boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-10-12, 11:32   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Adamek: Czeka mnie kolejne duże wyzwanie, zdrowie dopisuje, waga w normie

Od kilku dni czekamy na ostateczne potwierdzenie pojedynku Tomasza Adamka (47-2, 29 KO) z Odlanierem Solisem (18-1, 12 KO), który rozbudza wyobraźnie fanów pięściarstwa nie tylko w Polsce.

W najnowszym wpisie na swoim blogu, sam Adamek komentuje obecną sytuację:

- Nigdy nie wybierałem łatwych rozwiązań i sportowej drogi do celu. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem czeka mnie wielkie sportowe wyzwanie. Promotorzy pracują nad kolejną moją walką. Media spekulują i przekazują w świat informację o moim przyszłym oponencie. Ja, jak zwykle czekam na sygnał, że kontrakt został podpisany przez obie strony. Wtedy wszystko będzie jasne. Nie czekam na te wieści bezczynnie. Najpierw był wyjazd na ryby w gronie znajomych, a później kilka spotkań polonijnych. Teraz razem z trenerem już drugi tydzień trenujemy w New Jersey. Rozpocząłem trening elementami technicznymi, bo tak zawsze trener Roger Blodwoorth ustawia plan treningów przed kolejną walką. Do 22 grudnia sporo czasu, ale nie mogę siedzieć w domu przed telewizorem w sytuacji, gdy czeka mnie kolejna, ciężka walka. Bez względu na to z kim przyjdzie mi walczyć w ringu, muszę być gotowy na wielką wojnę. Na tym poziomie nie ma co liczyć na łut szczęścia, trzeba wejść do ringu i udowodnić swoją wyższość. Jestem dobrej myśli , bo to co najważniejsze – zdrowie mi dopisuje. Waga w normie 100 – 101 kg. Wkrótce kolejne elementy treningów, już z uwzględnieniem taktyki na przyszłego oponenta.

Dostaję dużo listów i wpisów na stronę www z Polski i innych krajów. Dziękuję fanom boksu i znajomym za ten kontakt. Dzięki temu czuję wielkie wsparcie fanów boksu. Dostaję również podziękowania za wsparcie różnych inicjatyw społecznych. Przyznam, że rozmiar nieszczęścia ludzkiego, jakie do mnie dociera jest bardzo duży. Dostałem miłą laurkę - podziękowanie z Fundacji Mam Marzenie z którą współpracuję. To mnie bardzo cieszy, że mogłem komuś potrzebującemu pomóc. Wiem jednak również, że wszystkim pomóc się nie da. Ja sam, w dalszym ciągu mam niespełnione do końca amerykańskie marzenie. Po pięciu latach pobytu w USA wiele osiągnąłem ale pozostało mi marzenie o pasie i tytule w HW.

Uważnie śledzę rozwój sytuacji w HW na świecie. Coś się ruszyło, oglądałem kilka walk i jest sporo nowych szans na spełnienie mojego celu. Ostatnio czytałem, że nawet Sasza Powietkin, którego poznałem osobiście widzi mnie jako oponenta. Poznałem jego w trakcie jego pobytu w New Jersey, jak trenował razem z trenerem Teddy Atlasem. Fani boksu czekają na walkę Mariusza Wacha z Władimirem Kliczko i liczą na niespodziankę. Dobrze, że znając moje przejścia z aklimatyzacją zdecydował się przygotowywać w Dzierżoniowie u Piotra Wilczewskiego. Kiedyś trenując w jednej grupie byliśmy kumplami, teraz każdy idzie własną drogą. Pozostał nam kontakt telefoniczny. Dobrze, że polscy pięściarze walczą na wielu ringach całego świata z dobrym skutkiem. Można powiedzieć, że polskich nazwisk jest coraz więcej w rankingach federacji bokserskich. Oby było tak dalej.

Źródło: Tomaszadamek.com.pl

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-12, 12:34   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Bardzo mi się podoba to jego nastawienie. Takie właśnie powinien mieć bokser z krwi i kości.
A jego psycha to wzór. Nawet po takim wpierdolu od Witka wszystko wróciło do normy.
Koleś git
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-12, 13:01   #3 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Z czego jak z czego, ale z twardości i charakterności to Adamek zawsze słynął i ważne, że jest taki nadal. Warto by doszło do potyczki z Solisem - abstrachując od jego formy - będzie to kolejny solidny rywal... i o to chyba w gruncie rzeczy w tym chodzi, walczyć często i z dobrymi bokserami.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-12, 15:56   #4 (permalink)
bum

