boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-11-12, 16:40   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Fury już gotowy na Władimira? Chce walki o mistrzostwo w maju lub czerwcu

Wygląda na to, że jedna z dwóch brytyjskich wież wagi ciężkiej - Tyson Fury (19-0, 14 KO) dojrzał do walki o mistrzostwo świata, gdyż pierwszy raz w tak stanowczy sposób domaga się pojedynku z jednym z dominujących obecnie w "królewskiej" dywizji braci Kliczko:

- Skontaktowaliśmy się z Władimirem i on powiedział, że możemy walczyć w jakimkolwiek terminie. Czytam, że ma zamiar walczyć z Powietkinem na początku przyszłego roku, więc będziemy chcieli dopaść go po tym pojedynku
- zapowiada mierzący ponad 2 metry bokser.

- Chciałbym walczyć w maju lub w czerwcu, im szybciej tym lepiej, bo jestem we wspaniałej formie. Zapamiętajcie moje słowa, na pewno pokonam Władimira Kliczkę. Pojadę nawet do Niemiec, aby to zrobić. Nie chcę tej walki w Anglii, nie chcę tej walki w Irlandii ani w USA, chcę pokonać go w Berlinie czy Hamburgu. Gdziekolwiek będzie chciał, w Niemczech.

- Chcę być skazywany na pożarcie, nie chcę mieć niczego po mojej stronie. Mam zamiar tam po prostu pojechać i zamieść nim ring. Nie ma mowy o zwycięstwie na punkty, chcę go znokautować
.

- Nie chcę pojedynkować się z innymi "idiotami" z dywizji, Władimir albo nikt.

- Nie jestem zainteresowany pojedynkiem z Witalijem, nie jestem zainteresowany walczeniem z seniorem, który jest na równi pochyłej
- deklaruje Brytyjczyk.

- Myślę, że Witalij w grudniu przejdzie na emeryturę, o wakujący tytuł WBC zawalczy Chris Arreola z Denisem Bojcowem albo Johnathonem Banksem. Ale ja chcę pobić numer jeden w dywizji, z wszystkimi pasami. Po co mi walczyć o jeden pas, kiedy mogę walczyć o wszystkie w pojedynku z Władimirem? - pyta retorycznie Fury.

24-letni Brytyjczyk najpierw jednak, 1 grudnia będzie musiał uporać się z chimerycznym Kevinem Johnsonem. Pierwotnie Fury miał walczyć z wysoko klasyfikowanym Bojcowem, jednak Rosjanin z powodu kontuzji wycofał się z walki.

Źródło: Daily Star

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-12, 16:56   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Price złożyłby go w kkostke rubika i wykopał za liny , a co dopiero Władek, nie ten pułap i styl dla Władysława jak woda na młyn, bedzie ciężkie KO, wiec mozna obejrzeć :DDD
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-12, 18:30   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Lepiej dostac po dupie od Kliczka niz od Price'a, bo porazka porazka, ale w banku wiecej. I zawsze po Kliczku mzoe byc Price, a odwrotnie raczej nie.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-12, 18:39   #4 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

No wlasnie Kuba uprzedziles moja mysl
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-12, 18:43   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Lepiej dostac po dupie od Kliczka niz od Price'a, bo porazka porazka, ale w banku wiecej. I zawsze po Kliczku mzoe byc Price, a odwrotnie raczej nie.
W kontekście koncówki mojej wypowiedzi , mogą być z tym problemy natury zdrowotnej
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-12, 18:49   #6 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Fury teraz czy później nie będzie gotowy na Kliczkę... i takie są fakty. Pewnego poziomu nie przekroczy. I jak dotąd nie pokazał naprawdę niczego ponad solidność, w czym zatem można by upatrywać jego szans z Kliczką? Ano tylko w fakcie przejścia braci na sportową emeryturę. Tyle w tej kwestii.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-12, 19:02   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sykes Zobacz post
Fury teraz czy później nie będzie gotowy na Kliczkę... i takie są fakty. Pewnego poziomu nie przekroczy. I jak dotąd nie pokazał naprawdę niczego ponad solidność, w czym zatem można by upatrywać jego szans z Kliczką? Ano tylko w fakcie przejścia braci na sportową emeryturę. Tyle w tej kwestii.
Przedmiotem FAKTU nie może być nieznana przyszłość.

Prime Fury'ego przypadnie w mojej opinii najwcześniej za 3 - 4 lata.. o ile oczywiście będzie do tego z sukcesami dążył.. Paradoksalnie, zawodnik ten ma swoje atuty.. Ma wiele lat na szkolenie techniki.. Jeżeli udałoby mu się osiągnąć sensowny poziom techniczny (zachowując określone kryteria), co może za 3-4 lata mieć miejsce, wzmacniając się przy okazji i zachowując dotychczasową lekkość i niegłupią szybkość, może jeszcze wielu zaskoczyć.. Pchanie się z kolei teraz na Wowę , zwycięstwa mu nie przyniesie, ale może przecież ładnie przegrać... a ma na to duże szanse... i wcale mu taka porażka nie zaszkodzi...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-12, 19:40   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Trudno wyczuć, teoretycznie rzeczywiście ten prime powinien mieć za jakieś 5 lat, a w praktyce ze 3 może być już wyboksowany, wypalony mentalnie, trapiony kontuzjami i zmęczony boksem. To taki typ żywiołowego boksera, jeżeli już czuje się gotowy niech walczy, ja bym bardzo chętni obejrzał Kliczko-Fury w przyszłym roku. Wbrew pozorom to byłby bardzo trudny, niewygodny rywal dla Wladymira
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-12, 19:43   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Wyzszy i lotny na nogach ja na swoje warunki.
Ale mysle, ze przy tym co dzis pokazuje Wladimir - Fury dostaje KO. Wlad szybszy, silniejszy, lepszy technicznie, madrzejszy, bardziej doswiadczony, nie wiem co tu jeszcze dodac
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-12, 20:33   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

Im szybciej, tym lepiej.
Miałem nadzieję, że nie będa czaić Tysona, tylko rzucą Go do walki o pas.
Wygrać nie wygra, ale - zbierze mnóstwo cennego doświadczenia i świadomośc co gdzie i na ile trzeba poprawiać. Jesli Go to nie złamie to potem będzie miał mnóstwo czasu żeby wybudować odpowiednią formę fizyczną i kształtować swój styl.
Naprawdę jeszcze duuuużo czasu...
Chociaż wolałbym zobaczyć Fury'ego z Vitkiem...
tygrum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania