boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 23-12-12, 00:23   #21 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ja oglądając na żywo widziałem z 7 rund dla Cunna, Adamek w większości rund dopiero w ostatnich 10 sekundach coś niby próbował robic, szybkość beznadziejna, ciosy słabe, obrona fatalna, ogólnie jego najgorsza walka w HW, Cunn był słaby, Adamek tragiczny, wałek wg mnie.

Felixous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-12, 00:27   #22 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zakrza Zobacz post
Macie linka do profilu Cunninghama? Złoże mu gratulacje.
http://www.facebook.com/steveusscunningham
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-12, 00:28   #23 (permalink)
prospect

Domyślnie

Adamek za ciężki i to widać w ringu, za wolny, bez dynamiki, w ogóle nie czuł dystansu. Strasznie słabe nogi jak na niego. Robienie tej wagi 101kg nic nie dało, siła ciosu nawet o gram nie podskoczyła do góry, a odbiło to się wszystko na szybkości i dynamice ciosów, a przede wszystkim na pracy nóg. Wiek i nie jego kategoria wagowa plus zła wizja trenera na upasanie Adamka zrobiły swoje.
HILTI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-12, 00:29   #24 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

i nie podobała mi się reakcja Pindery. ze bylby spokojny jakby to było prudential, bo tam by tomkowi dali zwycięstwo.

on jako komentator powinien podejsc uczciwie, a nie patrzeć co by zrobili discopolowcy na festynie w Newarku
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-12, 00:29   #25 (permalink)
bum

Domyślnie

Kurde kiedys to Adamek latał po ringu i ładnie obskakiwał rywala. Tak było w jego najlepszej walce w HW z Arreola. Wazyl wtedy chyba 98 kg i to jest waga ktorej powinien sie trzymac a juz na pewno jej nie przekraczec. Myslalem jak wiekszosc ze poradzi sobie przed czasem a tu wielkie rozczarowanie. Ani razu czysto nie trafił Cunna. I na co tu 10 dodatkowych kg, kiedy wazac 90kg w cruiser potrafił rzucic 3 razy na dechy Cunna.
Słabiutko... Wynik w okolicach remisu, z lekkim wskazaniem na Cunna. Kurde Adamek powinien ciagle wywierac presje na Cunnie, przeciez te ciosy Amerykanina nie robiły zadnego wrazenia na Polaku. Fatalna taktyka. Teraz dopiero widzę że przy Rogerze Adamek może być już tylko gorszy. Przydałby się w jego narożniku Ronnie Schields, po obozie z nim Tomek wygladal najlepiej w HW.
bosmanek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-12, 00:29   #26 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Felixous Zobacz post
Adamek w większości rund dopiero w ostatnich 10 sekundach coś niby próbował robic
Dokłądnie! To aż było denerwujące. Pamiętam taki wywiad, w którym Adamek zapytany dlaczego już nie walczy tak jak z Arreolą, odpowiedział, że po tamtej walce był bardzo zmęczony, a teraz Roger nauczył go walczyć oszczędnie....szkoda słów

Nie widziałem też tego amerykańskiego stylu walki, który za zawodnikiem podobnego wzrostu trzymającym na lewym powinien być bardzo zauważalny (mam na myśli balanse i skracanie dystansu). A tu bez pomysłu na skracanie dystansu, ani bez dynamiki, żeby się zerwać z atakiem. Przeczłapana walka

Jak dla mnie te parę lat z Bloodworthem są w plecy dla Adamka. Szkoda że współpraca z Shieldesem się nie rozwinęła
Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-12, 00:32   #27 (permalink)
bum

Domyślnie

No i... witamy w świecie boksu zawodowego, w którym jak nie wiadomo o co chodzi to przcież wiadomo o co chodzi. Szkoda Cunninghama - ładne uniki, kontry i niezła skuteczność. Według mnie - nie przegrał tej walki. A Tomek mimo, że przegrał (ew. zremisował) ale wygrał to jednak... przegrał. Mam wrażenie, że od dziś jego akcje zaczną spadać. Dalej mu będę kibicować, ale przyznaję że bez jakiejś wielkiej wiary w wyniki. Facet chyba powinien zacząć myśleć o emeryturze, chociaż... on częściowo przez ten styl walki bez walki na niej już jest. Zwyczajnie nie o to w tym sporcie chodzi. Nawet dla samej promocji tego sportu w US Cunn powinien to wygrać, bo w rezultacie parę milionów amerykanów w sobotnie popołudnie zobaczyło... wałek na amerykańskiej imprezie w biały dzień na rzecz jakiegoś Polaka. Co gorsza walka była przecież wcale dobra. A teraz to następna transmisja na otwartym NBC będzie tam pewnie za kolejne 20 lat. Ktoś elegancko strzelił sobie w stopę, bo można było wyciągnąć z takiej formuły dużą kasę przez dłuższy czas.
Zegarmistrz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-12, 00:43   #28 (permalink)
champion

Domyślnie

Ja proponowałbym sie powstrzymać ze słowami "wałek" do ponownego obejrzenia i wypunktowania na spokojnie... Na teraz nie wygląda to wesoło i gdybym miał komuś dać zwyciestwo już dzisiaj to byłby to Cunn... ale takie oceny przekonałem się że czesto bywają zwodnicze...

Cunn świetnie pracował jabem... był mobilny... wizualnie więcej trafiał ) choć ciosami wacaianymi jak to u niego)... w moim odczuciu miał zdecydowanie wiecej pewnych rund... szczególnie rundy środkowe wydawały sie byc pewnie dla niego...

Adamek wolny... ruszający sie jak wóz z węglem... waciany niewiele mniej od Cunna... bez pomysłu... słabp ogólnie.

Jutro obejrzę to wypunktuję co by nie rzucać słów na wiatr.
killleeerrr85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-12, 00:50   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

nie chce mi sie komentowac walki bo nie ma czego. walka nudna i slaba.
mam zastrzezenia co do przygotowan fizycznych adamka i bokserskich.
Jesli chodzi o bokserskie to o ustawienie Adamka do walki.
Stracil wszystkie swoje atuty. Zgadzam sie calkowicie ze nauczyl sie duzo nowego!!! golym okiem to widac. niestety rzeczy ktore jemu wlasnie nie sluza.
albo starosc albo wspolne zbyt dlugie przebywanie z dziadkiem zabija w nim glod i chec walki. totalny brak agresji. jeszcze tylko serce do walki zostalo. Adamek dziadzieje przy Rogerze.

aha no i adamek stracil inteligencje ringowa. nie mysli, nie zmienia planow. nie reaguje na to co sie dzieje w walce.
tragedia jednym slowem. to czym on ma wygrywac walki. to nie geniusz boksu!!
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-12, 00:52   #30 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ponoć NBC przerwała relacje po werdykcie taki skandal, szkoda bo miał być to wielki powrót boksu do otwartych telewizji w USA.
HILTI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania