boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-04-13, 10:13   #1 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Video: Abdusalamow zwycięża w swoim stylu

Coraz popularniejszy rosyjski ciężki Magomed Abdusalamow (18-0, 18 KO) na gali w Buenos Aires dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo. Tym razem jego ofiarą był Sebastian Ignacio Ceballos (33-8-2, 25 KO), który został znokautowany już w pierwszej rundzie pojedynku.

Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-04-13, 10:20   #2 (permalink)
V.I.P

Nominowany 28 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cóż za wspaniała opona, wyhodowana przez Ceballosa. Wzór boksera
Tomasz Groblica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-04-13, 10:45   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomasz Groblica Zobacz post
Cóż za wspaniała opona, wyhodowana przez Ceballosa. Wzór boksera
Opon przedstawicieli wagi ciężkiej z Meksyku, Argentyny.. itp. nie powinniśmy czepiać się w stopniu, w jakim ma to zastosowanie w Europie (poza południem), a już na pewno w stosunku do czarnoskórych pięściarzy. Duży Jamajczyk nie ma włąściwie nigdy opony, chyba, że się po prostu źle prowadzi. U Argentyńczyków wygląda to nieco inaczej. Podobnie jest z tamtymi kobietami. Szczupłe 30-latki w tamtych rejonach to rzecz wręcz niespotykana. Podobnie rzecz się ma z Andym Ruizem.

Liczyłem na walkę Rosjanina z Arreolą, bo mogłoby to wyglądać pociesznie. Chris, dla którego pressing to jedyna formuła boksowania, spotkałby rywala, który jak dotąd również zwykle naciskał na rywali. Tu Rosjanin dałby się pewnie zepchnąć.. i być może pokazałby coś więcej. Facet waży .. 102 kilo.. a bije, jakby ważył 120.. tej siły nie widać w tych ciosach..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-04-13, 11:00   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A on czasem z macclinem nie leżał? tak czy siak wciąż nie sprawdzony z solidnym rywalem
mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-04-13, 11:05   #5 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Chetnie bym go zobaczyl z Wilderem
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-04-13, 11:40   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 232 razy w 58 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Co mają wnieść walki z takimi rywalami? Nie lepiej powalczyć ze Sprottem, albo Baktowem?
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-04-13, 11:56   #7 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz Wajs Zobacz post
Co mają wnieść walki z takimi rywalami? Nie lepiej powalczyć ze Sprottem, albo Baktowem?
Spokojnie. Ostatnio jakiś discofighter zrobił sobie z głowy Magomeda worek treningowy. Troszkę go jeszcze podpompują i rzucą na kogoś mocniejszego.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-04-13, 12:01   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 232 razy w 58 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
Spokojnie. Ostatnio jakiś discofighter zrobił sobie z głowy Magomeda worek treningowy. Troszkę go jeszcze podpompują i rzucą na kogoś mocniejszego.
Wiem o tym, nie ukrywam, że należę do pesymistów odnośnie kariery Rosjanina, ale takie walki jak dzisiejsza na pewno nic Mago nie nauczą... A zawodnik tego typu, że zawsze z przyjemnością obejrzę jego walki z cyklu pt. "który pierwszy padnie".

W dodatku przeciwnicy tacy nieznani, że nie jestem w stanie odnieść tego zwycięstwa w żaden sposób do porównania z innym ciężkimi.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-04-13, 12:28   #9 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Po ostatniej walce to już nawet bumów dobierają mu z dolnej półki heh. A co do siły ciosu - zauważcie w jaki sposób on bije te power punche - z calym ciałem, usztywnione - widać, że wkłada w to dużo siły i nic dziwnego, że te ciosy sporo ważą. Z takimi zamachami to i cunn położył furego. Poza tym gdyby tak młócił tymi sztywnymi sierpami przez całą walkę to by się nieźle namęczył, a jego wytrzymałość to wielka niewiadoma.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-04-13, 12:44   #10 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz Wajs Zobacz post
Wiem o tym, nie ukrywam, że należę do pesymistów odnośnie kariery Rosjanina, ale takie walki jak dzisiejsza na pewno nic Mago nie nauczą... A zawodnik tego typu, że zawsze z przyjemnością obejrzę jego walki z cyklu pt. "który pierwszy padnie".

W dodatku przeciwnicy tacy nieznani, że nie jestem w stanie odnieść tego zwycięstwa w żaden sposób do porównania z innym ciężkimi.
Mati.. wracając do naszej rozmowy o Mago.. Doprecyzuj swój pesymizm. Zacząłem na tym portalu dyskusję o Rosjaninie, w odpowiedzi na 99% komentarzy na forach, jakoby Rosjanin był bokserem bez szans na jakikolwiek sukces. Obejrzałem to co jest na youtube, również z amatorki i doszedłem do wniosku, że opinie te nie stanowiły przedmiotu głębszej analizy.

Mago tak naprawdę zaczyna dopiero duży boks. Potrafi trzymać gardę, zmienić tępo, przyspieszyć, zwolnić.. coś tam potrafi. Z podstawowymi brakami - jak oceniali go kibice, nie zdobywa się dwukrotnie mistrza Rosji. Jak dotąd wychodził do ringu bez minimum szacunku dla rywala i być może nie zmieni już swojego podejścia. Od niedawna eksperymentuje z wagą, więc robią jakąś bardziej sensowną formę. Jego styl jest ograniczony, i wielkim championem on nie będzie.

18 wygranych walk na punkty, stawia go w roli no name. 18 walk przez ko - przyspiesza kontrakty... Zamiast dostrzec, jak pozbierał się po ciężkim ciosie Mcclina i jak przystąpił do destrukcji, fani woleli wytknąć mu deski. To był moment dekoncentracji Mago, robił krok do tyłu i chyba spuścił wzrok z rywala. Tak czy inaczej, to pięściarz koncentrujący się na biciu rywala, na zadaniu więcej celnych ciosów, z większą siłą, więc zawsze będzie przyjmował.. i pewnie jeszcze nie raz będzie na deskach, jak to przy takich otwartych stylach bywa. Przynajmniej wiemy, że ma twardą głowę. Ale to jest jego boks i w tym boksie, może być bardzo trudnym rywalem. On nie ma arsenału Lewisa. Ma atuty na ten konkretnie boks.. W mojej opinii, jeżeli wydolność (przygotowanie) będzie mu pozwalało na toczenie w wysokim tempie 12 rund, może być ciekawie.

Mago będzie liczył się w walce o tytuły po odejściu Kliczków i ma większe niż mniesze szanse na zdobycie jednego z 4 pasów. Taka jest moja opinia. Jak wygląda Twoja pesymistyczna?
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania