boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Brook bardzo podekscytowany walką z Alexandrem, zapowiada nokaut (http://www.boxing.pl/forum/newsy/18980-brook-bardzo-podekscytowany-walkae-z-alexandrem-zapowiada-nokaut.html)

Wiechu 04-12-12 06:40

Brook bardzo podekscytowany walką z Alexandrem, zapowiada nokaut

19 stycznia w Las Vegas dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się starcia w kategorii półśredniej. Aktualny mistrz świata IBF w tej dywizji - Devon Alexander (24-1, 13 KO) podejmie "kręcącego się" od dłuższego czasu wokół czołówki, niepokonanego - Kella Brooka (29-0, 19 KO). Brook to jedna z największych, jeżeli nie największa nadzieja Brytyjskiego boksu na duże światowe sukcesy. 26-letni Brytyjczyk, który jednych przekonuje bardziej niż innych, z pewnością da odpowiedź na wiele pytań w pojedynku z takiej klasy rywalem. Sam pogromca Rafała Jackiewicza jest bardzo rad z tej szansy i zapowiada nokaut na swoim rywalu:

- W końcu tutaj dotarłem. To jest to, o czym marzyłem odkąd skończyłem 9 lat - walka o mistrzostwo świata. Jestem podekscytowany i głodny sukcesu, nic mnie nie zatrzyma. Nie mogę się doczekać aż wejdę do tego ringu i zgarnę to mistrzostwo - epatuje entuzjazmem Brook.

- Pojedynek w Stanach nadaje temu dodatkowego smaczku. Mógłbym obrać inną drogę, walczyć np. u siebie w Sheffield, jednak tak naprawdę wątpię, że on chciałby przyjechać na Wyspy.

Nie mam nic przeciwko konfrontacji w Ameryce. Zgodziłem się walczyć w jego kraju i czy będzie to Las Vegas czy Nowy Jork, będzie to dla mnie tak samo dobra zabawa. Wejdę do ringu i zrobię to co trzeba zrobić - znokautuję go
- zapowiada Brook.

Wielu kibiców pewnie ucieszyłoby się z takiego obrotu spraw. Devon Alexander ostatnimi występami nie przekonał do siebie wielu fanów. W ostatnim swoim występie, w śmiertelnie nudnej walce wypunktował on starego już Randalla Baileya odbierając mu tytuł. Pod koniec lutego 2012 roku zwyciężył zaś popularnego Marcosa Maidanę, jednak styl tego zwycięstwa, gdzie Alexander częściej klinczował niż trafiał ciosami u znacznej rzeszy fanów pozostawił duży niesmak.

Źródło: redakcja, b-scene

Enrique 04-12-12 12:42

Poważna próba dla Brooka...Zobaczymy ile jest tak naprawdę wart,Alexander to wielki wojownik

Literatt 04-12-12 13:04

Cytat:

Napisał Enrique (Post 357761)
Poważna próba dla Brooka...Zobaczymy ile jest tak naprawdę wart,Alexander to wielki wojownik

Ta, szczegolnie z Bradleyem pokazal jakim jest "wielkim wojownikiem".

Enrique 04-12-12 13:11

Pokonał Maidanę czy Mathysse znakomitych bokserów do momentu TKO z Bradleyem na punkty było blisko remisu. Devon jest w stanie obić Brooka

Literatt 04-12-12 13:25

Cytat:

Napisał Enrique (Post 357763)
Pokonał Maidanę czy Mathysse znakomitych bokserów do momentu TKO z Bradleyem na punkty było blisko remisu. Devon jest w stanie obić Brooka

Mi nie chodzi o umiejetnosci czysto bokserskie/wyszkolenie, czy mozliwosci, tylko naciagane stwierdzenie"wielki wojownik". No chyba, ze uznac, ze kazdy piesciarz ktory wychodzi do ringu, kwalfikuje sie pod to pojecie. Twoim zdanie tak jest?

Wielkich wojownikow ogladalem duzo razy... Gatti, Chavez, Margarito, Holyfield, Robinson, Marquez, Barrera, Corrales, Morales... i wielu, wielu innych. Jezeli Ty Devona walecznosc/charkter stawiasz w jednej lini z wymienionymi, to nie wiem co mam napisac.

Ps. Z Bradleyem u mnie na kartce przegrywal wyraznie, a nie bylem wyjatkiem w takiej ocenie walki. Z Matthyse jak na moje oko przegral.;)
Po drugie nie chial walczyc z Timothym, bo mial male rozciecie, gdzie do konca duzo czasu nie zostalo. To ma byc ten WIELKI wojownik? Nie mylmy pojec... ok?

Enrique 04-12-12 13:54

Nazwałem go tak ze względu na wysokie umiejętności...Pomyliłem pojęcia niech będzie a swoją drogą każdy bokser ma dusze3 wojownika...;)

Tomasz Baranek 04-12-12 14:45

Cytat:

Napisał Enrique (Post 357766)
Nazwałem go tak ze względu na wysokie umiejętności...Pomyliłem pojęcia niech będzie a swoją drogą każdy bokser ma dusze3 wojownika...;)

Marcin Najman też? A z Matthysse Alexander powinien przegrać.

Tomasz Nowak 04-12-12 15:04

z Kotelnikiem też było blisko. Z Bradleyem nie rozumiałem jego zachowania, co do kart: też tam blisko remisu nie widziałem, raczej wpływy promotora. Matthyse był lepszy. Ostatnie, co można o Devonie napisać to: wielki wojownik.

Literatt 04-12-12 15:13

Cytat:

Napisał gtfo (Post 357768)
Marcin Najman też? A z Matthysse Alexander powinien przegrać.

Czekalem az ktos to napisze.:)

luki29 04-12-12 15:45

w tej walce wszystko się może zdarzyć, mam nadzieję że dopnie swego celu i znokuatuje Alexandra ale porażka z nim też by mnie nie zdziwiła, mam nadzieję że Brook będzie cichym następcą Floyda Mayweathera po jego odejściu na emeryturę, a stery nad nim przejmie wujek Floyda ;) ale to raczej nie realne, a może? ;) ile lat miał Adamek jak wyjechał na stałe do Ameryki? ja wiem to inna historia ale ile miał? 30?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:08.