boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-03-12, 08:31   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Bloodworth: Powietkin nie jest prawdziwym mistrzem, Adamek chce wygrać z Kliczką

"Aleksander Powietkin nie jest mistrzem świata, bracia Kliczko nimi są. Powietkin jest mistrzem "regularnym", nawet nie wiem co to znaczy." - powiedział trener Tomasza Adamka pytany o to, czy jego podopieczny chciałby zawalczyć z mniej groźnym rywalem, po to żeby zdobyć pas w wadze ciężkiej.

Bloodworth wraz z Adamkiem mają nadzieję, że uda się ponownie doprowadzić do walki z którymś z ukraińskich braci po kilku lżejszych pojedynkach. Adamek ma być nowy, silniejszy i wzbogacony zeszłorocznym doświadczeniem z walki z Witalijem.

Chciałbym żeby ważył jakieś 225-230 funtów (102-104 kg). Przy takiej wadze uderza mocniej i wydaje mi się, że jest szybszy. Znacie to stare powiedzenie - większy, silniejszy, szybszy. Jego budowa ciała zaczyna współgrać z tą kategorią wagową.
- stwierdził szkoleniowiec Polaka.
Bloodworth po raz kolejny wykluczył również powrót do kategorii Cruiser, mówiąc, że Adamek już teraz waży ponad 100kg.

Przypomnijmy, iż Tomasz Adamek po wrześniowej porażce z rąk Witalija Kliczki wróci 24 marca na Brooklynie, gdzie jego rywalem będzie Nagy Aguilera.

Takie jest życie, raz wygrywasz, raz przegrywasz. Mam 35 lat, ale nadal jestem głodny sukcesów. Chcę wygrać tą walkę, pokazać się z dobrej strony i powrócić do walk o stawkę.
- powiedział Góral w rozmowie z Jakiem Donovanem.

Źródło: B-scene,

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-12, 09:13   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

O tych kwestiach dotyczących wagi, bycia szybszym i zwiększenia siły ciosu słyszymy za każdym razem przed walkami... tylko niestety niewiele z tego wynika w rzeczywistości. Może wreszcie pójdą za tymi słowami fakty? Oby.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-12, 10:19   #3 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Domyślnie

szkoda że Adamek nie chce powalczyć z Povetkinem, pewnie się obawia?, to byłby bardzo dobry pojedynek
luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-12, 10:56   #4 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał luki29 Zobacz post
szkoda że Adamek nie chce powalczyć z Povetkinem, pewnie się obawia?, to byłby bardzo dobry pojedynek
Skąd wiesz czy nie chce, a tym bardziej, że się go obawia?

stare 09-03-12, 11:29   #5 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sykes Zobacz post
Skąd wiesz czy nie chce, a tym bardziej, że się go obawia?
strzelam że jeśli jego trener tak powiedział tzn. że Adamek najwyraźniej nie chce z nim walczyć bo się obawia wyniku, np. przegrana na punkty, a wtedy do walki z Wladimirem nie dojdzie i wypłata przepadnie tak mi się wydaje
luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-03-12, 12:10   #6 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał luki29 Zobacz post
strzelam że jeśli jego trener tak powiedział tzn. że Adamek najwyraźniej nie chce z nim walczyć bo się obawia wyniku, np. przegrana na punkty, a wtedy do walki z Wladimirem nie dojdzie i wypłata przepadnie tak mi się wydaje
Chyba, że tak... Adamek chce wygrać z prawdziwym mistrzem, a nie "półśrodkiem", może właśnie dlatego nikt inny oprócz Kliczków go nie interesuje? Zresztą po co walczyć po drodze z Powetkinem jeśli postawiony sobie cel jest inny?

Tak czy inaczej to jest wola Tomka i jego teamu, nic nam do tego...

Narazie niech myśli o najbliższym rywalu i na nim się skupia, bo to też może nie być spacerek.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania