boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-09-12, 20:10   #1 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie David Haye: Jestem zbyt szybki, zbyt seksowny i zbyt utalentowany

- Nigdy nie byłem na Ukrainie, ale słyszałem, że to bardzo niebezpieczne miejsce dla czarnego człowieka. Tam są szaleni rasiści. Już wcześniej wysyłali mi groźby śmiercią - powiedział David Haye, na temat swojej potencjalnej walki z Witalijem Kliczko w rodzimym kraju mistrza.

- Niemcy będą najlepszym i najbezpieczniejszym miejscem, by bić się z Witalijem i wydostać się jeszcze jako żywy ze stadionu. On obiecał światu tak wiele razy, że mnie znokautuje. To jest bzdura. Jestem zbyt szybki, zbyt seksowny i zbyt utalentowany, by zostać zdmuchnięty przez dużego, wolnego robota z Ukrainy. Myślę, że walka Haye kontra Witalij Kliczko to jedyne starcie w tej wadze, które świat chce zobaczyć. - dodał Brytyjczyk

Nie jestem zainteresowany walką z pięćdziesięcioma mięczakami, tak, jak robią to obecnie bracia Kliczko. Chcę wielkich walk, których nikt nie chce przegapić. Witalij lubi rywalizować z bokserami, którzy nie mają szans na wygraną. Potem próbuje oszukać swoją stację telewizyjną RTL i resztę świata mówiąc, że ​on walczy z dobrymi przeciwnikami. Mogę tylko się śmiać. - prowokował Haye.

Na dzisiaj to właśnie ten pojedynek, wydaje się - z punktu widzenia sportowego, najbardziej pożądanym, na szczycie wagi ciężkiej. Walka ta, wygenerowałaby również olbrzymie zyski i byłaby godnym pożegnaniem ze sportem, będącego obecnie w posiadaniu pasa WBC "Królewskiej kategorii wagowej", niezwyciężonego od lat Witalija Kliczki.

źródło: telegraph.co.uk

luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-09-12, 21:03   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

a ja chętnie zobaczyłbym Haye z Adamkiem
steel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-09-12, 21:15   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Ta druga rzecz na pewno mu pomoże kiedy w końcu zawalczy z Witkiem.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-09-12, 21:30   #4 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał gtfo Zobacz post
Ta druga rzecz na pewno mu pomoże kiedy w końcu zawalczy z Witkiem.
Może pokaże Vitkowi to i owo przed walką i wpędzi go w kompleksy?

Swoją drogą Haye ma rację. To jedyna budząca wielkie emocje walka w ciężkiej dla mistrza.
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-09-12, 21:58   #5 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

David Haye zrobił na mnie duże wrażenie walką z Chisorą, to była chyba jego najlepsza walka w karierze. Gdyby doszło do jego walki z Witkiem, to widziałbym na prawdę duże szanse na zwycięstwo Brytola.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-09-12, 23:00   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Kurde polubiłem skurczybyka, tak jak kiedyś go nie trawiłem, to cfancyk gościu, co ma dobry ubaw z krylu XD Chyba sie zaraziłem świńska grypą AH1N1

Cytat:
Napisał punchy Zobacz post
Może pokaże Vitkowi to i owo przed walką i wpędzi go w kompleksy?
Niesądze , po walce z Władimirem na konferencji ściągał skarpety i pokazywał stopy ..... , powiem tak Bowem to on nie jest , jak pojdą przed walką za palety to Witek no najwyżej wypluje szczeke ze śmiechu z 3 razy ponad i dadzą mu DQ.

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
David Haye zrobił na mnie duże wrażenie walką z Chisorą, to była chyba jego najlepsza walka w karierze. Gdyby doszło do jego walki z Witkiem, to widziałbym na prawdę duże szanse na zwycięstwo Brytola.
Szanse przy znów niedomagającym fizycznie Witoldzie byłyby rzeczywiście pokaźne, dlatego śmiem powątpiewać czy Witali ma aż taką klase, aby ryzykować i oddać losowi pod koniec kariery to co otrzymał na jej początku
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-09-12, 23:34   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArchieMoore Zobacz post
Niesądze , po walce z Władimirem na konferencji ściągał skarpety i pokazywał stopy ..... , powiem tak Bowem to on nie jest , jak pojdą przed walką za palety to Witek no najwyżej wypluje szczeke ze śmiechu z 3 razy ponad i dadzą mu DQ.
Bowe to od czasów Gołoty raczej za bardzo nie ma co pokazać.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-09-12, 00:32   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał gtfo Zobacz post
Bowe to od czasów Gołoty raczej za bardzo nie ma co pokazać.
Po latach gadania ze ścianą i przymierzania stringów od czasów pierwszego światowego fail'a Andrewa wszystko zaczeło mi sie układać w całość, Andrzej po wyjsciu z szatni przed Bowe I , nigdy nie był już zrównoważoną tą samą osobą, zamknięty, nieobecny, szybko wypadający z torów, pytający w pewnym momencie wykonywania roboty "dlaczego nie ja .... ??? " Bowe skolei po trylogii tracąc sens egzystencji każdego faceta, rzucił sie w wir porywania dzieci, zaciągania do marines i piepszenia bez składu i ładu. Andrew i Bowe po latach męczenia sie ze swoimi demonami, zajadaniu problemów McDonaldami, przytyciu o 100 kilo , wyjdą na terapie ( bardzo wiele dającą i polecaną przez najbardziej zaawansowanych, błyskotliwych ludzi świata - psychologów ) i pogodzą sie sie w oktagonie przy kameralnym 69 z potem odbytu przeciwnika na twarzy. Po tym gladiatorskim wyczynie bedą mogli odejść już w wypolerowanej glorii chwały .
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-09-12, 18:19   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArchieMoore Zobacz post
Kurde polubiłem skurczybyka, tak jak kiedyś go nie trawiłem, to cfancyk gościu, co ma dobry ubaw z krylu XD Chyba sie zaraziłem świńska grypą AH1N1

Szanse przy znów niedomagającym fizycznie Witoldzie byłyby rzeczywiście pokaźne, dlatego śmiem powątpiewać czy Witali ma aż taką klase, aby ryzykować i oddać losowi pod koniec kariery to co otrzymał na jej początku
Tez polubiłem Haye'a. Widac, ze nieglupi gosc z niego. Dobrze jakby oklepal miche Vitalijowi.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-09-12, 19:21   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

''Nigdy nie byłem na Ukrainie, ale słyszałem, że to bardzo niebezpieczne miejsce dla czarnego człowieka. Tam są szaleni rasiści. Już wcześniej wysyłali mi groźby śmiercią - powiedział David Haye''

Tu nie chodzi o rasizm a raczej o wyzywanie braci Kliczko i noszenie koszulek obciętymi głowami K2.Ale poniekąd go rozumiem,bo chciał wypromować tą walkę do granic możliwości.Haye pokazał walce z Kliczką świetny balans ciała i uczekanie przez 12rund,ale to oczywiście nie wystarczyło na Władka,bo żeby myśleć o zwycięstwie nad Kliczką trzeba nie tylko ładnie się bronic,ale tez zadawać ciosy,a to David robił zbyt rzadko.Dziś obaj Kliczki zdominowali HW i nie widzę godnego rywala na horyzoncie.
Masternak Mistrz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania