boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Za pięć dwunasta czyli Nasze i Wasze typy - Kliczko vs Chisora (http://www.boxing.pl/forum/newsy/15488-za-piae-ae-dwunasta-czyli-nasze-i-wasze-typy-kliczko-vs-chisora.html)

Black Dragon 18-02-12 14:26

Pojedynek nie bedzie sie roznil niczym od poprzednich walk Vitka...systematyczne powlne rozbijanie i zakonczenie przed czasem w okolicach 10 rundy

Literatt 18-02-12 14:36

Nastawiam sie na ostre "cepy" bite przez Chisore, zwlaszcza w poczatkowej fazie walki, jednak boje sie, ze na dlugo mu tego zapalu nie starczy:( Chisora, to sredniak(chociaz na dzisiejsza HW i tak sie wyroznia), wiec Vitek najprawdopodobniej obroni znow pas i dopisze do rekordu kolejnego "klasowego wymiatacza"

Moj typ Klitschko przez dyswalfikacje w srodkowych rundach

Mimo tego, ze stawiam na Ukrainca, licze na niespodzianke, bo mam wrodzony uraz do takich "magikow" ringowych jak Klitschko, a boks(ogolnie sporty walki) jest taka dyscyplina, gdzie wszystko moze sie zdarzyc... nadzieja umiera ostatnia

Carnifex 18-02-12 14:40

Endrjus

A czy Chisora nie obijał leszczy? Może się pochwalić jedynie rozbiciem kontuzjowanego Heleniusa co naprawdę zdaje się być czymś wielkim, ale patrząc na inne nazwiska to same bumy i jeden wypaleniec, gdyby funkcjonował w polskich a nie brytyjskich realiach to byłby konkurencją dla Najmana. Wawrzyk ma przewagę w umiejętnościach, Chisora w nawijaniu i mentalności. Liczę na szybkie KO i wyłamanie się Witka z tradycji że walka ma potrwać ponad 9 rund.

Rockefeller 18-02-12 14:50

Ja napisze po krótce, jak to widze :) Wszystko praktycznie zostało napisane o tej walce.
Mysle, ze Chisora, ma szanse trafic kilkoma ciosami przez pierwsze, powiedzmy 2 rundy, jednak im dluzej walka bedzie trwala tym bardziej Vitali bedzie go karcil. Majac na uwadze wydarzenia poprzedzajace pojedynek sadze, ze tym razem nie bedzie zadnej taryfy ulgowej i Kliczko mocno rozbije Chisore.
6KO

ArchieMoore 18-02-12 14:54

Mi sie wydaje ze dosyć już zarobił i dzis bedzie chciał zaprezentowac, ze on decydje ile trwa walka, Dr Żelazna Pięść dzisiaj szybko wybada słabość Donka Chrisory i w odpowiednim momencie postawi fatalną diagnoze :D - szpital ! - recznik poleci na pewno dzisiaj :D a latarka lekarza bedzie miała dużo roboty. Polegajac na wrodzonej umiejetnosci szacowania bez danych, mój werdykt TKO/KO od 8 do 12 rundy. Oczywiscie wczesniej pokaz Chrisory na deskach, potem jej maltretowanie no i po 8 rundzie doktor okaże łaske - złoży go jak karton jednym przycelowanym strzałem.

Winky 18-02-12 15:14

Vitek nie pozwoli Chisorze na to na co pozwalał Helenius. Choćby więc nie wiem jak dobrze przygotowany był Brytyjczyk, nie liczyłbym na obfitujące z jego strony szarże w półdystansie. Ukrainiec mu na ten półdystans nie pozwoli. Może przez pierwsze 3,4 rundy (dopóki Chisora będzie świeży) będzie próbował, ale potem gdy poczuje siłę ciosów Vitka, zacznie się mecz do jednej bramki. Bite z dołu lewe na wchodzącego z pochyloną głową Brytyjczyka ostudzą jego zapał, a Ukrainiec rozpocznie egzekucję. Pytanie jak twardy okaże się Chisora i jak dużo ciosów będzie w stanie przyjmować?

Mój typ: Klitschko zwycięski przez KO/TKO 9-10rd.

Bonsante 18-02-12 15:35

Cytat:

A czy Chisora nie obijał leszczy? Może się pochwalić jedynie rozbiciem kontuzjowanego Heleniusa co naprawdę zdaje się być czymś wielkim, ale patrząc na inne nazwiska to same bumy i jeden wypaleniec, gdyby funkcjonował w polskich a nie brytyjskich realiach to byłby konkurencją dla Najmana. Wawrzyk ma przewagę w umiejętnościach, Chisora w nawijaniu i mentalności. Liczę na szybkie KO i wyłamanie się Witka z tradycji że walka ma potrwać ponad 9 rund.
Piszesz tak na poważnie? Nie ma w polskiej ciężkiej (poza Adamkiem) boksera, który na dzień dzisiejszy nawiązałby równą walkę z Chisorą. Każdy, czy to Sosnowski czy Wawrzyk czy Szpilka, może poza Wachem z racji warunków fizycznych (chociaż o szczęce za wiele nie wiemy) dostaje od Anglika TKO. A i moim skromnym zdaniem Adamek miałby z Chisorą (w takiej formie jak ten był z Heleniusem) bardzo duże problemy. Twój tekst o pokonaniu Chisory przez Wawrzyka i porównaniu tego pierwszego do Najmana postrzegam albo jako nietrafiony żart albo głupotę. Mówisz, że Chisora nie walczył z nikim poważnym. Jakich rywali miał Wawrzyk i jak na tle bardzo słabych journeymanów wypadał? Momentami blado. Bardzo lubię Andrzeja, na tyle ile da się poznać kogoś z wypowiedzi i zachowaniu w mediach wygląda na sympatycznego i ułożonego gościa. Talent spory też ma, ale na chwilę obecną Chisora mógłby mu złamać karierę.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że Anglik z Witalijem przegra, bo na Ukraińca argumentów brak. Mój typ to TKO w 6 rundzie.

puciu 18-02-12 15:36

Chrisora wyłapuje "adamkowego" w rundach 2-4, w zależności od tego co zdecydował sobie Vit ...albo po trafieniu fast death ...albo vito wiedząc, że ma już go na widelcu kontynuuje egzekucje do rundy 6 - 8.

Z drugiej strony mam przeczucie, że zdarzy się coś dziwnego podczas tej walki ...

Z!D0 18-02-12 15:59

Cytat:

Napisał puciu (Post 325583)
Z drugiej strony mam przeczucie, że zdarzy się coś dziwnego podczas tej walki ...

Witek się przewróci po ciosie z otwartej rękawicy :D:D

Wojto 18-02-12 16:03

Dzięki pozytywnemu nastawieniu Chisory będzie się fajnie oglądać pierwsze 2 rundy.
Potem dzięki temu że pretendent ma twardy łeb, potrwa to jeszcze kilka kolejnych.

Obstawiam KO na Chisorze w 10 rundzie.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:42.