boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 05-12-12, 20:50   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
Podejrzewam, że niezaleznie od wszystkiego za kilka lat Vitek będzie uznawany za jednego z największych w historii.
Mam nadzieje, ze chodzi Ci tylko o HW, a nie p4p... mam racje?

Chetnie popatrze za kilka/kilkanascie lat na rankingi i miejsce Vitka, czy Wladka, bo przyznam, ze sam jestem ciekawy. W moim na 100% nie zalapia sie, do top 10WH.

Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-12, 21:14   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Literat10 Zobacz post
Mam nadzieje, ze chodzi Ci tylko o HW, a nie p4p... mam racje?

Chetnie popatrze za kilka/kilkanascie lat na rankingi i miejsce Vitka, czy Wladka, bo przyznam, ze sam jestem ciekawy. W moim na 100% nie zalapia sie, do top 10WH.
Tak, o HW ale wszędzie będą wysoko. Top 10, hmmm.. zależy jaki ranking. W jednym pewnie będą, w innych nie ale generalnie ich miejsce w historii juz jest bardzo wysokie. Po prostu nie da sie ich nie uwzględnić. Co wazniejsze, tak naprawdę dalsza kariera Kliczków nie ma już takiego znaczenia, mogą być jedynie wyżej.
Ostatnio nasz forumowy kolega George podawał linki do jakichś rankingów - http://www.heavyweightaction.com/hea...s%2078-04.html

Myślę, że im dłuższy upływ czasu, tym pozycja Kliczków będzie wyższa.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-12, 21:35   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Tak, o HW ale wszędzie będą wysoko. Top 10, hmmm.. zależy jaki ranking. W jednym pewnie będą, w innych nie ale generalnie ich miejsce w historii juz jest bardzo wysokie. Po prostu nie da sie ich nie uwzględnić. Co wazniejsze, tak naprawdę dalsza kariera Kliczków nie ma już takiego znaczenia, mogą być jedynie wyżej.
Ostatnio nasz forumowy kolega George podawał linki do jakichś rankingów - http://www.heavyweightaction.com/hea...s%2078-04.html

Myślę, że im dłuższy upływ czasu, tym pozycja Kliczków będzie wyższa.
Napisales wczesniej tak ogolnie, ze sie przerazilem, ze mowisz o p4p. Czytam juz to forum jakis czas, wiec wiem, ze swoje wiesz i masz duze pojecie. Dlatego jak pomyslalem o p4p, to mialem nawet zapytac, czy po Andrzejkach juz doszedles do siebie heh. Bez urazy Kubus.

Ja mimo iz uwazam, ze zdecydowana wiekszosc rywali Kliczkow, to parodia(na tle challengerow z poprzednich lat), to naturalnie za dlugosc panowania, ilosc obron, tez ich docenie. Jednak do mojego top10, nie maja prawa sie zalapac, moze mi to wybacza. Nie wina braci, ze poziom jest jaki jest, i z tego powodu jest mi ich troszeczke szkoda. A dlatego, tylko troszeczke, bo jak wiadomo, nigdy specjalnie im nie kibicowalem-delikatnie mowiac.

Co do ostatniej linijki, to mozesz miec troche racji. Mam wrazenie, ze LL, tez doceniono tak jak na to zaslugiwal, dopiero jakis czas po zakonczeniu kariery. Zreszta, Lennox pewnie nie jest odosobnionym przypadkiem w tym konkretnym przykladzie.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-12, 22:09   #14 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał KiDDynamite Zobacz post
Ciężko obecnie powiedzieć na co stać Vitalija przygotowującego się na 100% pod takiego zawodnika jak Haye, jednak powiem szczerze, że nie rozumiem ludzi faworyzujących lub dajacych Haye realną szansę na sprwienie niespodzianki). Nie mniej jednak to chyba najbardziej interesująca walka do zrobienia w tej wadze i dobrze gdyby do niej doszło.
Czas leci, Witalij jest mocno zaangażowany w sprawy polityczne, nie wiadomo ile trenuje i jaką jest w stanie zrobić formę do Haye. Nie mam wątpliwości, że Wit jest profesjonalistą, ale Haye w mistrzowskiej formie jest w stanie dać kapitalną walkę. Wit słabo, wg mnie, walczył ostatnio z Charrem. Haye z jednej strony miałby lepiej niż z młodszym bratem, bo Witalij ma słabszą pracę nóg i daje więcej miejsca do trafienia. Z drugiej strony Wit to walczak i za wszelką cenę będzie dążyć do nokautu, a kondycja Haye nigdy nie była rewelacyjna. Ja widzę same powody do tego, aby ta walka była dużo bardziej ciekawsza i emocjonująca niż ta z 2 lipca poprzedniego roku.

Powinno dojść do tego pojedynku!
liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-12, 22:28   #15 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Podejrzewam, że niezaleznie od wszystkiego za kilka lat Vitek będzie uznawany za jednego z największych w historii. Walka z Hayem juz bez znaczenia, nawet jeżeli przegra to bardziej z wiekiem niż z rywalem, a z drugiej strony David nie jest aż tak wielkim nazwiskiem żeby zwycięstwo nad nim było potrzebne Vitkowi do czegoś wiecej niż ładnego zakończenia kariery.
Ależ oczywiście że tak.. trudno, żeby było inaczej.. i to dotyczy obu. Jak najbardziej na to zasługują. Zupełnie inną kwestią są okoliczności.. które będą coraz bardziej zacierane. Myślę, że do historii przejdzie nazwa "Era Kliczków", rozumiana jako największa i najdłuższa w historii dominacja .. w tym przypadku nie jednego a dwóch zawodników...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania