boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-06-12, 06:57   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Roach: Jeżeli Pacquiao wypadnie słabo, niech przechodzi na emeryturę

Trener królującego w rankingach p4p Manny'ego Pacquiao (54-3-2, 38 KO), Freddie Roach, jest ostatnio zaskakująco szczery co do swojego zawodnika. Nie tak dawno kwestionował jego oddanie boksowi, kiedy ten za bardzo skupiał się na sprawach poza sportowych, potem stwierdził, iż Manny niekoniecznie wygrał swoją 3. walkę z Juanem Manulem Marquezem, a teraz mówi prosto z mostu, że jeżeli "Pacman" nie zje Timothy Bradleya (28-0, 12 KO) na śniadanie, powinien przejść na emeryturę:

-Bradley nie jest zabójcą, ale wkłada w swój boks dużo wysiłku. Manny powinien "pożreć go", kiedy ten będzie starał się przeć do przodu. Myślę, że Manny powinien wypaść w tej walce bardzo dobrze, jeżeli będzie wyglądał źle, jeżeli będzie się męczył, przejdzie na emeryturę. Przynajmniej ja będę go do tego nakłaniał i może będzie pierwszym, który mnie posłucha
- powiedział szczerze trener 33- letniego "Pacmana".

Dodatkowo Roachowi nie podoba się postać trenera od przygotowania fizycznego Alexa Arizy, już poprosił go o opuszczenie obozu treningowego, docelowo nie chcę go też w narożniku podczas samej walki z Bradleyem. Freddie twierdzi, iż postać od lat współpracującego z ekipą Arizy rozprasza "Pacmana", a pełne skupienie jest teraz najbardziej pożądane.

Jedna z najważniejszych pięściarskich konfrontacji tego roku, Pacquiao - Bradley już w najbliższą sobotę w MGM Grand w Las Vegas, stawką pojedynku będzie należący do Pacquiao tytuł WBO w wadze półśredniej.

Źródło: Associated Press, Redakcja

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania