boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Adamek na blogu o walce z Chambersem, leczeniu kontuzji i więcej (http://www.boxing.pl/forum/newsy/16176-adamek-na-blogu-o-walce-z-chambersem-leczeniu-kontuzji-i-wiae-cej.html)

Wiechu 06-04-12 11:14

Adamek na blogu o walce z Chambersem, leczeniu kontuzji i więcej
 
Wobec podpisania kontraktu na swój pojedynek z Eddiem Chambersem, głos zabrał sam Tomasz Adamek. Swoimi refleksjami podzielił się w nowym wpisie na blogu, którego obszerne fragmenty cytujemy:

"Wszystko potoczyło się bardzo szybko i sprawnie. W niespełna 2 tygodnie po mojej ostatniej walce z Nagy Aquilerą, podpisałem przygotowany przez promotorów, kontrakt na walkę z Eddiem Chambersem. Walka jest zaplanowana na 16 czerwca 2012 roku w znanej mi dobrze hali Prudential Center w Newark. Transmisję z walki przeprowadzi amerykańska stacja telewizyjna NBC Sports Network. W Polsce, jak zwykle spodziewam się, że walkę pokaże stacja Polsat. Tempo załatwiania spraw szybkie, ale wszystko to świadczy o dobrej pracy ludzi odpowiedzialnych za planowanie moich startów, w drodze po pas w HW. Eddie Chambers jest znanym pięściarzem z czołówki amerykańskich ciężkich. Jest podobnego wzrostu, znany jest z nienagannej techniki i dobrej szybkości w zadawaniu ciosów. Od dłuższego czasu jest notowany wysoko w rankingach różnych federacji

Zapowiada się dobra i szybka walka, która każdego z nas, w przypadku wygranej, przybliży do tytułu pretendenta w walce o pas. Cieszę się, że wracam znów walczyć, do magicznej hali Prudential Center, w której wielokrotnie wygrywałem swoje poprzednie walki. Spodziewam się, że w programie walk tego wieczora może znaleźć się jeszcze któryś z Polaków. Podpisanie kontraktu i bliski termin walki, wymaga szybkiego rozpoczęcia treningów. Zaraz po Świętach Wielkanocnych udaje się do St. Luis na pierwszy etap zajęć technicznych z trenerem Rogerem Blodwoorthem. Cały cykl treningowy powinien trwać 7-8 tygodni. Za dwa tygodnie będą konkretne ustalenia co do miejsca treningów, sparingpartnerów i innych zajęć uzupełniających. Styl walki Chambersa jest doskonale znany i w związku z tym obejdzie się bez oglądania jego walk na video. Muszę się przygotować na ciężką walkę, szybką z bardzo wymagającym rywalem. To będzie wielkie show, bo Eddie Chambers i ja damy pokaz szermierki na pięści. „Fast” Eddie Chambers był na mojej walce z Nagy Aguilerą na Brooklynie, widział mnie na żywo. Jak te obserwacje wykorzysta w ringu zobaczymy.

Czas na informacje o mojej kontuzji . Opuchlizna z lewej ręki zeszła i prawie nie odczuwam dolegliwości bólowych, podczas zadawania ciosów. Jestem bardzo zadowolony z kuracji, jaką zalecił dr Chester Melone i z trafności prognozy, co do czasu leczenia kontuzji.
Na zakończenie chciałbym życzyć wszystkim fanom boksu, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w podniosłej, rodzinnej atmosferze."


Źródło: Tomaszadamek.eu
Zdjęcie: Mike Gładysz

Rollins 06-04-12 16:26

Przyznam się szczerze, że marzy mi się jakiś taki super six w HW o tytuł nr 3 w tej kategorii.
Gdyby zgromadzić całą "czołówkę" - Haye'a, Powietkina, Adamka, Solisa, Price'a, Chisorę, Chambersa itp to mogłoby przynieść spory sukces, bo zainteresowanie byłoby na pewno wielkie.

[To co chce zorganizować Kalle Sauerland, o dupę rozbić - przeciwnicy nie ci i walki byłyby ustawiane]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.