boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    
Komentarz
 
Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-03-13, 12:22   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Postów: 9876
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Wasilewski: Szpilka z Mollo zapewne w sierpniu w Chicago. Zimnoch znowu na lodzie

Nie ustaje saga pt. Zimnoch kontra reszta świata. Ostatnio przytoczyliśmy tekst Mateusza Borka traktujący o zakulisowych gierkach, w które wplątani są Krzysztof Zimnoch (14-0-1, 11 KO), Artur Szpilka (13-0, 10 KO), Andrzej Wasilewski i Mike Mollo. Ten ostatni tak pożądany nie czuł się zapewne od czasu stracenia cnoty. Walka o walkę z Amerykaninem zbliża się jednak chyba ku ostatecznemu rozstrzygnięciu i wygląda na to, że Krzysztof Zimnoch znowu zostanie na lodzie.

Jak bowiem dla polsatsport.pl powiedział Andrzej Wasilewski - promotor "Szpili" i współpromujący Zimnocha, najpierw rewanż z Amerykaninem na gali w USA zawalczy Szpilka:
- To ma być wielka gala w Stanach. Mike Mollo wstępnie, ale raczej jest to potwierdzone z ESPN, zaboksuje w rewanżu ze Szpilką w połowie sierpnia. To ma być wielki show, walka wieczoru. Impreza miałaby się odbyć na stadionie bejsbolowym przygotowanym na przyjęcie 12,5 tysiąca kibiców. Trudno nie domniemywać, iż chodzi o galę w Chicago, na której na ring miałby powrócić również Andrzej Fonfara.

Reakcja białostoczanina na te informacje była łatwa do przewidzania:
- Nie chcieli mu dać rewanżu zaraz po walce. Chcą dać mu rewanż tylko i wyłącznie po to, żeby zablokować mnie. Nie wiem, dlaczego tak robią. Przecież ja też jestem Wasilewskiego zawodnikiem. Powinien jako promotor chcieć jak najlepiej dla zawodnika... - powiedział rozgoryczony.

W ostatnie zdanie Zimnoch pewnie sam już jednak nie wierzy, nie jest przecież na tyle naiwny. Andrzej Wasilewski ulokował swoje interesy w Szpilce, Zimnoch jest zagrożeniem dla Szpilki, wcześniej tylko sportowym, po Polsat Boxing Night II także medialnym, jest więc także zagrożeniem dla Wasilewskiego.

29-latek z Białegostoku szczerze nie traci jeszcze nadziei na walkę z samym Szpilką, zainteresowanie medialne i społeczne jest przecież ogromne. Zawodnikowi jednak coraz mniej podoba się przedmiotowe go traktowanie:
- Chcę walki ze Szpilką, ale chcę też, żeby to był odpowiedni termin, żebym mógł się porządnie przygotować. Nie będę wchodził do ringu kiedy tylko pan Wasilewski zechce; nie będzie mnie za nos wodził – mówi bokser.

Wasilewski jest jednak nieubłagany i nie zamierza zważać na "widzimisię" pięściarza:
– Ja się nie zastanawiam, z kim chce walczyć Krzysztof, bo on jak każdy pięściarz będzie walczył z tym, kogo mu promotorzy zakontraktują. Szukamy najciekawszych dla niego ścieżek kariery – mówi w połowie promotor Zimnocha.

- W czerwcu w Polsce odbędzie się gala KSW w pay-per-view. W maju, kilka tygodni przed KSW, też tej walki nie dałoby się zrobić. Tak naprawdę możliwy wydaje się dopiero wrzesień. Ale my nie wiemy, jakie będą plany telewizji. Tomasz Adamek też wraca na ring. Trzeba wszystkich pogodzić – dywaguje Wasilewski w kwestii możliwej daty na organizację walki Szpilka - Zimnoch.

Możliwe, że więcej szczegółów poznamy już w najbliższych tygodniach, kiedy rozstrzygnie się sprawa obsady gali organizowanej przez ESPN w sierpniu, a więc tego, czy rzeczywiście dojdzie na niej do rewanżowego starcia Artura Szpilki z Mikiem Mollo.

Abstrahując od tych zawirowań wokół tercetu Szpilka-Mollo-Zimnoch warto zwrócić uwagę, iż istnieją jeszcze inni bokserzy wagi ciężkiej, z którymi starcie przydałoby się dla doświadczenia zbieranego przez Krzysztofa Zimnocha. Bokser nie miał bowiem jak na razie na zawodowstwie przeciwników nawet średniego poziomu. Tylko, czy nabieranie przez Zimnocha doświadczenia mając w świadomości potencjalną jego walkę z Arturem Szpilką leży w interesie decydentów? Czy Tomasz Babiloński będzie na tyle lojalny wobec swojego zawodnika i gotowy zaryzykować swoje stosunki z potężnym na polskim rynku Andrzejem Wasilewskim, aby zdynamizować karierę perspektywicznego pięściarza z Białegostoku?

cytaty: polsatsport.pl, tekst: redakcja

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-13, 13:54   #2 (permalink)
champion
  
 
Avatar Wojtek Mistrzu
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Skąd: Łomianki
Postów: 2821
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No niestety Krzysiu jest ciągle dymany przez promotorów i to się na razie pewnie nie zmieni... Babiloński jest przy Wasilewskim małą płotką, on nie może sobie nawet porządnie przez media pokrzyczeć, bo wie, że nie ma to sensu i nie może się narażać. Sytuacja jest dla Zimnocha beznadziejna...
Co mnie dziwi, bo przecież gdyby znaleźć galę, na której Zimnoch może zaboksować z Mollo, którego zapewne pokona z dużo większą łatwością, niż Szpilka, to potem Zimnoch-Szpilka na PPV by się sprzedało w ogromnych ilościach...
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-13, 14:18   #3 (permalink)
contender
  
 
Avatar liverpoolczyk
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Postów: 1176
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Stosunkowo "nieduże" środowisko, a tyle złej krwi.. Zimnoch z Wasilewskim, Gołota z Michalczewskim, Michalczewski z Gołotą, Gołota z Adamkiem, Gołota z Saletą, Cieślak z Babilońskim, Szpilka z Zimnochem, Masternak z Diablo, Diablo z Masternakiem, Szpilka z Adamkiem itd... Masakra.

A tak zupełnie serio niby dlaczego Wasilewski ma tak samo traktować Szpilkę i Zimnocha skoro Krzysiek jest tylko w 50% jego zawodnikiem, robi mu bagno, nie ma za sobą żadnych sponsorów, jest sporo starszy od Artura, nie chce trenować w Warszawie. Wawrzyk nie narzeka, a i main eventów się doczekał, przyzwoitego Bachtowa. Jakby Zimnoch miał więcej pokory też miałby łatwiej... Ci, którzy myśleli, że im się należy, bo tak, szybko mieli pod górkę. Czy to Izu czy Samełko. A co do Samełki, którego już pożegnaliśmy...

liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-13, 14:26   #4 (permalink)
journeyman
  
 
Avatar Zmora
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Postów: 474
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojtek Mistrzu Zobacz post
Co mnie dziwi, bo przecież gdyby znaleźć galę, na której Zimnoch może zaboksować z Mollo, którego zapewne pokona z dużo większą łatwością, niż Szpilka, to potem Zimnoch-Szpilka na PPV by się sprzedało w ogromnych ilościach...
Tylko, że Ty zakładasz, że AW chce tej walki przy obecnym układzie sił. A mi się wydaje, że AW teraz zrobi wszystko, żeby Zimnego skończyć. Będzie mu blokował dobre walki tak długo jak to możliwe. Na walkach z bumami, na których mu pozwoli Krzysiek ani nic się nie nauczy, ani nie zarobi, więc będzie musiał wrócić do bycia part-time boxerem kładącym dwóch klenerów na rok. Po 1,5 roku takich zabaw i dodatkowego wchodzenia w głowę tymi sprawami z kontraktem Zimnochowi Wasyl doprowadzi do tej walki. Zainresowanie w mediach zbuduje się jak widać w dw tygodnie tak potężne, że walka sprzeda się bez względu na nic. A duża bardziej doświadczony Szpila, będzie miał dużo łatwiej z takim Zimnochem.

Ech...mam nadzieję, że Polsat oleje KnockPut Promotions i otworzy się na współpracę z innymi polskimi promotorami, którzy mają zawodników ciekawszych i bd bardziej otwarci na dawanie kibicom widowiska, a nie chłodną kalkulację i nabijanie rekordów
Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-13, 14:35   #5 (permalink)
contender
  
 
Avatar Bred
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Postów: 1397
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Czasem tak bywa,ze wyglad zewnetrzny czlowieka definiuje jego walory intelektualne.Tak jest z pewnoscia w przypadku Samelki.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-13, 15:00   #6 (permalink)
V.I.P
  
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Postów: 7238
Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Kto to jest ten Samełko? Koleś widzę stoczył 3 walki, w tym zremisował z gościem, którego pokonał Najman. I jeszcze ma tyle do powiedzenia...
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-13, 15:12   #7 (permalink)
bum
  
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Postów: 12
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ze Szpilka to jest tak, że mlode kozaczki kochaja go a reszta ludzi go nienawidzi za jego bojki i wypowiedzi. Na tym polega jego fenomen medialny. A taki Zimnoch w prawdzie ostatnio ukradl cale show i zobyl przechylność ludzi podczas polsat boxing night, mimo to nie jest taka kontrewersyjna osoba jak Szpila i latwiej go rzucic w kat na tym etapie.Wasilewski zrobi wszystko zeby o Zimnochu zrobilo sie znow cicho a jego pupilek wrocil na szczyt medialny.
pan_damon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-13, 15:16   #8 (permalink)
champion
  
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Postów: 2735
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

samelko byl zajebistym juniorem
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-13, 15:44   #9 (permalink)
bum
  
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Postów: 58
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wasilewski zablokuje walki SZpilki z Zimnochem czy Mollo z Zimnochem bo pilnuje swoich interesow espn chce pokazac rewanz SZpilmana z Mollo i wylozy siano a Artur pokaze sie w stanach Wasyl nie przegapi takiej okazji kazdy promotor zrobilby tak samo
juanmata27 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-13, 16:09   #10 (permalink)
challenger
  
 
Avatar Wojto
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Postów: 1605
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał juanmata27 Zobacz post
Wasyl nie przegapi takiej okazji kazdy promotor zrobilby tak samo
A nie wiem czy każdy.
Wasilewski ma jakąś słabość lub fetysz w kierunku aspołecznych młotków którzy zawsze mogą coś odwalić i przed walką wylądować w puszce.
On będzie miał do wyboru knajaka i kogoś spokojniejszego to wybierze knajaka choćby boksował gorzej, taki ma gust, pomysł i światopogląd.

Nie każdy promotor tak ma, w K2 jeden wybryk-żółta, kartka drugi-wylot.
Warren "używałby" gościa jako mięsa armatniego.
Może Oner robiłby podobnie, ale jeśli to jest autorytet w dziedzinie promocji w boksie, to nie mam pytań.

Rozumiem jednak prostą zasadę marketingu: Żeby mieć znana gwiazdę, trzeba ją mocno promować, debilowi wystarczy facebook i wypromuje się sam (kasa zostaje w kieszeni).

Jeśli o to ci chodziło to się zgadzam.
Wojto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Włączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Mateusz Borek o kulisach walki Szpilka - Zimnoch z Mollo w tle Wiechu Newsy 34 03-03-13 21:30
Artur Szpilka po dramatycznym boju wygrywa z Mikiem Mollo w 6 rundzie Wiechu Newsy 110 05-02-13 14:00
Szpilka kontra Mollo - zapowiedź Tomasz Nowak Publicystyka 13 31-01-13 17:00
Szpilka, Mollo, Zimnoch okiem kibica Adrian Golec Newsy 24 13-01-13 17:44
Szpilka powróci prawdopodobnie 1 lutego w Chicago, potem Zimnoch? Wiechu Newsy 14 20-12-12 17:30


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.