boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Oficjalny plakat: Szpilka - Mollo II, Fonfara - Campillo (http://www.boxing.pl/forum/newsy/21373-oficjalny-plakat-szpilka-mollo-ii-fonfara-campillo.html)

Andre Ward 31-05-13 20:47

Cytat:

Napisał max_fon (Post 381569)
Wygrana Campillo może być tylko ewentualnie przez decyzje , bo raczej nie powali Andrzeja (Andrzej ma całkiem mocną szczęke - co już Johnson sprawdził) . Andrzej ma podobny styl do Kovalieva - wywiera presje i ma czym uderzyć . Jeżeli walka pójdzie po jego myśli i będzie ją kontrolował to Campillo prędzej czy później nadzieje się na Andrzeja Jab i być może będzie po walce .
Z Karpencym walka też inaczej by się potoczyła gdyby nie to że Andrzej podkoniec 1 rundy złamał rękę (tak btw. może Karpency przyjedzie jako sparing partner do Andrzeja).
Zagrożenie jest , oczywiście ale jeżeli miałbym stawiać to daje 70-80% szans na Andrzeja wygraną ... a jak wygrana to raczej na 95% przez KO/TKO . Dobra walka , ESPN , wielki stadion , dobry oponent . Wygrana posunie Andrzeja do ścisłego topu LHW i o to chodzi .

Ja to widzę tak, że im dalej w las tym ciężej będzie z Gabrielem.
On często ma problemy na początku, tak było z Cloudem, tak go skończył Kowaliew. Fonfara ma czym uderzyć i potrafi mocno zaatakować. Chyba lepiej wchodzi w walkę a raczej na pewno.
Z Glenem podobało mi się to ile zadawał ciosów, były emocje , wysoki rytm, działo się.
Także ja myślę, że Andrzej może go zestrzelić w pierwszej fazie i tego mu życzę, wygranej przez KO/TKO. Jak Campillo złapie rytm, będzie coraz trudniejszy, może kraść rundy, jest niewygodnym pięściarzem jak się rozkręci, dobrze punktuje. Walka na dystansie, na 12 odsłonach może się później wyrównać.
Chociaż Andrzej też punktować potrafi, dobra lewa, kombinacje , umiejętności są.
Masz rację, że nokaut Andrzejowi raczej nie grozi, oby tylko ręka dopisała, bo z Karpencym im dalej, to wyglądało to coraz niebezpieczniej dla Polaka przez to złamanie- odpukać.Powodzenia.
A to , że pokazują to na ESPN to piękna sprawa.
W dzisiejszej lhw Fonfara ma szansę zdobyć tytuł prestiżowej federacji. Ja tylko nie chcę go widzieć z Kowaliewem póki co niech idą swoimi drogami.

max_fon 31-05-13 21:50

Cytat:

Napisał Andre Ward (Post 381551)
"Ale to chyba o to chodzi w boksie ? On ma być emocjonujący , musi być zagrożenie bo inaczej jaki ma sens walka ? "

A ktoś napisał , że to źle ? Dla mnie jako kibica ok.
Wg. mnie Andrzej może to przegrać, ale liczę i chcę by wygrał. Twoja wypowiedź na początku brzmi dziwnie. Nie wiem co pisali "znawcy" przed Johnsonem ale to też był trudny rywal a walka zajebista. Podsumowując fajnie, że są wyzwania i, że przed walką nie ma pewnego zwycięzcy.
Tak zestawiając karierę Fonfary z tym co widzimy często np. w UKP to jest to mega odważne prowadzenie. Tam mu nikt nie hoduje 0 w rekordzie , bo fakt go nie ma ale nikt go nie pompuje sztucznie, rywale zaczęli się klasowi.
Andrzej jest młody, zobaczymy, ja się obawiam tej walki, jak wygra, liczę w niedługim czasie na starcie o pas w lhw.

Cytat:

Napisał Andre Ward (Post 381571)
Ja to widzę tak, że im dalej w las tym ciężej będzie z Gabrielem.
On często ma problemy na początku, tak było z Cloudem, tak go skończył Kowaliew. Fonfara ma czym uderzyć i potrafi mocno zaatakować. Chyba lepiej wchodzi w walkę a raczej na pewno.
Z Glenem podobało mi się to ile zadawał ciosów, były emocje , wysoki rytm, działo się.
Także ja myślę, że Andrzej może go zestrzelić w pierwszej fazie i tego mu życzę, wygranej przez KO/TKO. Jak Campillo złapie rytm, będzie coraz trudniejszy, może kraść rundy, jest niewygodnym pięściarzem jak się rozkręci, dobrze punktuje. Walka na dystansie, na 12 odsłonach może się później wyrównać.
Chociaż Andrzej też punktować potrafi, dobra lewa, kombinacje , umiejętności są.
Masz rację, że nokaut Andrzejowi raczej nie grozi, oby tylko ręka dopisała, bo z Karpencym im dalej, to wyglądało to coraz niebezpieczniej dla Polaka przez to złamanie- odpukać.Powodzenia.
A to , że pokazują to na ESPN to piękna sprawa.
W dzisiejszej lhw Fonfara ma szansę zdobyć tytuł prestiżowej federacji. Ja tylko nie chcę go widzieć z Kowaliewem póki co niech idą swoimi drogami.

Wszystko się okarze za 2 miesiące ... Prawa ręka cała i zdrowa , lewa w treningu od 2 miesięcy i lewa dużo lepsza niż była ... będzie dobrze :)

luki29 31-05-13 22:40

ja bym z chęcią na takiej gali jak FNF obejrzał Kamila Łaszczyka

candrew 31-05-13 23:08

Cytat:

Napisał luki29 (Post 381586)
ja bym z chęcią na takiej gali jak FNF obejrzał Kamila Łaszczyka

Najlepiej z tym Cruzem, już widzę te tytuły na onecie ,,Polski pięściarz pobił ge.. homoseksualistę" ;)

ArturBorubar 01-06-13 23:41

Cytat:

Napisał candrew (Post 381591)
Najlepiej z tym Cruzem, już widzę te tytuły na onecie ,,Polski pięściarz pobił ge.. homoseksualistę" ;)

Ciekawie by to wyglądało w klinczach :)

Black Dragon 02-06-13 08:48

Kiedy ja sie oducze czytac takie rzeczy przy kawie...a pozniej moj monitor i klawiatura tylko cierpia

luki29 20-07-13 16:23

Cytat:

Napisał Wiechu (Post 381464)
W obiegu krąży już oficjalny plakat promujący chicagowską galę zaplanowaną na 16 sierpnia na stadionie U.S Cellular Field. W dwóch pojedynkach najbardziej nas interesujących, Artur Szpilka po raz drugi skrzyżuje rękawice z Mikiem Mollo, zaś Andrzej Fonfara zmierzy się z byłym mistrzem świata WBA w kategorii półciężkiej Gabrielem Campillo. Wedle zapewnień, strony doszły już do porozumienia i ta arcytrudna walka dla Andrzeja Fonfary rzeczywiście się odbędzie.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...14229719_n.jpg

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.