boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-02-12, 12:17   #1 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Flores odrzucił propozycje walki z Alofabim

BJ Flores (27-1-1, 17 KO) odrzucił propozycje walki z promowanym przez grupę K2 Olą Afolabim (18-2-3, 8 KO). Do walki Amerykanina z Brytyjczykiem miałoby dość 3 marca w Dusseldorfie, gdzie głównym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek Władimira Kliczki z Jeanem Marciem Mormeckiem. Stawką tego starcia byłoby tymczasowe mistrzostwo federacji WBO. I właśnie zbyt krótki czas do walki, konieczność wyjazdu na teren rywala (Afolabi walki toczy głównie w Niemczech), oraz niska gaża, zadecydowały o odmowie podjęcia rękawicy przez Floresa.

- Chcę tej walki! Byłem ostatnio aktywny i jestem gotowy na takie wyzwania. Ale na 26 dni przed walką? I z koniecznością walki w Niemczech? To jest bardzo poważna walka o poważny tytuł i potrzebuje 45 dni przygotowań. Zwłaszcza, że walczyłem przecież w poprzednią sobotę. Pracowałem ciężko na taką walkę, a oni proponują mi tylko 25 tysięcy. Chyba tak naprawdę nie chcą tej walki - opowiada Flores.

eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-02-12, 12:31   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Widzę, że Kayode, który teoretycznie powinien walczyć z Afolabim, nie pali się do tego pojedynku. I nie dziwię mu się. Ola pewnie zawalczy ze słabszym rywalem z piętnastki (na co wskazuje choćby propozycja dla Floresa), a potem czekać go będzie rewanż z Huckiem.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-02-12, 15:13   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Bj Flores odkąd pamiętam nie zwykł garnąć się do pięściarzy z topu. To zawodnik pokroju "naszych" cruiserów.
Dinamita jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-02-12, 17:35   #4 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Z drugiej strony trzeba wziąść poprawkę, iż BJ Flores miałby bardzo mało czasu na przygotowania, szczególnie, że walczył kilka dni temu. A teza że to tylko pogromca średniaków, no cóż nawet nie próbuje temu przeczyć... ale to już jego sprawa, ma 33 lata i niewiele czasu by to zmienić.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania