stare 16-07-12, 21:02   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Judah celuje w Garcię

Danny Garcia (24-0, 15 KO) to niewątpliwie największy wygrany minionego weekendu. Skazywany przez dużą część opinii na porażkę, pięściarz portorykańskiego pochodzenia znokautował niespodziewanie w czwartej rundzie, gwiazdę światowych ringów, Brytyjczyka Amira Khana. Były posiadacz mistrzowskiego tytułu wagi junior półśredniej, ma zamiar odpocząć jakiś czas i następny pojedynek stoczyć na terenie Wielkiej Brytanii. Co innego Garcia, który pokazaując się z tak dobrej strony, zdobył trofea organizacji WBC i WBA oraz pas The Ring w limicie do 140 funtów.

Kibice zastanawiają się, ile Garcia może rzeczywiście znaczyć w tej wymagającej dywizji. Nikt mu już triumfu nad Khanem nie odbierze; wielu czołowych zawodników wagi junior półśredniej natomiast będzie chciało spróbować swych sił z 24-letnim pięściarzem, którego wartość na pięściarskim rynku wzrosła po stokroć. Pierwszym, który wyraził swoją motywację do walki z nowo koronowanym mistrzem jest weteran zawodowych ringów, Zab Judah (42-7, 29 KO). 34-letni Amerykanin, zaskoczył wszystkich ostatnio, odprawiając z dużą łatwością z kwitkiem Vernona Parisa. Wcześniej, Super Zab uległ jednak zdecydowanie i to przed czasem Khanowi, stąd starcie z Garcią, między innymi z uwagi na ten fakt miałoby swój dodatkowy smaczek.

Źródło: Boxingscene.com, Redakcja

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-07-12, 21:25   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ojjj

Uwilebiam Zaba za jego cala kariere, swego czasu byl uwazany za mega talent z aspiracjami na szczyty p4p. Moim zdaniem za wczesnie wypuscili go do Tszyu i bylo jak bylo. Jako kibic Judaha, wolalbym zobaczyc go z zawodnikami o podobnym stazu ringowym, lub najnormalniej mniej niebezpiecznymi.

Garcia jak dla mnie moze zalatwic Super Zaba, podobnie jak zrobil to Amir... dobry mlody i w szczytowej formie bokser na ogol wygra z dobrym past prime, to zadna nowosc.

Walka o pas, to fajna sprawa, ale tutaj nie widze bardzo mozliwosci zdobycia tytulu(z drugiej strony nie takie niespodzianki wszyscy widzialismy). Ja chetnie zobaczylbym Judaha z Castillio, Moralesem, lub Marquezem, ewentualnie z jakims innym zasluzonym, bedacym blizej konca kariery zawodnikiem. Takie walki maja swoj urok. Szkoda, ze Sharmba Mitchell(kolejny z moich dawnych bohaterow) zakonczyl kariere, bo odkad pamietam, to zawsze mialem cisnienie na walke Judah-Sharmba.

Adrian, a pod Twoimi newsami moge sie udzielac, czy tez sobie nie zyczysz? Pytam powaznie, bo nie lubie spierac sie o niezwiazane z boksem o pierdoly, szczegolnie przez monitor.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-07-12, 08:45   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

"Judasz" mógłby już sobie dać spokój. Za dużo w dzisiejszym boksie dziadków, którzy już dawno powinni siedzieć na emeryturze.

Kiedyś go szanowałem, dzisiaj wzbudza we mnie tylko niesmak. Z Mabuzą żal było patrzeć, ale lucky punch i nierozwaga Afrykańczyka pozwoliła mu wygrać cudem, z Khanem nie pokazał nic, czyli tyle, ile dziś naprawdę jest wart.

Z Parisem wyszedł wg mnie jakiś nakoksowany, poza tym Paris był pompowanym amerykańskim balonem, który dodatkowo pasował mu stylowo.

Z Garcią byłaby prawdopodobnie powtórka z "walki" z Khanem, czyli kompletna bezradność Zaba.
Nie chcę tego oglądać.
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-07-12, 14:46   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rollins Zobacz post
"Judasz" mógłby już sobie dać spokój. Za dużo w dzisiejszym boksie dziadków, którzy już dawno powinni siedzieć na emeryturze.

Kiedyś go szanowałem, dzisiaj wzbudza we mnie tylko niesmak. Z Mabuzą żal było patrzeć, ale lucky punch i nierozwaga Afrykańczyka pozwoliła mu wygrać cudem, z Khanem nie pokazał nic, czyli tyle, ile dziś naprawdę jest wart.

Z Parisem wyszedł wg mnie jakiś nakoksowany, poza tym Paris był pompowanym amerykańskim balonem, który dodatkowo pasował mu stylowo.

Z Garcią byłaby prawdopodobnie powtórka z "walki" z Khanem, czyli kompletna bezradność Zaba.
Nie chcę tego oglądać.
Szuka dobrych paydayow. Jako, ze ciagle go wciskaja w eliminatory IBF i wygrywa paski, to zawsze jakis dobry payday dostaje. Niedawno bujal sie po Rosji i mial dostac kasiasta walke, ale cos widac, nic z tego.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania