boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 26-01-12, 16:11   #1 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Barker odrzucił ofertę walki z Murray'em

Ricky Hatton, promotor niepokonanego Martina Murray'a (23-0-1, 10 KO) powiedział, że niedawny pretendent do mistrzowskiego tytułu federacji WBC w wadze średniej Darren Barker (23-1, 14 KO) nie przyjął propozycji walki z jego podopiecznym. Były ulubieniec angielskich kibiców jest zaskoczony, że promotor Barkera, Eddie Hearn odrzucił rzekomo bardzo dobrą ofertę.

- Eddie Hearn otrzymał od nas bardzo dobrą ofertę, która opiewała na znaczącą kwotę. (...) Jednak oni (team Barkera) odmówili, bo liczą, że Barker w maju znów zawalczy o mistrzostwo świata. Jestem pewien, że on sam się nie boi i przyjąłby naszą ofertę. Tego samego nie mogę powiedzieć jednak o jego promotorach. - mówi starszy z braci Hattonów.

- Będę współpracował z każdym promotorem dla dobra moich zawodników. Jestem przekonany, że Sky Sports chcieliby, aby kibice zobaczyli walkę Martina z Darrenem. -

Promotor Murray'a jest przekonany, że tę walkę chętnie obejrzeliby kibice, dodając, że jego zawodnik w tym roku na pewno stoczy "wielką walkę".

- Będę współpracował z każdym promotorem dla dobra moich zawodników. Jestem przekonany, że Sky Sports chcieliby, aby kibice zobaczyli walkę Martina z Darrenem. Jedna rzecz jest jednak pewna. Martin będzie uczestnikiem wielkiej walki w tym roku. Z Barkerem lub nie. -

eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 16:12   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Nie podoba mi się ten Murray. Straszny drewniak bez ciosu.
Mateusz Wajs jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 16:19   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz Wajs Zobacz post
Uważam dość podobnie. Murray nie jest nikim nadzwyczajnym. Najchętniej chciałbym zobaczyć walkę pomiędzy innymi Wyspiarzami, mianowicie Barkerem i Macklinem.
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 16:27   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 287 razy w 87 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

Jeśli chodzi o Barkera, to on nie był pretendentem do mistrzowskiego tytułu WBC, tylko do jakiegoś paska, nawet nie wiem, jak go nazwać. A co do ewentualnej walki Barkera z Macklinem to jestem jak najbardziej za
Paweł Rozmytański jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 16:55   #5 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paweł Rozmytański Zobacz post
Jeśli chodzi o Barkera, to on nie był pretendentem do mistrzowskiego tytułu WBC, tylko do jakiegoś paska, nawet nie wiem, jak go nazwać. A co do ewentualnej walki Barkera z Macklinem to jestem jak najbardziej za
Nie bardzo Ciebie rozumiem.
A Barker nie posiadał czasem EBU i zrezygnował z niego, żeby walczyć o pas WBC Diamond, należący do Martineza?
I bodajże pas magazynu The Ring też był na szali.
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 16:56   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 287 razy w 87 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

No Barker walczył z Martinezem o WBC Diamond, czyli teoretycznie nie był pretendentem to mistrzowskiego tytułu WBC ..

Zresztą .. mniejsza o to .. mało ważna kwestia
Paweł Rozmytański jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 17:59   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Dość interesując opinia, zważywszy na powszechnie panujący u nas zachwyt nad mającym blisko dwa razy więcej walk na koncie Felixem Sturmem..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 18:31   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Dość interesując opinia, zważywszy na powszechnie panujący u nas zachwyt nad mającym blisko dwa razy więcej walk na koncie Felixem Sturmem..
Zachwyt? U nas tzn. gdzie? W Polsce, czy na tym forum? Sturm to dobry bokser, którego czas się kończy, to wszystko. Wygrał z Murrayem, po nudnej, usypiającej walce.
Mateusz Wajs jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 20:46   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Zachwyt? U nas tzn. gdzie? W Polsce, czy na tym forum? Sturm to dobry bokser, którego czas się kończy, to wszystko. Wygrał z Murrayem, po nudnej, usypiającej walce.
Wygrał z Murrayem.. być może.. są różne w tej kwestii opinie.. co wskazuje, że zwycięstwa Sturma należałoby w tej walce doszukiwać się z zegarmistrzowską starannością..

W mojej ocenie Murray po tym, co pokazał zasługuje wręcz na uznanie.. bił się z championem - regionalnym, ale zawsze mistrzem i chyba nie wypadł najgorzej..

Zachwyt nad Sturmem trwa od długiego czasu i niereformowalność w jego ocenie, dużej ilości fanów zdumiewa.. Najpierw Gevor, który mógł z powodzeniem to zremisować. a być może wygrać, Macklin, który w 8 rundach nie pozwolił mu na nic i teraz ten kompletnie niedoświadczony Murray .. Nie rozumiem jak można pomijać te sytuacje w ocenie Sturma, a na większości portali właśnie taka obowiązuje w stosunku do niego poprawność...

Sturm to wyrobnik, solidny ale wyrobnik.. Murray nie ustępuje mu w niczym.. nawet jeżeli to nieznacznie przegrał.. Musimy wziąć pod uwagę wiek Brytyjczyka i fakt, że to była jego pierwsza walka o duże trofeum..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 20:54   #10 (permalink)
V.I.P

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Domyślnie

oferta nie byla duza, znaczaca ale bez rewelki. ricky h i eddie h sie nie lubia - jest to gierka. murray nie przyjal od nas oferty walki za na pewno taki sam cash jak proponowal barce na 17 marca z grzeskiem...

uwazam ze barka ma szanse na walke z chavezem soon:-)

w walce, murray minimalnym faworytem, troche mocniejszy fizycznie, pewniejszy ale takie 55-45

k.
K.Z. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania