boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Za pięć dwunasta czyli Nasze i Wasze typy - Gołowkin vs. Proksa (http://www.boxing.pl/forum/newsy/17865-za-piae-ae-dwunasta-czyli-nasze-i-wasze-typy-goa-owkin-vs-proksa.html)

Nelson 01-09-12 13:23

Stawiam na Gołowkina, ale jakoś nie bardzo potrafię sobie wyobrazić przebiegu tej walki. Pewnie z racji stylu Proksy i formy, która jest niewiadomą.
Gołowkin jest pięściarzem pewniejszym, bardziej doświadczonym, silniejszym, i mocniej bijącym. Grzegorz w niektórych fragmentach walki pokaże pewnie dobre akcje, ale to będzie za mało. Jak nie przegra przed czasem to na punkty, myślę, że bez kontrowersji. Oczywiście chciałbym się mylić. :)

robercik 01-09-12 13:25

Cytat:

Napisał Adrian Golec (Post 346738)
.. przyfarcił powiadasz...

Skoro już czepiamy się słówek, to nie wiem czy zauważyłeś, ale to był fart. Nawet przez połowę trwania tej ostatniej 10. rundy Gołowkin zbierał baty, przegrywał, dopiero w ostatnich 30 sekundach udało mu się kilka razy mocniej trafić i zastopować na stojąco rywala.

Zresztą nie będę z Tobą dyskutować, bo znów masz tutaj swojego faworyta i będziesz naginał rzeczywistość. Jak można napisać, że Gołowkin panował nad przebiegiem tego co działo się w ringu z Oumą? Zresztą co ja się będę produkował, każdy może sobie wejść na youtube'a i sobie tą walkę obejrzeć i samemu ocenić (Tobie też Adrian proponuję).

Cytat:

Napisał Adrian Golec (Post 346738)
"Całe kombinacje na twarz"...; "zrobił z twarzy baleron"...; "przyfarcił".. prosiłem już cię o coś kiedyś..;)

A skoro już zaczynasz te swoje argumenty, to proszę Cię, nie rób sobie jaj z czytelników tego portalu. Twoim jedynym argumentem popierającym to, że Gołowkin wygra z Proksą jest to że nie patrzysz na tą walkę przez pryzmat patriotyzmu. Nie żebyś sugerował coś czytelnikom, którzy stawiają na Polaka...

Ofensywa 01-09-12 13:51

Ja obstawiam wygraną przez SD Proksy - walka będzie ciężka,obaj porozbijani itd.

Czy ktoś wie o której polskiego czasu rozpoczyna się transmisja na HBO??

Wojto 01-09-12 14:11

Obstawię Gołowkina na punkty ale bardzo niechętnie. Po prostu to dobry i unikany nie bez powodu bokser.

Ale jestem maksymalnie za Proksą, nawet po wtopie z Hopem dalej go bardzo lubię. To dla mnie gość trochę jak Paweł Wolak. Nie musi wygrywać, nawet nie oczekuję pasów, bo zawsze jest czadowo i wesoło jak walczy, i cos się w ringu dzieje.

Wolę jego walki od wszystkich które widziałem Włodarczyka z pasem WBC, kwestia gustu. I ta walka tez może być bardzo rozrywkowa.

Ofensywa 01-09-12 14:17

Ja mam tylko nadzieję,że sędziowanie nie będzie pod faworyta...

Transmisja na HBO zaczyna się o 9:45 pm est więc jest to 3:45 rano u nas... Kolejna nieprzespana noc albo ide zaraz się położyć ;)

Rockefeller 01-09-12 14:24

Stawiam na Prokse.
Moze troche patriotycznie, ale wierze, ze pokona Golovkin'a.

effukt 01-09-12 15:00

macie jakiegos stream'a?

szmagel 01-09-12 15:30

http://www.meczyki.pl/transmisja-na-...proksa_,1.html

Sykes 01-09-12 16:08

Niestety - "Zwycięstwem Gołowkina przed czasem"....

liverpoolczyk 01-09-12 16:11

Według mnie Gołowkin obecnie należy do ścisłego TOPU kategorii średniej, a Proksa nie. Dla Grześka jest to ogromny zaszczyt, to jest walka o mistrzostwo świata! Ale nie ma co się nakręcać, że mu się uda. Pewnie, że będę kibicować, a jakże.. Jednak ewentualne zwycięstwo rozpatruje w kategoriach SF.

I zawsze zastanawiała mnie jedna kwestia. Wielu użytkowników tego portalu bardzo często wymienia Proksę jako zdecydowanego faworyta w walce z Felixem Sturmem... Dla mnie to jest niezrozumiałe.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.