boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Za pięć dwunasta czyli Nasze i Wasze typy - Kliczko vs Chisora (http://www.boxing.pl/forum/newsy/15488-za-piae-ae-dwunasta-czyli-nasze-i-wasze-typy-kliczko-vs-chisora.html)

punchy 18-02-12 16:04

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 325571)
Pojedynek nie bedzie sie roznil niczym od poprzednich walk Vitka...systematyczne powlne rozbijanie i zakonczenie przed czasem w okolicach 10 rundy

Ot i cała "wielkość" tej walki. Osobiście nie będę oglądał.

ArchieMoore 18-02-12 16:10

Cytat:

Napisał punchy (Post 325590)
Ot i cała "wielkość" tej walki. Osobiście nie będę oglądał.

Pewnie XD tak jak ja Najmana i Sałaty nie ogladam :D

luki29 18-02-12 16:17

ciężko powiedzieć jak go Vitek wyczuje to 10 TKO, jak Chisora będzie fikał to 6, 7, 8 KO tak sobie wróże z fusów, a w zasadzie z pampersa po herbacie ;)

ArchieMoore 18-02-12 16:19

No Panowie , niema co wałkować, wpierdol jak sie patrzy :D

liverpoolczyk 18-02-12 16:33

Chisora bardzo szybko się "skończy" w tej walce. Witalij zacznie mega skoncentrowany i zacznie rozbijać lewym prostym i lewym podbródkowym. Chisora ma plan, żeby wchodzić do półdystansu i zadawać serię ciosów jak z Heleniusem. Witalij szybko go z tego wyleczy, a sama walka zacznie się robić bardzo jednostronna. Brylował będzie lewy podbródkowy Wita, a prawa ręka będzie używana rzadziej, gdyż ciężko będzie nią trafić - Dereck będzie chował nisko głowę. Wszystko do czasu i po 4 rundach Chisora będzie już kompletnie rozbity, bez wiary. Od tego momentu Witalij zacznie go publicznie ośmieszać. Narożnik będzie chciał poddać Brytyjczyka, jednak sam zawodnik nie będzie chciał o tym słyszeć. Możliwe, że w pierwszych rundach będzie nokdaun. Pod koniec 7 rundy Chisora będzie już opuszczał ręce i zostanie baaardzo mocno naruszony. Sam koniec to ta RUNDA ÓSMA i KO.

Będę baaaaardzo zaskoczony, jeśli będzie na pełnym dystansie. Ataki Chisory na początku będą pełne furii i złości, jednak to go tylko dodatkowo zmęczy i rzecz jasna ciosy nie będą czyste tylko same obcierki czy ciosy w klatkę piersiową. Witalij będzie dużo bardziej aktywny niż z Adamkiem.

Sykes 18-02-12 17:43

Kliczko KO 7-8.

killleeerrr85 18-02-12 18:13

A ja w sumię za cholerę nie wiem czego się po tej walce spodziewać. Myślał do wczorajszego "plaskacza", że Vitek wyjdzie na spokoju i parę pierwszych rund może odda nacierającemu Chisorze, ostatecznie i tak wygrywając dość gładko na punkty w granicach powiedzmy 117-111. Teraz gdy Vit przypuszczlnie wyjdzie w destrukcyjnym nastroju nie wiem czego można się spodziewać zupełnie. Licze po cichu na dobra walkę Chisory. Żeby wyróżnić się od innych typów podtrzymam swoję prognozę, tj. UD dla Vitka przy paru wyciągniętych rundach dla Derecka.

Mateusz Wajs 18-02-12 18:15

Ten, kto będzie najbliżej prawidłowego wytypowania wygra kolację z Chisorą :laugh:

puciu 18-02-12 20:09

Cytat:

Napisał Mateusz Wajs (Post 325661)
Ten, kto będzie najbliżej prawidłowego wytypowania wygra kolację z Chisorą :laugh:

Jaja to będą jak ten liść będzie jednym czystym ciosem jaki dojdzie do twarzy vitka :P

szmagel 18-02-12 20:23

Cytat:

Napisał puciu (Post 325693)
Jaja to będą jak ten liść będzie jednym czystym ciosem jaki dojdzie do twarzy vitka :P

hahah dobre xD

Szkoda że przed Vitkiem nie załatwili mu rewanżu z Furym, bo coś mi się wydaje że dzisiejsza walka odbierze mu motywacje i znowu się spasi jak świnia.

Kliczko KO 12 runda

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.