boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 26-12-11, 08:15   #1 (permalink)
contender

Nominowany 41 razy w 13 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Rahman protestuje w sprawie walki Powietkin - Huck

Komplikuje się sprawa organizacji niezwykle ciekawie zapowiadającej się potyczki mistrza "regularnego" WBA w wadze ciężkiej, Aleksandra Powietkina (23-0, 16 KO), z czempionem WBO kategorii cruiser, Marco Huckiem (34-1, 25 KO). W obronie swoich interesów wystąpił bowiem Greg Cohen, promotor Hasima Rahmana (50-7-2, 41 KO), mającego status obowiązkowego pretendenta do tytułu Rosjanina. Przypomniał on, iż zgodnie z listem wystosowanym przez WBA, Powietkin ma obowiązek zmierzyć się z Rahmanem nie później niż 27 lutego.

- Rahman jest obowiązkowym rywalem, a Powietkin miał już swoją wolną obronę z Boswellem - powiedział Cohen, po czym dodał: - Jedyną drogą dla walki z Huckiem jest nasze ustępstwo, ale my nie ustąpimy!

Starcie Powietkina z Huckiem zaplanowane jest na 25 lutego w Stuttgarcie.

Paweł Kulig jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-11, 09:56   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Wcale sie facetowi nie dziwie. Dostal numer jeden w prezencie a teraz go olewaja. Poza tym on juz nie ma za wiele czasu a to na dobra sprawe moze byc ostatnia wyplata
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-11, 13:43   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Może być tak, że na to właśnie liczy Sauderland i Huck. To znaczy on (Huck) wyjdzie na kozaka, który nie boi się Powietkina będzie chciał z nim walczyć, ale niestety Rosjanin będzie musiał zmierzyć się z Rahmanem.
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-11, 18:59   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Niech się Povietkin zmierzy z Rahmanem i straci pas bo jest mało widowiskowym graczem na rynku. Jest nudny i dużo gada mało robi
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-11, 19:43   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Nihilus Zobacz post
Niech się Povietkin zmierzy z Rahmanem i straci pas bo jest mało widowiskowym graczem na rynku. Jest nudny i dużo gada mało robi
Lepszy Powietkin niż Rahman.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-11, 20:18   #6 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Ja już wolałem Davida Haye'a. Przynajmniej większe emocje były przy jego walkach no i większe zainteresowanie.

Teraz walczył Powietkin z Boswellem i większość na forum "o powietkin wygrał, o której helenius - chisora" :D Pół strony komentarzy po walce i zero emocji. Po Haye'u zawsze coś się działo.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-11, 20:30   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 232 razy w 58 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
Ja już wolałem Davida Haye'a. Przynajmniej większe emocje były przy jego walkach no i większe zainteresowanie.

Teraz walczył Powietkin z Boswellem i większość na forum "o powietkin wygrał, o której helenius - chisora" :D Pół strony komentarzy po walce i zero emocji. Po Haye'u zawsze coś się działo.
Hmm może dlatego, że Haye miał prwadziwy tytuł?
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-11, 20:34   #8 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz Wajs Zobacz post
Hmm może dlatego, że Haye miał prwadziwy tytuł?
No nie wiem czy Haye miał taki prawdziwy pas. Wygrał go bez walki z Wałujewem, zawodnikiem który był mistrzem tylko na papierze, bo powinien stracić tytuł już dawno przed walką z Haye'm.

Chodziło mi bardziej o to, że Haye jaki "mistrz" wzbudzał dużo większe emocje i na pewno popularyzacja boksu na tym nie ucierpiała.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-11, 21:57   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

a ja wolałem młodego Holyfielda ale sie kurwa trochę postarzał. Za Hayem byłem bardzo ale przeceniłem go, miał już swoja szansę chociaż walka z Vitkiem moze być jeszcze ok. Na pewno zarówno pod względem charyzmy, jak i klasy sportowej Haye przewyższa Hucka. Z tym że Huck to zawsze coś nowego, poza tym prawie każdy życzy mu solidnego wpierdolu a czy się to komyś podoba, czy nie, w cruiser było o niego cięzko. Rahman to juz w ogole wyblakła gwizda, pojęcia nie mam za co on jest na pierwszym miejscu w rankingu. Walka Huck - Powietkin to ciekawy pomysł, ciekawe czy w ogóle wypali
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-12-11, 00:05   #10 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Do czego to doszło, że ludzie tęsknią za Hayem jako mistrzem. A będzie jeszcze gorzej. Bracia odejdą (Vitek już jest stary a kłopoty zdrowotne Władka nie nastrajają optymistycznie), Chisora po oklepie od Vitka będzie już pewnie skończony, "czar" (w dużym cudzysłowie ale nie da się ukryć, że sporo kibiców dało się nabrać) Heleniusa prysł. Taki Huck doczłapie się do mistrzostwa, będzie go bronił w sauerlandowym stylu a my kibice będziemy tęsknić za "Złotym rokiem 2011"
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania