boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-02-12, 11:14   #61 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał tygrum Zobacz post
Facet naprawdę ma też jaja, bo wszyscy skazywali Go na pożarcie, że idzie tylko po kasę, a On w pierwszej walce w HW wyszedł serio wywalczyć ten pas, i wcale dużo Mu nie brakowało..
Chyba Go polubiłem
Wiekszosci Polskich fanow niechec do Hucka zaslonila realne spojrzenie na przebieg walki. Pisano, ze Huck ma zostac znokautowany, ze idzie po wyplate itp. Ja od poczatku uwazalem, ze to malo prawdopodobne, choc naturalnie znajac ten sport realne. Marco pokazal(to co pisalem przed walka) charakter, stoczyl heroiczny boj i jak na moj gust, ta walka byla lepsza od Klitschko-Chisora, bo wiecej ciosow dochodzilo celu.

Nie sadzilem, ze kiedys to napisze, ale Huck ma mentalnosc mistrza, a braki w wyszkoleniu nadrabia ciezka praca na treningach i silna psychika.

Povetkin faktycznie slabszy niz zwykle, wolniejszy, kondycja na 4-5rund... jedyne co wniosl tej nocy do ringu, to zawzietosc, dzieki ktorej dotrwal do konca
Nie dziwi mnie delikatne olanie szkopa przez Sashe, wkoncu Marco byl kims, kto dostal od Lebedeva, a z ktorym z kolei, taki Povetkin zapewne sobie gladko radzi na sparingach.
Alexander ma nauczke, zeby kazdego rywala traktowac powaznie, zwlaszcza, ze oczywistym bylo(przynajmniej dla mnie i kilku innych), ze Huck przygotuje sie na 130% swoich mozliwosci, dodatkowo wpieprzajac w siebie reklamowke anabolikow wicej niz zwykle

Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-02-12, 17:05   #62 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cos tam sie mowi ze do rewanzu mialoby dojsc po walke Alexandra z Rahmanem. W tym czasie Huck mialby jeszcze jedna walke stoczyc ale nie wiadomo czy w obronie WBO czy w ciezkiej
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania