boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Za pięć dwunasta czyli Nasze i Wasze typy - Gołowkin vs. Proksa (http://www.boxing.pl/forum/newsy/17865-za-piae-ae-dwunasta-czyli-nasze-i-wasze-typy-goa-owkin-vs-proksa.html)

new_deal 01-09-12 15:14

Trzeba sie rejestrowac albo cos placic za taka transmisje?

Ofensywa 01-09-12 15:22

Za stream? Nie - jest to darmowe ale warto zarejestrować się na weeb.tv,zapłacić 3złote za 24 godziny premium sms-em i oglądać na N-ce walkę w HD z wyciszonym komentarzem Skrzecza (Jeśli nie posiadasz tego kanału). Na darmowym streamie może ci zrywać transmisje,buforować się co chwilę a na ekranie można oglądać piksele wielkości nakrętki od butelki.

Adrian Golec 01-09-12 16:22

Cytat:

Napisał liverpoolczyk (Post 346780)
I zawsze zastanawiała mnie jedna kwestia. Wielu użytkowników tego portalu bardzo często wymienia Proksę jako zdecydowanego faworyta w walce z Felixem Sturmem... Dla mnie to jest niezrozumiałe.

Nie jest to chyba powszechna opinia... choć jutro będziemy dużo mądrzejsi;)

Adrian Golec 01-09-12 16:50

Z tego co zauważyłem, nie wszyscy przeczytali do końca moją opinię, wyrażającą się w typowaniu Gołowkina jako zwycięzcę walki. Będę tym razem precyzyjny;) Otóż o aspektach kibicowania bądź nie kibicowania polskim zawodnikom, biorąc za kryterium ich pochodzenie, wspomniałem w charakterze prologu. To jedynie dodatek, pokazujący moje podejście do tego sportu, wyrażające się w obiektywnej ocenie polskich pięściarzy, bez mydlących często oczy przesłanek patriotycznych.

Jako argument z kolei, który w mojej ocenie ma świadczyć o dzisiejszej wyższości Kazacha, podałem styl walki Grześka, wskazując kolokwialnie m.in na jego opuszczone ręce, co w mojej ocenie naraża go na niepowodzenia z takimi pięściarzami jak Gołowkin, ale nie tylko on...

KiDDynamite 01-09-12 17:32

Bardzo fajny temat panowie. Ja nie podaję typu, bo go po prostu nie mam, będę się cieszył walką (mam nadzieję) jutro rano oglądając bez znajomości wyniku i oczywiście mam nadzieję, że Grzesiu to wygra.

new_deal 01-09-12 18:43

Dzieki za pomoc Ofensywa napewno tak zrobie.

AdIPOL 01-09-12 19:04

Mocno mnie nurtuje ta walka. Głównie dlatego, że trudno mi przewidziec jej przebieg, a próbowałem to sobie wyobrażać kilka razy. Wybrażałem sobie, że Gołovkin szybko nakautuje Prokse lub, że Grzegorz robi z twarzy Golovkina spaghetti. Obydwaj to kozacy, ale stawiam na Super G. Konkretny człowiek, prawdziwy profesjonalista i wygra to na punkty lub przez poddanie, choć to juz wersja mocno optymistyczna ;)

Vittek 01-09-12 19:09

proksa napewno nie jest gotowy na te walke w 100% a Golowkin jest.Ja to widze tak dzis 70% proksy vs 100% golowkina :) jak grzes to wygra czapki z glow

killleeerrr85 01-09-12 20:21

Kciuki oczywiscie trzymam za Polakiem, ale jeżeli chodzi o obstawianie to Gołovkin przez KO. Obym się mylił, ale te opuszczone ręce Proksy martwia mnie i Kazach moze to brutalnie wykorzystać.

KiDDynamite
Cytat:

Bardzo fajny temat panowie. Ja nie podaję typu, bo go po prostu nie mam, będę się cieszył walką (mam nadzieję) jutro rano oglądając bez znajomości wyniku i oczywiście mam nadzieję, że Grzesiu to wygra.
Mam taki sam plan KID, tylko nie wiem jak go zrealizować. Napisz mi prosze jak Ty zamierzasz to zrobić żeby obejrzeć walkę, ale nie znać jej wyniku.

robercik 01-09-12 20:41

Cytat:

Napisał killleeerrr85 (Post 346817)
Mam taki sam plan KID, tylko nie wiem jak go zrealizować. Napisz mi prosze jak Ty zamierzasz to zrobić żeby obejrzeć walkę, ale nie znać jej wyniku.

Możesz wejść w odpowiedni dział w strefie ściągania walk i zapisać go sobie w zakładkach. Wchodzisz rano, wchodzisz w zakładkę, wciśniesz linka i pobierzesz. Oglądniesz nie znając wyniku.

Można też zrobić jakiś alias na necie, taki sztuczny link, a jutro wkleić z jakiegoś admina video na youtube, tak że się nikt przez przypadek nie natknie na wynik.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:49.