z Teamu Andrzeja , wszyscy się pytali po co Andrzejowi walka z Johnsonem , niektórzy "znawcy" mówili że jak to Johnson ośmieszy Andrzeja .
Jeżeli chcesz być zaliczany do topu to musisz bić się z topem - nie ma innej drogi . Andrzejowi jedna walka z Johnsonem dała więcej niż 10 poprzednich razem wziętych . Tak samo może być z Campillo . Nikt nie patrzy tylko na Kovalieva bo on wygrał - to że on wygrał przez ciężkie KO nic nie znaczy . Wiem że Campillo nie był dokońca przygotowany do tej walki i wiem że Kovaliev miał dużo szczęścia bo go szybko trafił i to Campillo popsuło cały plan na walkę .
To jest ciężki zawodnik , ale Andrzej jest zmotywowany bardziej niż przed Johnsonem i wie że musi to wygrać . Załatwiamy dobrych sparingpartnerów , Andrzej jedzie na 2 tygodniowy obóz z trenerami . Wszyscy są świadomi że tu nie ma innej drogi . Tu już nie będzie łatwych walk .
"Ale to chyba o to chodzi w boksie ? On ma być emocjonujący , musi być zagrożenie bo inaczej jaki ma sens walka ? "

A ktoś napisał , że to źle ? Dla mnie jako kibica ok.
Wg. mnie Andrzej może to przegrać, ale liczę i chcę by wygrał. Twoja wypowiedź na początku brzmi dziwnie. Nie wiem co pisali "znawcy" przed Johnsonem ale to też był trudny rywal a walka zajebista. Podsumowując fajnie, że są wyzwania i, że przed walką nie ma pewnego zwycięzcy.
Tak zestawiając karierę Fonfary z tym co widzimy często np. w UKP to jest to mega odważne prowadzenie. Tam mu nikt nie hoduje 0 w rekordzie , bo fakt go nie ma ale nikt go nie pompuje sztucznie, rywale zaczęli się klasowi.
Andrzej jest młody, zobaczymy, ja się obawiam tej walki, jak wygra, liczę w niedługim czasie na starcie o pas w lhw.
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 19:33   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Andre Ward Zobacz post
"Ale to chyba o to chodzi w boksie ? On ma być emocjonujący , musi być zagrożenie bo inaczej jaki ma sens walka ? "

A ktoś napisał , że to źle ? Dla mnie jako kibica ok.
Wg. mnie Andrzej może to przegrać, ale liczę i chcę by wygrał. Twoja wypowiedź na początku brzmi dziwnie. Nie wiem co pisali "znawcy" przed Johnsonem ale to też był trudny rywal a walka zajebista. Podsumowując fajnie, że są wyzwania i, że przed walką nie ma pewnego zwycięzcy.
Tak zestawiając karierę Fonfary z tym co widzimy często np. w UKP to jest to mega odważne prowadzenie. Tam mu nikt nie hoduje 0 w rekordzie , bo fakt go nie ma ale nikt go nie pompuje sztucznie, rywale zaczęli się klasowi.
Andrzej jest młody, zobaczymy, ja się obawiam tej walki, jak wygra, liczę w niedługim czasie na starcie o pas w lhw.
Wygrana Campillo może być tylko ewentualnie przez decyzje , bo raczej nie powali Andrzeja (Andrzej ma całkiem mocną szczęke - co już Johnson sprawdził) . Andrzej ma podobny styl do Kovalieva - wywiera presje i ma czym uderzyć . Jeżeli walka pójdzie po jego myśli i będzie ją kontrolował to Campillo prędzej czy później nadzieje się na Andrzeja Jab i być może będzie po walce .
Z Karpencym walka też inaczej by się potoczyła gdyby nie to że Andrzej podkoniec 1 rundy złamał rękę (tak btw. może Karpency przyjedzie jako sparing partner do Andrzeja).
Zagrożenie jest , oczywiście ale jeżeli miałbym stawiać to daje 70-80% szans na Andrzeja wygraną ... a jak wygrana to raczej na 95% przez KO/TKO . Dobra walka , ESPN , wielki stadion , dobry oponent . Wygrana posunie Andrzeja do ścisłego topu LHW i o to chodzi .
max_fon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania