stare 18-04-13, 16:38   #1 (permalink)
V.I.P

Nominowany 28 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Krzysztof Zimnoch: Czekam na Szpilkę

Pomimo, że wyczekiwana walka Krzysztofa Zimnocha (14-0-1, 11 KO) [od prawej na zdj.] z Arturem Szpilką (13-0, 10 KO) została odłożona na bliżej nieokreślony termin, 29 letni pięściarz z Białegostoku ma nadzieje, że do końca roku uda mu się doprowadzić do konfrontacji, na którą czeka pół Polski.
Zimnoch swoją najbliższą walkę z Oliverem McCallem stoczy 18 maja w Legionowie, Szpilka natomiast 20 kwietnia zawalczy z Tarasem Bidenko w Rzeszowie.

Zimnoch udzielił wywiadu dla Polsatu Sport, w którym życzył Szpilce powodzenia w najbliższym pojedynku:

-Walka z Arturem Szpilką to mój główny cel na ten rok. Mam nadzieję, że do niej dojdzie. "Szpila" w sobotę w Rzeszowie zmierzy się z Ukraińcem Tarasem Bidenko. - Tam każdy może wygrać, ale wydaje mi się, że Szpilka jednak zwycięży. Chciałbym, żeby tak się stało.

Zimnoch wypowiedział się również na temat swojego najbliższego przeciwnika:

- Na pewno ciężko będzie wygrać tę walkę przed czasem. Zresztą nigdy się nie nastawiam przed wyjściem na ring, żeby zwyciężyć przez nokaut, bo to przeważnie źle się kończy. Muszę uważać na jego prawą rękę, bo bije mocno. Przecież nokautował najlepszych pięściarzy świata, chociażby Lennoksa Lewisa. Oczywiście było to dawno temu, ale na pewno coś mu zostało w tej prawej ręce - tłumaczy Zimnoch.

Cały wywiad dostępny na polsatsport.pl

Źródło: polsatsport, Redakcja

Tomasz Groblica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania