boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-07-12, 09:26   #1 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie David Haye: "Jesteś tak dobry jak twoja ostatnia walka"

O swoich nadchodzących planach, o butach oraz o byłym rywalu, z redakcją The Sun rozmawia David Haye.

- Zrehabilitowałem się. Wszystkie problemy, które miałem przed walką z Władimirem minęły. Teraz czuję się dużo lepiej. Mówią, że jesteś tak dobry jak twoja ostatnia walka. Moja była spektakularna. Miałem bardzo twardego rywala - kogoś kto zmusił Witalija Kliczko do bardzo trudnej walki. Ideą tej było pokazanie jak się zachowam na tle kogoś podobnego. Udowodniłem, że jestem w tym dobry i wiem, że byłbym bardzo pewny siebie walcząc z Witalijem. Moje odczucia są takie, że byłem za dobry. Gdybym walczył o zwycięstwo na punkty, walka z Witalijem pewnie by się odbyła. Teraz po tej spektakularnej wygranej nie jestem pewien czy bracia Kliczko są gotowi do tak trudnych pojedynków.

Haye zaznacza, że chciałby zmierzyć się z wygranym z nadchodzącej wrześniowej walki pomiędzy Manuelem Charrem a Witalijem Kliczko:

- Teraz muszę pojechać na plażę i odpocząć. Mam 31 lat, Witalij ma 40. Im dłużej czeka na to by się ze mną zmierzyć, tym gorzej dla niego. Miałem rok przerwy i spójrzcie co ten rok ze mną zrobił. Będę czekał kolejny jeśli muszę. Przez najbliższe sześć miesięcy chcę odpocząć, a następne sześć poświęce przygotowując się do niego, oczywiście jeśli on tego nadal chce.

Haye wywołał zdziwienie w londyńskim Upton Park walcząc w butach do biegania. Oto jak to wyjaśnił:

- Ostatni raz gdy walczyłem przeciwko Władimirowi padał deszcz. Miałem na sobie buty bokserskie. Z tego wszystkiego zrobił się niezły galimatias. Tym razem nie chciałem tego pozostawiać losowi. Miałem dwa różne zestawy obuwia i gdyby było sucho wybrałbym ten drugi. Wyszło dobrze i nie poślizgnąłem się. To był po prostu środek zapobiegawczy.

Mimo tego, że była to 4 porażka z ostatnich 5 walk rosłego Chisory, Haye zaznacza, że miał swoje słabe chwile:

- Było trudniej niż się tego spodziewałem. Ale Adam (Booth, trener i menedżer Davida Haye'a - przyp. red.) jest perfekcjonistą. On sądził, że ja podejdę do tego bardzo lekko. Ja trenowałem do tej walki bardzo ciężko. Spodziewałem się możliwie najlepszego Derecka - i ten facet właśnie taki był. Położył większy nacisk na mnie, a jego obrona była lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Jestem zadowolony, że nie zwracałem uwagi na jego wcześniejsze walki, ponieważ w tej walce pokazał poziom. Przyjął kilka niezłych ciosów i kilka niezłych mi oddał. Uderzył mnie takimi ciosami, o których nie myślałem, że będzie w stanie je zadać i on to zrobił. Słyszałem wielki tłum, czułem, że to świetna walka. Oboje byliśmy zawzięci. Wymienialiśmy się silnymi i nokautującymi ciosami. Tak powinien wyglądać boks w wadze ciężkiej.

- Po wspólnej walce z Dereckiem mam pełen szacunek dla tego człowieka.
- Teraz przynajmniej możemy iść do tych samych restauracji i klubów! -
dodał z kolei Chisora.

źródło: thesun.co.uk

luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-07-12, 14:34   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

A tak w ogóle to czego niby na boxrecu walka jest NC? Przecież licencje mieli, te luksemburskie.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-07-12, 14:38   #3 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

David Haye udowodnił ostatnią walką, że jest numerem 3 w ciężkiej. Myślę że ma bardzo duże szanse z wolnym Kliczko, który już coraz mniej pracuje na nogach.
Widzieliście pierwszy knock down Chisory? Obejrzyjcie go jeszcze raz. Ten lewy to jeden z najlepszych ciosów w Heavyweight ostatniej dekady.
MAMK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-07-12, 16:21   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

"Jesteś tak dobry jak twoja ostatnia pizza"

Odlanier Solis

Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-07-12, 17:20   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

wg mnie był lepszy z Władimirem
asuser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-07-12, 08:03   #6 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał gtfo Zobacz post
A tak w ogóle to czego niby na boxrecu walka jest NC? Przecież licencje mieli, te luksemburskie.
Ze wzgledu na ogolne zamieszanie wokol akcji z Brytyjska komisja...i tez wlasnie juz nie wiem czy w koncu zliczyli ta walke czy juz oficjalnie bedzie NC
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania