boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 30-07-12, 12:21   #21 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rollins Zobacz post
A niby qrva czemu? Ten to jak zwykle musi się zbłaźnić. W latach dziewięćdziesiątych, Adamek byłby zapewne na wyższej pozycji w HW niż teraz.
Ale... szkoda słów do debila.
W jaki sposób miałby być? Teraz między Adamkiem a najlepszymi jest przepaść warunków fizycznych, za to między aktualną ciężką a tą z lat 90. jest przepaść w umiejętnościach bokserów. Adamek w tamtej ciężkiej by nawet nie zaistniał, a co dopiero był wyżej notowany niż teraz.

Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-12, 13:30   #22 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

rolins/cwelins, czy jak tam cie zwa, czy ty polglowku musisz zawsze zrobic z siebie ostatniego blazna?! zakoncz te wycieczki personalne, bo jak zapewne wiesz w internecie nie jestes tak calkiem anonimowy... a druga sprawa, ze to co ty uskuteczniasz w swoich wypocinach, znacznie zaniza poziom tego, czy innego forum.
Czy ty nie widzisz, ze jestes jedynym ktory ot tak potrafi wyzywac innych userow, zawodnikow, sedziow itd. Jak nie umiesz dostoswac sie do poziomu forum, to odpusc, wes kolege z kalsy specialnej i idzcie powrozyc z wosku, czy pobawic sie w chowanego, ewentualnie w doktora, bo nie masz kultury osobistej, dodatkowo jestes osobnikiem podejrzanym politycznie.

Przestan ublizac-to raz, a dwa-widac ze o latach 90tych masz gowniane pojecie. Tak jak pisze Gtfo, Adamek w latach 90tych by nie istnial!!! Ale moze to wiedziec jedynie ktos co ma jakies tam rozeznanie na temat tamtego okresu. Ty trollu w dupie byles gowno widziales, zarowno o latach 90, jak i o dzisiejszym boksie.

Najsmieszniejsze jest ublizanie mi, skoro wiesz ze cie ignoruje i nie mam teoretycznie mozliwosci zobaczyc co piszesz. Wychodzi na to, ze lubisz ublizac za plecami, dowartosciowac sie, bo w wakacje skonczyl sie szlaban na komputer/internet, teraz bedziesz mordowac slowami
Przyklad bokserow z 90tych:
Lewis
Holyfield
Bowe
Golota
Briggs
Foreman
Grant
Ibeabuchi
Byrd
Tua
Byrd
Mercer
Tyson
Sanders
Rahman
Bruno
Mavrovic
McCall
Morrison
Moorer
Ruddock
...

Trzeba naprawde byc rasowym laikiem/jednoczesnie udajac konesra sportu, zeby w tych latach stawiac Adamka, na lepszej pozycji niz jest dzis Teraz wejdz w boxrec, podejrzyj w rekordy itp. poczytaj troche o tych gosciach, a dopiero potem ublizaj od debili, czy idiotow... najlepiej zacznij od siebie.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-12, 14:04   #23 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał gtfo Zobacz post
W jaki sposób miałby być? Teraz między Adamkiem a najlepszymi jest przepaść warunków fizycznych, za to między aktualną ciężką a tą z lat 90. jest przepaść w umiejętnościach bokserów. Adamek w tamtej ciężkiej by nawet nie zaistniał, a co dopiero był wyżej notowany niż teraz.
Właśnie dlatego, że teraz jest przepaść w warunkach fizycznych, a kiedyś nie było.
A co do umiejętności... Na jakiej podstawie tak sądzisz?

Nie zapominaj, że medycyna poszła do przodu ?(i koksy)

Po prostu kiedyś walczyło się bardziej widowiskowo, bez kunktatorstwa.

Kiedyś bokser nie panikował, że jego zero w bilansie walk przegranych może być zagrożone.
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-12, 14:27   #24 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak to jest, że forumowy "geniusz" najpierw z całą stanowczością, mówi, że Adamek wygra z Witalijem Kliczko, bo jest taki wspaniały, by niedługo potem powiedzieć, że ten sam Adamek w latach dziewięćdziesiątych nie miałby szans w HW.
Jak rozumiem skoro Adamek nie miałby szans, to tym bardziej Kliczko.

Kto tu robi z siebie głupka na forum?

Tak poza tym to ja kpię jawnie z Literata10, a to, że idiota dał mi ignora, a teraz płacze, że nie widzi co piszę, tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że mam do czynienia z forumowym imbecylem.
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-12, 16:57   #25 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Właśnie dlatego, że teraz jest przepaść w warunkach fizycznych, a kiedyś nie było.
A co do umiejętności... Na jakiej podstawie tak sądzisz?

Nie zapominaj, że medycyna poszła do przodu ?(i koksy)

Po prostu kiedyś walczyło się bardziej widowiskowo, bez kunktatorstwa.

Kiedyś bokser nie panikował, że jego zero w bilansie walk przegranych może być zagrożone.
Ja Adamka lubię, ale bez jaj. Tu nie ma nic do tłumaczenia. Cała ta obecna czołówka byłaby w latach 90 co najwyżej średniakami, Adamek który w ciężkiej nigdy się nie zaadaptuje tym bardziej.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-12, 17:25   #26 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Czy może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej podstawie mówi się, że Szpilka jest utalentowany?
Czym się kieruje wystawiający taką opinię, bo ja szczerze mówiąc nijak tego jego talentu uchwycić nie mogę.
Właśnie się nad tym zastanawiałem.. mały ciężki.. żeby powiedzieć "utalentowany" na miarę przyszłego championatu, powinien przejawiać choć w jednym bądź kilku elementach pięściarskiego rzemiosła jakiś geniusz..

Jak prospekt walczy z 40-letnim misiem i jest to prospekt "mały ciężki", a wiadomo, jakie powinien cechy przejawiać, to na tle owego misia, powinno to być już widać.. Ja nie widziałem..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-12, 17:27   #27 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosmonauta Zobacz post
Nabijaniem ludzi w butelkę było obiecywanie gruszek na wierzbie przed walką z Vitem. Co gorsza, nawet sam Vitek chyba uwierzył w bełkot Adamka, bo się chłop spiął i zrobił najlepszą wagę chyba od dekady.
.
Waga mu spadła, bo Kliczko przed walką, musiał przerywać treningi i wracać na Ukrainę i spędzić kilka dni, a być może i nocy w tamtejszym parlamencie czy też na jego obrzeżach..... a tam.. już od dawna.. i nerwowo i gorąco..

stare 30-07-12, 18:29   #28 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Waga mu spadła, bo Kliczko przed walką, musiał przerywać treningi i wracać na Ukrainę i spędzić kilka dni, a być może i nocy w tamtejszym parlamencie czy też na jego obrzeżach..... a tam.. już od dawna.. i nerwowo i gorąco..
Zaś Chisora do walki z Furym nie przerywał treningów i zrobił "najlepszą wagę"
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-12, 20:48   #29 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
Zaś Chisora do walki z Furym nie przerywał treningów i zrobił "najlepszą wagę"
Wszystko ok..? Zawsze będę cię widział pod moim, nawet luźnym komentarzem dot. Adamka..? Tomek to dalej Twoje nr 3/4 wagi ciężkiej? Dalej byłby twoim faworytem z Haye.. ? To news o Chisorze? Nie jesteś złośliwy? Czy nie robiło się tak w przedszkolu?

stare 30-07-12, 20:54   #30 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Wszystko ok..? Zawsze będę cię widział pod moim, nawet luźnym komentarzem dot. Adamka..? Tomek to dalej Twoje nr 3/4 wagi ciężkiej? Dalej byłby twoim faworytem z Haye.. ? To news o Chisorze? Nie jesteś złośliwy? Czy nie robiło się tak w przedszkolu?
Wściekasz się bo wytykam Ci głupoty które wypisujesz. Jestem w stanie to zrozumieć :D

Do Ciebie to na serio nie warto się odzywać. Wypuścisz bzdurę i nie podajesz żadnych argumentów i tak jest za każdym razem. Zawsze jakiś bełkot.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania