boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-03-13, 10:39   #21 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Zabiegi pana W niszczące celowo karierę Krzyśka Zimnocha są żałosne i mam wielką nadzieję, że ten wielki biznesman się na tym mocno przejedzie.

Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-03-13, 11:36   #22 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Mnie też wkurza zachowanie Wasyla, ale Panowie... czy to jest jakieś ,,dziwne" ? Z perspektywy kibica to wygląda jak wygląda, ale nie zapominajmy, że ten pan w ten sposób zarabia na życie, dla niego to biznes, interes, on nie patrzy na to z perspektywy złamanej kariery Zimnocha czy kibica udzielającego się na boxing.pl. On patrzy z perspektywy potencjalnie zarobionych pieniędzy.

Skoro, jak kilku moich przedmówców pisało, Szpilka jest (lub ma się stać) koniem pociągowym 12RKP, to tym gorzej świadczy o grupie...
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-03-13, 11:52   #23 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosmonauta Zobacz post
ale nie zapominajmy, że ten pan w ten sposób zarabia na życie, dla niego to biznes, interes, on nie patrzy na to z perspektywy złamanej kariery Zimnocha czy kibica udzielającego się na boxing.pl. On patrzy z perspektywy potencjalnie zarobionych pieniędzy.
.
Ale ja jestem własnie kibicem

Gdybym był skórzanym portfelem i siedział sobie wygodnie w kieszeni Wasilewskiego to bym pisał tak:
-Oooo Wasyl, tak mi rób, fajnie, grubo blokuj Zimnocha, ciśnij Szpilkę jak mam jeszcze jedną wolną przegródkę tam się zmieści jeszcze dużo siana...

Ale że jestem kibicem sportu to pisze tak
-Chamówa, gość który ma być promotorem robi sabotaż na zdolnym zawodniku wykorzystując grę papierkami i umowami tylko po to żeby jego przereklamowany wyciągnięty z puszki produkt dostał wszystko co możliwe a jużna pewno 100 razy więcej niz jest wart i sobie zapracował.
Wojto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-03-13, 15:14   #24 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojto Zobacz post
Ale ja jestem własnie kibicem

Gdybym był skórzanym portfelem i siedział sobie wygodnie w kieszeni Wasilewskiego to bym pisał tak:
-Oooo Wasyl, tak mi rób, fajnie, grubo blokuj Zimnocha, ciśnij Szpilkę jak mam jeszcze jedną wolną przegródkę tam się zmieści jeszcze dużo siana...

Ale że jestem kibicem sportu to pisze tak
-Chamówa, gość który ma być promotorem robi sabotaż na zdolnym zawodniku wykorzystując grę papierkami i umowami tylko po to żeby jego przereklamowany wyciągnięty z puszki produkt dostał wszystko co możliwe a jużna pewno 100 razy więcej niz jest wart i sobie zapracował.
No i właśnie o to chodzi. Z jakiej racji kibic ma patrzeć na sprawę jak biznesmen i próbować coś takiego usprawiedliwić?
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-03-13, 15:18   #25 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Mnie też wkurza zachowanie Wasyla, ale Panowie... czy to jest jakieś ,,dziwne" ? Z perspektywy kibica to wygląda jak wygląda, ale nie zapominajmy, że ten pan w ten sposób zarabia na życie, dla niego to biznes, interes, on nie patrzy na to z perspektywy złamanej kariery Zimnocha czy kibica udzielającego się na boxing.pl. On patrzy z perspektywy potencjalnie zarobionych pieniędzy.

Skoro, jak kilku moich przedmówców pisało, Szpilka jest (lub ma się stać) koniem pociągowym 12RKP, to tym gorzej świadczy o grupie...
Abstrahując od tej sprawy, to zawsze mnie bawią próby wzbudzania wyrozumiałości w stosunku do biznesmenów, którzy po trupach zarabiają kasę. Jak się zarabia pieniądze na "czynieniu zła", to nadal się "czyni zło". Jakby się zastanowić to "czynienie zła" dla pieniędzy może okazać się nawet bardziej naganne niż "czynienie zła" dla samego faktu "czynienia zła".

Zarabianie pieniędzy nie zwalnia od przyzwoitości i etyki. Wiele osób myślało inaczej i dlatego jesteśmy teraz w piątym roku kryzysu, w Polsce autostrady budowane były z gliny i rozsypują się po kilku miesiącach, a bezrobocie sięgnęło już 14%.
Wiechu jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-03-13, 15:33   #26 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Abstrahując od tej sprawy, to zawsze mnie bawią próby wzbudzania wyrozumiałości w stosunku do biznesmenów, którzy po trupach zarabiają kasę. Jak się zarabia pieniądze na "czynieniu zła", to nadal się "czyni zło". Jakby się zastanowić to "czynienie zła" dla pieniędzy może okazać się nawet bardziej naganne niż "czynienie zła" dla samego faktu "czynienia zła".

Zarabianie pieniędzy nie zwalnia od przyzwoitości i etyki. Wiele osób myślało inaczej i dlatego jesteśmy teraz w piątym roku kryzysu, w Polsce autostrady budowane były z gliny i rozsypują się po kilku miesiącach, a bezrobocie sięgnęło już 14%.
Nie chodziło mi o wzbudzanie wyrozumiałości, odniosłem się jedynie do kilku wypowiedzi, których ton przepełniony był swego rodzaju wielkim zdziwieniem z powodu zaistniałej sytuacji. W skrócie - Wasyl robi chamówę, ale czy to coś dziwnego ??

Czynienie zła dla samego czynienia zła - to chyba domena ludzi mających spore problemy z psychiką, każdy inny powód czynienia zła jest chyba jednakowo naganny...

stare 02-03-13, 15:33   #27 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Jak mawia mój ojciec, "od kiedy pamiętam, to w Polsce zawsze jest jakiś kryzys" :D

Najlepsze jest to, że ten kryzys to dopiero początek, bo jakoś nie słyszałem w TV, że mają obniżać podatki czy coś w ten deseń. Kryzys i prawdziwe bezrobocie dopiero przed nami

Co do tematu, w ogóle nie ma sensu się spinać na temat Zimnocha i Szpili jednak. Szpila miał w kwietniu bić się z jakimś mocnym rywalem, a tu się nagle zrobił wielki spór o... Mollo. Kim jest Mollo, kim jest Zimnoch i co do tej pory w ringu pokazał Szpila? Na końcu sprzedadzą walkę Szpila-Zimnoch za 5 dych od łebka na Polsacie.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-03-13, 15:37   #28 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosmonauta
Czynienie zła dla samego czynienia zła - to chyba domena ludzi mających spore problemy z psychiką, każdy inny powód czynienia zła jest chyba jednakowo naganny...
Zgoda i dla takiej osoby skrzywionej psychicznie można więcej wybaczyć.. taki się urodził, albo miał okropne dzieciństwo, taki już najczęściej nawet nie odróżnia dobra od zła, nie umie inaczej. Biznesmeni za to, zdrowi psychicznie, czynią zło właśnie dla pieniędzy, najczęściej rozumiejąc, że czynią źle i umiejąc inaczej. Dlatego to oni powinni być chyba za "czynienie zła" bardziej piętnowani
Wiechu jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-03-13, 15:40   #29 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
Jak mawia mój ojciec, "od kiedy pamiętam, to w Polsce zawsze jest jakiś kryzys" :D

Najlepsze jest to, że ten kryzys to dopiero początek, bo jakoś nie słyszałem w TV, że mają obniżać podatki czy coś w ten deseń. Kryzys i prawdziwe bezrobocie dopiero przed nami
Im gorzej będzie w kraju w kwestii podatków i tym podobnych spraw, tym... mniejsze będzie bezrobocie. Fala emigracji spowoduje, że z Urzędów Pracy znikną setki tysięcy bezrobotnych, wskaźniki tego zjawiska polecą w dół i rząd będzie trąbił o sukcesie i zwiększającym się tempie rozwoju.

stare 02-03-13, 15:45   #30 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Im gorzej będzie w kraju w kwestii podatków i tym podobnych spraw, tym... mniejsze będzie bezrobocie. Fala emigracji spowoduje, że z Urzędów Pracy znikną setki tysięcy bezrobotnych, wskaźniki tego zjawiska polecą w dół i rząd będzie trąbił o sukcesie i zwiększającym się tempie rozwoju.
Tylko, że na te rozrzutne i nieefektywne szkoły, służbę zdrowia, emerytury już o armii urzędników (niepotrzebnych do niczego na marginesie mówiąc) trzeba płacić, więc tak czy owak może być śmiesznie.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania