stare 15-09-12, 09:47   #1 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Sobotni rozkład jazdy

Dzisiejszy wieczór i jutrzejszy poranek przyniesie sporo wydarzeń, których rozstrzygnięcia fan boksu z pewnością chciałby poznać a w miarę swoich możliwości zobaczyć na żywo. Prezentujemy szybką ściągawkę, w której wskazujemy jakie gale będzie można obejrzeć za pośrednictwem dostępnych w Polsce telewizji.

Pierwszy punkt bokserskiej soboty to gala boksu zawodowego w Bambergu pod szyldem Sauerland Event. Atrakcyjnie zapowiada się główny pojedynek wieczoru, w którym Yoan Pablo Hernandez będzie bronił tytułu IBF w wadze junior ciężkiej. Skrzyżuje rękawice z Troyem Rossem. W tej samej dywizji wagowej czeka nas także polski akcent. Popularny Mateusz Masternak zmierzy się z Dawidem Quinonero. Do ringu wyjdą także m.in. ciężki Edmund Gerber i średni Dominick Britsch. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport od godziny 20.15.

Na antenie tej samej stacji od godziny 3.00 gala, której główne starcie elektryzuje fanów na całym świecie. Sergio Martinez i Julio Cesar Chavez Jr skrzyżują rękawice, by udowodnić sobie, kto z nich zasługuje na tytuł WBC. Wystąpią także m.in. Guillermo Rigondeaux i Matthew Macklin.

W cieniu meksykańsko - argentyńskiej konfrontacji do ringu wyjdzie inny z ulubieńców kibiców południowych sąsiadów USA Saul Canelo Alvarez, który będzie chciał pokazać swoją wyższość nad Josesito Lopezem. Na undercardzie Gonzalez vs De Leon i Soto Karras vs Maidana. To wydarzenie pokaże dla polskich fanów boksu telewizja Orange Sport. Początek relacji także o 3.00.

Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-09-12, 10:11   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No to premium na weeb.tv znowu się przyda
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-09-12, 11:00   #3 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Britsch znowu wyjdzie ulizany jak cipa i mam nadzieję że tym razem nie podarują mu remisu. Świetna nocka się szykuje do tego jeszcze KSW. Trzeba szybko zrobić zapas piwska bo mnie jeszcze czeka mecz Manchesteru U ;p
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-09-12, 11:40   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No ja mam dziś do 20 bezalkoholowy dzionek bo muszę robić wieczorkiem za taxi

Ale pózniej tylko ja,boks,emocje i piwko z lodówki
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd