boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 31-05-13, 19:47   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał max_fon Zobacz post
Wygrana Campillo może być tylko ewentualnie przez decyzje , bo raczej nie powali Andrzeja (Andrzej ma całkiem mocną szczęke - co już Johnson sprawdził) . Andrzej ma podobny styl do Kovalieva - wywiera presje i ma czym uderzyć . Jeżeli walka pójdzie po jego myśli i będzie ją kontrolował to Campillo prędzej czy później nadzieje się na Andrzeja Jab i być może będzie po walce .
Z Karpencym walka też inaczej by się potoczyła gdyby nie to że Andrzej podkoniec 1 rundy złamał rękę (tak btw. może Karpency przyjedzie jako sparing partner do Andrzeja).
Zagrożenie jest , oczywiście ale jeżeli miałbym stawiać to daje 70-80% szans na Andrzeja wygraną ... a jak wygrana to raczej na 95% przez KO/TKO . Dobra walka , ESPN , wielki stadion , dobry oponent . Wygrana posunie Andrzeja do ścisłego topu LHW i o to chodzi .
Ja to widzę tak, że im dalej w las tym ciężej będzie z Gabrielem.
On często ma problemy na początku, tak było z Cloudem, tak go skończył Kowaliew. Fonfara ma czym uderzyć i potrafi mocno zaatakować. Chyba lepiej wchodzi w walkę a raczej na pewno.
Z Glenem podobało mi się to ile zadawał ciosów, były emocje , wysoki rytm, działo się.
Także ja myślę, że Andrzej może go zestrzelić w pierwszej fazie i tego mu życzę, wygranej przez KO/TKO. Jak Campillo złapie rytm, będzie coraz trudniejszy, może kraść rundy, jest niewygodnym pięściarzem jak się rozkręci, dobrze punktuje. Walka na dystansie, na 12 odsłonach może się później wyrównać.
Chociaż Andrzej też punktować potrafi, dobra lewa, kombinacje , umiejętności są.
Masz rację, że nokaut Andrzejowi raczej nie grozi, oby tylko ręka dopisała, bo z Karpencym im dalej, to wyglądało to coraz niebezpieczniej dla Polaka przez to złamanie- odpukać.Powodzenia.
A to , że pokazują to na ESPN to piękna sprawa.
W dzisiejszej lhw Fonfara ma szansę zdobyć tytuł prestiżowej federacji. Ja tylko nie chcę go widzieć z Kowaliewem póki co niech idą swoimi drogami.

Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 20:50   #12 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Andre Ward Zobacz post
"Ale to chyba o to chodzi w boksie ? On ma być emocjonujący , musi być zagrożenie bo inaczej jaki ma sens walka ? "

A ktoś napisał , że to źle ? Dla mnie jako kibica ok.
Wg. mnie Andrzej może to przegrać, ale liczę i chcę by wygrał. Twoja wypowiedź na początku brzmi dziwnie. Nie wiem co pisali "znawcy" przed Johnsonem ale to też był trudny rywal a walka zajebista. Podsumowując fajnie, że są wyzwania i, że przed walką nie ma pewnego zwycięzcy.
Tak zestawiając karierę Fonfary z tym co widzimy często np. w UKP to jest to mega odważne prowadzenie. Tam mu nikt nie hoduje 0 w rekordzie , bo fakt go nie ma ale nikt go nie pompuje sztucznie, rywale zaczęli się klasowi.
Andrzej jest młody, zobaczymy, ja się obawiam tej walki, jak wygra, liczę w niedługim czasie na starcie o pas w lhw.
Cytat:
Napisał Andre Ward Zobacz post
Ja to widzę tak, że im dalej w las tym ciężej będzie z Gabrielem.
On często ma problemy na początku, tak było z Cloudem, tak go skończył Kowaliew. Fonfara ma czym uderzyć i potrafi mocno zaatakować. Chyba lepiej wchodzi w walkę a raczej na pewno.
Z Glenem podobało mi się to ile zadawał ciosów, były emocje , wysoki rytm, działo się.
Także ja myślę, że Andrzej może go zestrzelić w pierwszej fazie i tego mu życzę, wygranej przez KO/TKO. Jak Campillo złapie rytm, będzie coraz trudniejszy, może kraść rundy, jest niewygodnym pięściarzem jak się rozkręci, dobrze punktuje. Walka na dystansie, na 12 odsłonach może się później wyrównać.
Chociaż Andrzej też punktować potrafi, dobra lewa, kombinacje , umiejętności są.
Masz rację, że nokaut Andrzejowi raczej nie grozi, oby tylko ręka dopisała, bo z Karpencym im dalej, to wyglądało to coraz niebezpieczniej dla Polaka przez to złamanie- odpukać.Powodzenia.
A to , że pokazują to na ESPN to piękna sprawa.
W dzisiejszej lhw Fonfara ma szansę zdobyć tytuł prestiżowej federacji. Ja tylko nie chcę go widzieć z Kowaliewem póki co niech idą swoimi drogami.
Wszystko się okarze za 2 miesiące ... Prawa ręka cała i zdrowa , lewa w treningu od 2 miesięcy i lewa dużo lepsza niż była ... będzie dobrze
max_fon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 21:40   #13 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Domyślnie

ja bym z chęcią na takiej gali jak FNF obejrzał Kamila Łaszczyka
luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-13, 22:08   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał luki29 Zobacz post
ja bym z chęcią na takiej gali jak FNF obejrzał Kamila Łaszczyka
Najlepiej z tym Cruzem, już widzę te tytuły na onecie ,,Polski pięściarz pobił ge.. homoseksualistę"
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-06-13, 22:41   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał candrew Zobacz post
Najlepiej z tym Cruzem, już widzę te tytuły na onecie ,,Polski pięściarz pobił ge.. homoseksualistę"
Ciekawie by to wyglądało w klinczach
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-13, 07:48   #16 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Kiedy ja sie oducze czytac takie rzeczy przy kawie...a pozniej moj monitor i klawiatura tylko cierpia
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-07-13, 15:23   #17 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
W obiegu krąży już oficjalny plakat promujący chicagowską galę zaplanowaną na 16 sierpnia na stadionie U.S Cellular Field. W dwóch pojedynkach najbardziej nas interesujących, Artur Szpilka po raz drugi skrzyżuje rękawice z Mikiem Mollo, zaś Andrzej Fonfara zmierzy się z byłym mistrzem świata WBA w kategorii półciężkiej Gabrielem Campillo. Wedle zapewnień, strony doszły już do porozumienia i ta arcytrudna walka dla Andrzeja Fonfary rzeczywiście się odbędzie.

luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania