boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-02-12, 23:13   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Z Czagajewem też walczył słabo. Z Chambersem wyglądał dobrze. Te wcześniejsze walki miał lepsze. Teddy Atlas cos dziwnego z nim zrobił. Roger Bloodworth robi coś podobnego z Adamkiem. Zniszczenie wyrabianego przez tyle lat stylu na nie wiadomo co.
Wszyscy liczyli na Powietkina i że dużo w HW namiesza, a jego wczesniejsze walki dawały ku temu podstawy.

Barm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-02-12, 23:14   #12 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dinamita Zobacz post
Barm,
Wyszedł bijok Huck i go zbił i za to wielki szacunek dla Niemca serbskiego pochodzenia.
Czy ja wiem czy go zbił. Trzeba by obejrzeć jeszcze raz i punktować. Tam częściej trafiał Povetkin i chyba to powinno się przede wszystkim liczyć. Ponadto Huckowi spokojnie powinni odebrac punkt za bicie z tył głowy
Lechss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-02-12, 23:23   #13 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Niesamowita walka, myślałem że Povetkin zaliczy deski bo się szybko zmachał ale to by było wydarzenie roku oj oj wydaje mi się że to on zadawał więcej ciosów więc zasłużona wygrana i bez kontrowersji, ale się dużo przy tym napracował, najważniejsze że nie leżał na deskach, Huck zaskoczył pozytywnie ale też dużo faulował, tył głowy, pewnie nie tego się spodziewali jego przeciwnicy, pewnie nikt się tego nie spodziewał takie walki można oglądać - więcej takich "krzyżówek" W pewnym momencie jak zbliżał się koniec Povetkina albo tak to wyglądało i w powietrzu wisiało widmo gleby to jakby się świat się kończył

to co teraz Huck z Adamkiem powalczy? Czy Adamek z Povetkinem może jest taka szansa?
luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-02-12, 23:31   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Lechss, tu nie chodzi o to, kto częściej trafiał.
Wyszedł do Povietkina- naturalnego ciężkiego i do tego championa napompowany cruiser. Do tego bardzo słabo technicznie boksujący cruiser. I ten skazywany na pożarcie Huck bije sie jak równy z równym, a ważący 9 kilo więcej Povietkin daje się zdominować. Ten naturalny ciężki pływa na nogach. Rosjanint, który w ciężkiej ma ponad 20 walk jest słabiej przygotowany wydolnościowo od gościa, który toczy w HW swój pierwszy pojedynek i to na pełnym dystansie.
To wszystko daje nam obraz Povietkina obecnie. Katastrofa.
Wynik mnie nie cieszy, ale widowisko przednie. Liczę jeszcze na nokaut na Alexandrze i będę rad.
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-02-12, 23:51   #15 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Tak na szybko bo spac ide. A jednak da sie wydymac Niemca na Niemieckim ringu
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-02-12, 00:12   #16 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

To nie jest upadek wagi ciężkiej, to jest upadek upadku. Bokser stanowiący dla większości kibiców nr3 HW nie umie sobie poradzić z prostym cepiarzem spod dyskoteki, który w dodatku sprawia wrażenie niedorozwiniętego. Powietkin pokazał się z tragicznej strony. Jedyne co mi się podobało w jego wykonaniu było to, że za każdym razem jak był zamroczony to doświadczenie pozwalało mu się wywinąć z opresji. A tak to dno i kilometr mułu.

Postawa sędziego ringowego tragedia, z kilkadziesiąt razy Huck ściągał głowę Powietkina na dół. Powinien mieć za to odjęte punkty, zresztą chyba jeden sędzia odjął. Na plus niemca można zaliczyć to, że udowodnił swoją siłę fizyczną w najwyższej kategorii. Mimo chudych kości (przy Saszy wyglądał jak dzieciak) nie odbiegał pod względem siły a może nawet go przewyższał. Walka wyrównana, mogła iść w obie strony. Jeżeli Huck został przez sędziów pokrzywdzony to... trudno, "nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka".

Tak w ogóle to teraz już mnie nic nie zdziwi w wadze cięzkiej... Po raz kolejny miała być egzekucja w mistrzowskiej walce a underdog daje dobrą walkę. Za tydzień Mormeck wypunktuje Władka!:D
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-02-12, 00:31   #17 (permalink)
prospect

Domyślnie

O żesz kurwa, nie wierzę po prostu, no nie wierzę....
tygrum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-02-12, 00:58   #18 (permalink)
mom
prospect

Domyślnie

ta walka to przede wszystkim siara dla ruska ze nie ubil takiego cepiarza

mozna to roznie tlumaczyc : byly zawirowania z trenerami , moze nie podszedl do tego zbyt powaznie

ale ludzie mistrz olimpijski mistrz swiata i 2x eu powinien sobie poradzic jedna reka z takim jaskiniowcem w gora 3 rundy i o kazdej porze dnia i nocy!

przed walka napisalem ze jesli nie bedzie KO to bedize prosty znak ze HW siegnelo podwojnego dna
i ostatni gwozdz do trumny zostal wbity (sa Kliczki i ... koniec)

co do werdyktu to sie przyznam ze nie punktowalem (nie widzialem sensu )
ale wygranej hucka tam tez nie widzialem
za te bezczelne faule przy aprobacie sedziego (co bylo niestety do przewidzenia) punkciki powinny sie posypac
sciaganie i wieszanie zabralo ruskowi (ktory juz pozniej nawet nie protestowal) troche sil i musial nadrabiac ambicja

jestem ciekaw statystyk ciosow ale huck raczej ich nie wyprowadzil wiecej niz zwykle
mom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-02-12, 02:02   #19 (permalink)
contender

Domyślnie

wlasnie obejrzalem na sucho ta walke i wydaje mi sie teraz duzo bardziej wyrownana niz ogladajac na zywo jutro moze wypunktuje ale propsy dla Hucka za dobra walke i za to ze ma jaja ze stali, Povetkina to az mi sie zal robilo w tej walce nie lapal wogole tlenu
effukt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-02-12, 07:35   #20 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Patrzac na to co dzialo sie z kondycja u Ruska mozna przypuszczac ze olal Serba...co go zupelnie nieusprawiedliwia
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania