boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Bryant Jennings wśród potencjalnych rywali Kliczki (http://www.boxing.pl/forum/newsy/19880-bryant-jennings-wa-ra-d-potencjalnych-rywali-kliczki.html)

Wiechu 17-02-13 09:10

Bryant Jennings wśród potencjalnych rywali Kliczki

Fres Oquendo, Francesco Pianeta, a teraz Bryant Jennings (16-0, 8 KO), lista nazwisk potencjalnych rywali Władimira Kliczko (59-3, 50 KO) robi się coraz dłuższa. Jak donosi Sports Illustrated, niewykluczone jest, że Władimir Kliczko zawalczy ze sklasyfikowanym na 3 miejscu w rankingu IBF, 28-letnim Jenningsem i to nie 6 kwietnia, o którym cały czas mówiono jako o dacie powrotu Kliczki na zawodowe ringi, ale 4 maja. Podobno sprawa zależy od amerykańskiej telewizji HBO, jeżeli ostatecznie zdecyduje się ona relacjonować walkę dla amerykańskiej publiczności, wtedy młodszy z ukraińskich braci porzuci pomysł walki z Pianetą i da szansę właśnie Jenningsowi.

4 maja nie wydaje się być idealną datą ze względu na wielka galę w MGM Grand, której przewodniczy najbardziej kasowy pięściarz ostatnich lat - Floyd Mayweather Junior. Trudno konkurować z takim wydarzeniem, jednak Chris Mannix ze Sports Illustrated spekuluje, że Mayweather może w ogóle nie być gotowy, aby zawalczyć na gali 4 maja, a wtedy odpowiedzialność za rolę walki wieczoru spadnie na Austina Trouta oraz Saula Alvareza, zaś walka Kliczko - Jennings byłaby transmitowana bądź odtworzona na HBO bezpośrednio przed tym pojedynkiem.

Źródło:
sports illustrated, redakcja

Piotr Rułkowski 17-02-13 09:45

Jeśli być skazanym na wybór z wyżej wymienionych pretendentów.. To Jennings jest bezkonkurencyjny. Może postraszyłby Władka przynajmniej zasięgiem ramion.. Lepszy młody, ale niedoświadczony prospekt, niż dziadek, czy Włoch, na którego szkoda klawiatury..

Winky 17-02-13 10:37

Zdecydowanie Jennings to najlepsza opcja z tej trójki... i takie zestawienie chętnie zobaczę. A Pianeta? No co może wnieść do ringu Włoch przeciw Władkowi? Otóż nic nie może, taki wybór to jakiś żart. Oquendo natomiast to dzisiaj konserwowy ogórek...

Rockefeller 17-02-13 10:55

Żaden z tej trójki nie urwie rundy Kliczce. Kilka rund i pozamiatane.

ArchieMoore 17-02-13 11:17

Cytat:

Napisał Rockefeller (Post 368281)
Żaden z tej trójki nie urwie rundy Kliczce. Kilka rund i pozamiatane.

Ja myśle że jak Jeggins by dostał dużo wolnego, odprężył by sie psychicznie ze juz nie bedzie musiał pracować jako pomocnik na budowie czy tam mechanik, wziąłby lekarza dobrego opłacił , sterydy z niepierwszej łapanki zostały by zaaplikowane - to tacy młodzi ambitni, wyjatkowo sprawni i obdarzeni fizycznie ludzie co otrzymują taką szanse potrafią być nielada groźni, dodać do tego że Władek zapomniał juz jak sie walczy z pełnosprawnym człowiekiem co posiada ręce , a nie przeczszepy stóp wychodzące z barków to mogło by być dosyć ciekawie :) Wielu by sie zdziwiło co mający swoj dzien , dobrze nakoksowany (przez lekarza tarvera dajmy na to) Jeggins miałby do zaoferowania przy takich pajacach jak ( stare , albo bezrękowe, albo i 1 i 2gie) Byrdy, Mormecki, Chagaewy, Tompsony i inne stwory

Kosmonauta 17-02-13 11:26

Kogokolwiek Kliczak nie wybierze, to będzie lament. Wszyscy to cieniasy, a ci, którzy cieniasami być może nie są, trzymają się od Włada z daleka.

Black Dragon 17-02-13 12:18

Ja tez z tej trojki najchetniej widzialbym go z mlodym Jenningsem...a ze nie ma szans. A kto w dzisiejszej ciezkiej ma?

robercik 17-02-13 12:49

Pianeta i Oquendo wydają mi się lepszymi rywalami niż Jennings. To znaczy Pianeta jakieś tam braki będzie nadrabiał gabarytami, Oquendo coś tam poboksuje chwilę dzięki doświadczeniu i dosyć sporym umiejętnościom. Jennings przy trochę dużym Topou wyglądał jak dziecko. Przyjmie pierwszy prawy w pierwszej rundzie i będzie po walce. Bo akurat Jennings ma dar do przyjmowania prawych.

Taszun 17-02-13 15:16

Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 368287)
Ja myśle że jak Jeggins by dostał dużo wolnego, odprężył by sie psychicznie ze juz nie bedzie musiał pracować jako pomocnik na budowie czy tam mechanik, wziąłby lekarza dobrego opłacił , sterydy z niepierwszej łapanki zostały by zaaplikowane - to tacy młodzi ambitni, wyjatkowo sprawni i obdarzeni fizycznie ludzie co otrzymują taką szanse potrafią być nielada groźni, dodać do tego że Władek zapomniał juz jak sie walczy z pełnosprawnym człowiekiem co posiada ręce , a nie przeczszepy stóp wychodzące z barków to mogło by być dosyć ciekawie :) Wielu by sie zdziwiło co mający swoj dzien , dobrze nakoksowany (przez lekarza tarvera dajmy na to) Jeggins miałby do zaoferowania przy takich pajacach jak ( stare , albo bezrękowe, albo i 1 i 2gie) Byrdy, Mormecki, Chagaewy, Tompsony i inne stwory

bzdura.
juz pisalem ze jak jennings pojdzie na kliczke w ciagu najblizszych 3 lat to dostanie do jednej bramki.
duzo do nauki.

Kliczko nie chca dac sie rozwinac prospektom.
rozumiem ze wach wzial ta walke bo kiedy jak nie teraz a chalupa potrzebna ale nie rozumiem o co chodzi w przypadku Jenningsa. Tylko o kase. JEDNORAZOWA. za 4 lata jennings moglby miec duzo wiecej na koncie i perspektywy na dalsze zdobywanie niezlego hajsu jak teraz jednorazowy wyskok.
Takie zagrywki zostawmy Wachowi,Sosnowskiemu. to byl dobry deal dla nich a nie dla Jenningsa.
Wyjebalbym od zaraz typa z mojego teamu ktory powiedzialby ze widzi w tym momencie szanse. odrazu wyjebany z sali.
no ale ja jestem trudnym czlowiekiem:).

Andre Ward 17-02-13 15:49

Jak dla mnie za szybko dla Bryanta.
Na dziś dzień widzę lepszych przeciwników dla Ukraińca niż Amerykanin.
Póki co pokonał tylko wrak Liachowicz a z osiłkiem Tupou był zagrożony, powinien być liczony.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:55.