Domyślnie

Taki z niego charakterny wojownik, że nadal bełkocze o aklimatyzacji, chociaż od pamiętnej porazki minął już ponad rok. Nie potrafi przyjąć przegranej na klatę i z honorem tylko wciska żałosne kity podpowiadane przez "Łogeła". Śmiał się z palca Haye'a a sam wymyślił jeszcze lepszą wymówkę Który bokser w ciągu ostatnich lat tłumaczył się aklimatyzacją? Wina sędziów, zrzucania wagi, kontuzji itd. ale tak żałosnej wytłumaczenia nikt nie serwował kibicom. Mnóstwo pięściarzy podróżuje przez ocean w obie strony i jakos im to nie przeszkadza, niektórzy nawet 2-3 dni przed terminem walki. A on dostał baty do jednej bramki, nie pokazał zupełnie nic i od roku próbuje wciskac ludziom ciemnotę bo myśli że nabierze frajerstwo na PPV po raz drugi.

Gdyby chociaż sprzedał jakiegoś cepa Witkowi, gdyby wygrał jedną rundę, gdyby wyprowadził jedną ładna kombinację... a tu nic, kompletnie nic. Ich dzieliła PRZEPAŚĆ, której nie załatwi nawet 10 lat aklimatyzacji.
Ibeabuchi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-12, 15:57   #5 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ibeabuchi Zobacz post
Taki z niego charakterny wojownik, że nadal bełkocze o aklimatyzacji, chociaż od pamiętnej porazki minął już ponad rok. Nie potrafi przyjąć przegranej na klatę i z honorem tylko wciska żałosne kity podpowiadane przez "Łogeła". Śmiał się z palca Haye'a a sam wymyślił jeszcze lepszą wymówkę Który bokser w ciągu ostatnich lat tłumaczył się aklimatyzacją? Wina sędziów, zrzucania wagi, kontuzji itd. ale tak żałosnej wytłumaczenia nikt nie serwował kibicom. Mnóstwo pięściarzy podróżuje przez ocean w obie strony i jakos im to nie przeszkadza, niektórzy nawet 2-3 dni przed terminem walki. A on dostał baty do jednej bramki, nie pokazał zupełnie nic i od roku próbuje wciskac ludziom ciemnotę bo myśli że nabierze frajerstwo na PPV po raz drugi.

Gdyby chociaż sprzedał jakiegoś cepa Witkowi, gdyby wygrał jedną rundę, gdyby wyprowadził jedną ładna kombinację... a tu nic, kompletnie nic. Ich dzieliła PRZEPAŚĆ, której nie załatwi nawet 10 lat aklimatyzacji.
To że się tłumaczy - tak czy inaczej, to jedna sprawa, a kwestia charakteru to druga... tyle w tej kwestii.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-12, 17:24   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Oby Tomek w grudniu zawalczył z Solisem. Góral jest dużym autorytetem dla młodych pięściarzy,którzy stawiają pierwsze kroki na ringach amatorskich w Polsce.
Masternak Mistrz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-12, 17:55   #7 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Mnóstwo pięściarzy podróżuje przez ocean w obie strony i jakos im to nie przeszkadza, niektórzy nawet 2-3 dni przed terminem walki.
szczerze to ja uważam że noc przed walką mało spał, najwyżej 2, 3 godziny tak się zachowywał na ringu, każdy wie jak reaguje organizm po takiej nocce to było po prostu widać, jego mowa ciała itd, Vitek to wyczuł i była egzekucja
luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-12, 19:38   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:

Zaraz po walce się przyznał, że dał dupy. Nigdzie nie powiedział, że gdyby coś....to by wygrał z Vitkiem ...nie pier..głupot.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-12, 19:52   #9 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Swoją drogą te gadki o aklimatyzacji to mógłby sobie darować, bo takie tłumaczenia często przynoszą odwrotny skutek. Dostał wpierdol, nie podjął walki i tyle, po walce przeprosił i na tym powinien być koniec.

Po tej walce zrobił ładny przeskok, Aguilera, Chambers, Walker i jak teraz uda mu się wygrać z Solisem, to jest jakiś argument żeby dostać szansę od Włada, a nie jakieś "tym razem będę trenował w Europie i będę lepszy".

Swoją drogą Adamek mówił coś w wywiadach ostatnich, że jak wygra z Solisem, czy tam grudniową walkę, bo nie do końca chyba wiadomo, to będzie musiał walczyć z Pulewem o mandatory do IBF.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-12, 21:34   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:

Ike z dupy wyssałeś te wymówki Adamka, to że sie śmiał z palca Hayego ? Jak już piszesz coś takiego to wstawiłbyś linki, bo bez nich ten post to zaśmiecony śmieć z samego dołu kompostownika
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania