boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-02-12, 22:53   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 287 razy w 87 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie Kliczko vs Chisora: wypowiedzi z konferencji. Ciężka artyleria na otwartym Polsacie

Już w najbliższą sobotę Witalij Kliczko (43-2, 40 KO) skrzyżuje rękawice z Dereckiem Chisorą (15-2, 9 KO) w Olympiahalle w Monachium. Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas organizacji WBC w wadze ciężkiej. Oto, co mieli do powiedzenia obaj pięściarze na ostatniej konferencji prasowej przed zbliżającym się starciem.

Dereck Chisora: - Team Kliczko mnie nie lubi, ponieważ jestem dziki i nieprzewidywalny. Ja się przed nimi nie kłaniam jak ostatni rywale. To ich straszy, ponieważ oni nie mają nade mną żadnej kontroli. Jego stare nogi nie nadążą za mną. Nie boję się Witalija, on jest tylko człowiekiem. Ten pojedynek jest już tak blisko; nie mogę się doczekać. To będzie koniec Kliczko. Obiecuję Wam to - powiedział pewny siebie Anglik.

Mistrzowski tytuł federacji WBC jest moim marzeniem. Michael Buffer wprowadzi mnie na ring. And the new heavyweight champion of the world, from London, England, Dereck Chisora. Miło mi będzie usłyszeć takie słowa po walce - zakończył Chisora.

Witalij Kliczko: - Spoglądam w oczy Derecka i widzę, że ten młody bokser chce zdobyć mistrzowski tytuł. Kiedy powiedział, że skończy mnie w ósmej rundzie, to zdałem sobie sprawę, że ten facet jest poważny. Powiedziałem mu, że nie zatrzyma mnie. Nikt tego nie uczyni. Zamierzam udowodnić każdemu, dlaczego jestem tak długo mistrzem świata - skomentował Witalij Kliczko.

Przypomnijmy, że Witalij Kliczko swój ostatni pojedynek stoczył w stolicy Dolnegośląska - Wrocławiu, stopując w dziesiątym starciu najlepszego obecnie polskiego "ciężkiego" Tomasza Adamka (44-2, 28 KO). Natomiast Dereck Chisora po kontrowersyjnej decyzji sędziów punktowych przegrał z Robertem Heleniusem (17-0, 11 KO).

Sobotnia walka pomiędzy "Żelazną pięścią" i "Del Boy'em" zostanie pokazana na otwartym kanale Polsatu. Początek relacji z Monachium planowany jest na godzinę 22:45. Bezpośrednio po starciu Ukraińca z Brytyjczykiem, widzowie głównego Polsatu będą mieli okazję obejrzeć starcie młodego polskiego prospekta "królewskiej kategorii wagowej" - Andrzeja Wawrzyka (24-0, 13 KO) z Clausem Bertino (13-2, 8 KO). Pojedynek niepokonanego Polaka z potężnym Duńczykiem odbędzie się w Raciborzu.

źródło: redakcja, Polsat

Paweł Rozmytański jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-12, 23:33   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Witek w swoim stylu/. Mógłby trochę czasami po ubliżać ...
Lechss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-12, 18:10   #3 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Polsat chce promowac boks w Polsce to mi sie podoba.
effukt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania