boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 23-10-12, 11:23   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Trout: Cotto był dobry, ale jego czas się skończył

Mistrz świata WBA w kategorii junior średniej, Austin Trout (25-0, 14 KO) przez długi czas był fanem Miguela Cotto (37-3, 30 KO). 1 grudnia w Nowym Jorku Amerykanin osobiście skonfrontuje się z Portorykańczykiem w ringu. Zdaniem Trouta, najlepsze czasy jego rywal ma już za sobą.

- Szczerze? Oglądałem Miguela Cotto od dłuższego czasu. Jestem kibicem boksu, więc śledziłem jego poczynania. Teraz jest inny, niż kiedyś - twierdzi Trout.

- Widziałem wiele walk Miguela z kategorii do 140 funtów, wtedy był w swoim prime, wtedy niszczył swoich rywali. Teraz walczy zupełnie inaczej (...) Więcej boksuje, więcej rusza się w ringu - uważa Amerykanin.

- Myślę, że Cotto miał swój czas i wykorzystał go dobrze, ale teraz jest czas na mnie - kończy swoją wypowiedź "No Doubt".

źródło: boxingscene.com

Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-12, 15:13   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Czy tego już przypadkiem nie było z tydzień temu?
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-12, 20:12   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Na pewno czas Miguela się jeszcze nie skończył. Cotto ostatnio dał dobrą i ciekawą dla oka walkę z najlepszym pięściarzem na świecie bez podziału na kategorie wagowe.Miguel ma walki z najlepszymi pięściarzami świata(Mayweather,Pacquiao)ponadto pokonywał takich pięściarzy jak,Mosley,Judah,Margarito,Malignaggi,Clottey,Quin tana,Bailey,Foreman,Mayorga (wszyscy byli mistrzowie swiata,oprócz Paula,który jest obecnym mistrzem świata WBA w połśredniej).Trout z nikim wielkim na ringach zawodowych nie walczył,a Cotto będzie najpoważniejszym rywalem dotychczasowej karierze Amerykanina.Dla mnie faworyt jest jeden Miguel Cotto.
Masternak Mistrz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-12, 20:55   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Masternak Mistrz Zobacz post
Na pewno czas Miguela się jeszcze nie skończył. Cotto ostatnio dał dobrą i ciekawą dla oka walkę z najlepszym pięściarzem na świecie bez podziału na kategorie wagowe.Miguel ma walki z najlepszymi pięściarzami świata(Mayweather,Pacquiao)ponadto pokonywał takich pięściarzy jak,Mosley,Judah,Margarito,Malignaggi,Clottey,Quin tana,Bailey,Foreman,Mayorga (wszyscy byli mistrzowie swiata,oprócz Paula,który jest obecnym mistrzem świata WBA w połśredniej).Trout z nikim wielkim na ringach zawodowych nie walczył,a Cotto będzie najpoważniejszym rywalem dotychczasowej karierze Amerykanina.Dla mnie faworyt jest jeden Miguel Cotto.

To wszystko prawda. Z drugiej strony Trout jest "świeższy", niepokonany i w gazie, nie ma bagażu w postaci tak grubych wpier*olów jakie zbierał w karierze Cotto, do tego gabarytowo sporo większy od Juanito i świetny technicznie. Dla mnie faworytem jest tutaj Trout, choć doświadczenie ringowe Miguela może przechylić szale zwyciestwa na jego stronę. Dla mnie jakieś 70-30 dla Trouta.
killleeerrr85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-12, 22:54   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Tu chodzi jedynie o wagę bokserów.. Trout będzie większy, cięższy i prawdopodobnie dodatkowo szybszy.. Gdyby był rozmiarów Cotto.. nie byłby oczywiście faworytem...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-12, 23:20   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Ludzie... Cotto po laniu od Paqcuiao dał gówniane walki ze średniakiem Foremanem i starym rozbitym Mayorgą, pokonał wrak Margarito i jedno co to dał niezłą walkę z Mayweatherem. Teraz walczy w nienaturalnej dla siebie wadze z większym od siebie naturalnym junior średnim, który do tego ma wyjątkowo niewygodny styl. To jak można powiedzieć, że Cotto jest tutaj faworytem? Dla mnie jakieś 80-20 Trout.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-10-12, 00:28   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał gtfo Zobacz post
Ludzie... Cotto po laniu od Paqcuiao dał gówniane walki ze średniakiem Foremanem i starym rozbitym Mayorgą, pokonał wrak Margarito i jedno co to dał niezłą walkę z Mayweatherem. Teraz walczy w nienaturalnej dla siebie wadze z większym od siebie naturalnym junior średnim, który do tego ma wyjątkowo niewygodny styl. To jak można powiedzieć, że Cotto jest tutaj faworytem? Dla mnie jakieś 80-20 Trout.
No właśnie.... ciężko tego nie zauważyć. Tutaj jednak wielu kieruje się magią naziwska Cotto, które przy mało znanym nazwisku Trouta jest nazwiskiem-kontynentem w bokserskim świecie. Tej magii dali zwieźć się nawet bukmacherzy... co mam nadzieję przyniesie mi parę złotych
killleeerrr85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-10-12, 00:47   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Co do tych bukmacherów to też na to liczę, kurs na Trouta bardzo kusi.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-10-12, 13:07   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał killleeerrr85 Zobacz post
No właśnie.... ciężko tego nie zauważyć. Tutaj jednak wielu kieruje się magią naziwska Cotto, które przy mało znanym nazwisku Trouta jest nazwiskiem-kontynentem w bokserskim świecie. Tej magii dali zwieźć się nawet bukmacherzy... co mam nadzieję przyniesie mi parę złotych
Ja az tak nisko szans Cotto nie oceniam. Wg mnie wynik jest sperawa otwarta. Trout ma po swojej stronie przewage warunkow i mlodosci, a Cotto doswiadczenia, dodatkowo posiada olbrzymie umiejetnosci.
Miguel wraz ze zmiana wagi i nabraniem doswiadczenia zmianil swoj styl walki(jak Hopkins z biegiem czasu/lat), podobnie postrzebam to u Cotto. Kiedys Portorykanczyk, to byl kiler, walka cis za cios. Teraz widac ta ringowa inteligencje, trudniej jest go trafic/zranic.

Kibicuje w tym pojedynku Miguelowi i licze, ze jest w stanie milo zaskoczyc fanow. Nie przewiduje tu jednostronnego bicia, to bedzie wyrownana walka. Po wazeniu dokladniej okresle swoj typ.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania