boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 21-04-12, 21:04   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Co konkretnie? Rozmowa Garcarczyka.
Chodzi o stwierdzenie, że RP to strona AW. To padło z ust Przemka Garcarczyka?

KiDDynamite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-04-12, 21:17   #12 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Chodzi ci o właścicielstwo domeny? O co ci chodzi? Ja nie będę tutaj rozprawiał o tym kiedy i dlaczego powstało Ringpolska, wszyscy to wiedzą. Życzę im jak najlepiej .
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-04-12, 22:29   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Chodzi ci o właścicielstwo domeny? O co ci chodzi? Ja nie będę tutaj rozprawiał o tym kiedy i dlaczego powstało Ringpolska, wszyscy to wiedzą. Życzę im jak najlepiej .
Ja wiem dlaczego, jak i z kim powstało, z kim się potem rozstało. Ja tylko pytam o stwierdzenie, że RP to strona AW, bo powiem szczerze, że ciekawi mnie ten temat.

stare 21-04-12, 22:46   #14 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Domyślnie

Spytaj kogoś innego, to ci opowie, ja nie lubię tłumaczyć rzeczy oczywistych. To jest strona Andrzeja Wasilewskiego i kilku innych osób, nie pamiętam kto tam jest oficjalnie właścicielem domeny.

stare 21-04-12, 23:13   #15 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Spytaj kogoś innego, to ci opowie, ja nie lubię tłumaczyć rzeczy oczywistych. To jest strona Andrzeja Wasilewskiego i kilku innych osób, nie pamiętam kto tam jest oficjalnie właścicielem domeny.
Dla niektórych takie oczywistości mogą być nowościami . Szczególnie dla osób niespecjalnie w tym "siedzących".
punchy jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-04-12, 23:53   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Ja chciałem zapytać redaktora naczelnego strony boxing.pl, który pisze jednoznacznie, że strona rp.pl jest własnością Andrzeja Wasilewskiego. Nie to, że chcę jątrzyć, czy komukolwiek zaszkodzić. Po prostu ciekawi mnie to stwierdzenie.

PS.
Co do powstania strony, całej otoczki związanej z niejakimi szantażami orga i "odpowiedzią" AW w postaci RP rzeczywiście nie ma co tłumaczyć rzeczy oczywistych.

stare 22-04-12, 00:07   #17 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

No więc właśnie. Skoro trafnie zdefiniowałeś moja funkcję, jesteś świadom, że nie wypada mi opowiadać o działaniach innych osób, które w tym kontekście działają w szeroko rozumianej konkurencji. Ja wszystkim życzę jak najlepiej i nie chcę dawać żadnych pretekstów do nieporozumień, a słowa przez ciebie cytowane dotyczyły rzeczy oczywistych o których przecież jak sam napisałeś, wiesz. Nigdzie nie napisałem, że Andrzej Wasilewski jest jedynym właścicielem portalu ringpolska, tylko, że to jest "jego strona", co do czego chyba nikt nie ma wątpliwości.

stare 22-04-12, 07:00   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
No więc właśnie. Skoro trafnie zdefiniowałeś moja funkcję, jesteś świadom, że nie wypada mi opowiadać o działaniach innych osób, które w tym kontekście działają w szeroko rozumianej konkurencji.
Nie powiedziałbym, że jesteście jakąkolwiek konkurencją. Zupełnie dwie inne strony (mimo, że o tej samej tematyce), które świetnie się uzupełniają. Na RP wchodzi się po to, żeby zobaczyć video z ważenia 5 minut po samym ważeniu, tutaj przychodzi się poczytać o prognozach na walkę, analizach i opiniach po walce. 2 najlepsze merytorycznie strony, informacyjna i publicystyczna. Nie wiem gdzie tu pole do "konkurencji", wy sobie raczej użytkowników i ilości odsłon nie podkradacie.

Cytat:
Nigdzie nie napisałem, że Andrzej Wasilewski jest jedynym właścicielem portalu ringpolska, tylko, że to jest "jego strona", co do czego chyba nikt nie ma wątpliwości.
Ciekawi mnie to Wiechu, bo Andrzej Wasilewski wielokrotnie pisał na RP, że owszem był jednym z założycieli razem z Andrzejem Gmitrukiem i Tomkiem Babilońskim, ale na chwilę obecną nie ma do niej żadnych praw i to jest oddzielny organ (jakkolwiek naiwnie by to nie brzmiało). Skoro redaktor boxing.pl pisze wprost, że jest to strona Andrzeja Wasilewskiego, to wg mnie ma większą wiedzę niż ja i może to udowodnić - stąd moje pytanie.

Jeżeli na wspomniane pytanie odpowiadasz:
"To jest strona Andrzeja Wasilewskiego i kilku innych osób, nie pamiętam kto tam jest oficjalnie właścicielem domeny."

To udowodnić tego nie możesz. Ale ok, byłem tylko ciekaw czy masz jakieś oficjalne info w tym temacie, do którego ja nie dotarłem.

stare 22-04-12, 09:59   #19 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

"Szeroko rozumiana konkurencja"

Cytat:
Napisał "KiDDynamite
To udowodnić tego nie możesz
Ale ja nie mam zamiaru niczego udowadniać, nie pisałem o jednoosobowym, oficjalnym właścicielstwie domeny. Jeżeli mieszkasz z rodzicami to najpewniej w ich domu, nie jesteś jego właścicielem i nie masz prawa rozporządzania tą nieruchomością, co nie wyklucza tego, że mówisz o nim jako o "swoim" domu. Abstrahując w ogóle od stron o boksie i samego boksu, musisz zrozumieć, że oficjalny właściciel wcale nie musi mieć największego faktycznego wpływu na swoją własność. Często właściciel widniejący w papierach ma najmniej w praktyce do powiedzenia, i do osób, które mają taki duży wpływ, referuje się jako do kogoś, czyja jest dana rzecz, jego rzecz, jego strona, czy nawet jego robota, jego ekipa,(tutaj w ogóle nie ma mowy o "oficjalnej własności" - idzie o wpływ.) to jest oczywiste i stosowane wszędzie.

stare 22-04-12, 12:37   #20 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

A czy to jest temat o wojnie promotorskiej pomiędzy portalami o tematyce bokserskiej, czy o kolejnej walce Szpilki?
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania