boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-12-11, 23:06   #1 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Paweł Wolak ogłosił zakończenie kariery

"Jestem spokojny z moją decyzją o przejściu na bokserską emeryturę. Na ringu zostawiłem całego siebie i niczego nie żałuję. Zrobiłem to, co jest dane nielicznym i nie mógłbym być bardziej dumny z bycia częścią najlepszego sportu na świecie. Pozostanę aktywny fizycznie, pracowity i w bokserskiej formie, tak jak to robię od wieku 17 lat, mam zamiar pomagać w karierach innych bokserów z Nowego Jorku i okolic. Lista osób, którym chciałbym podziękować jest zbyt długa, ale sami wiecie kim dla mnie jesteście. Dziękuje mojej ekipie, mojej rodzinie, przyjaciołom oraz fanom. Uczyniliście mnie lepszym mężem, mężczyzną, lepszym ojcem, synem i pięściarzem. Jestem dozgonnie wdzięczny. Dziekuje też Top Rank, na które zawsze mogłem liczyć i mediom, które były wobec mnie fair i traktowały mnie z szacunkiem. Nie zamierzam w najbliższym czasie udzielać żadnych wywiadów. Podczas tych dni nadal pozostaje związany kontraktem z Top Rank i z moim menedżerem Cameronem Dunkinem. Proszę kierować wszystkie pytania właśnie do niego. Zaczynam nowy etap i idę dalej."
-Paweł "Wściekły byk" Wolak

Ostatnią walką Pawła Wolaka był przegrany w zeszłą sobotę pojedynek z Dominikańczykiem Delvinem Rodriguezem. W pamięci kibiców zapisał się przede wszystkim dzięki swojemu stylowi, który był bardzo ofensywny, efektowny i oparty na ogromnej sile woli. Największym zwycięstwem w karierze Polaka było bezsprzecznie to osiągnięte nad byłym Mistrzem świata Yurim Foremanem, którego po 6 jednostronnych rundach Polak zmusił do poddania się w narożniku.

Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-11, 23:15   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Widocznie ta porażka nieźle go ruszyła ;/ może chłop odpocznie troche, przemyśli i wróci jeszcze na pare walk. 30 lat to troche za wcześnie żeby kończyć... tym bardziej jeżeli ma się zapał do tego co się robi, a od Pawła jechało tym na kilometry
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-11, 04:43   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Dobra decyzja. On juz oberwal za duzo, mowa nie ta i poobijany niezle juz jest.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-11, 08:08   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Zaskoczyła mnie ta decyzja, tymbardziej że ma ważny kontrakt z Top Rank i ostatnia porażka nie stawia go w jakiejś beznadziejnej sytułacji. Jeszcze mógłby dużo zarobić i się jakoś ustawić do końca życia. Ja na ten przykład to nie chciałbym pracować na budowie jakbym miał szansę zarobić tyle żeby poźniej nie pracować. Może jednak zmieni zdanie
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-11, 08:33   #5 (permalink)
contender

Nominowany 41 razy w 13 Tematach
Domyślnie

Przy jego styku walki lepiej nieco zbyt wcześnie niż trochę za późno. Męska, trudna decyzja - duży szacunek.
Paweł Kulig jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-11, 11:58   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paweł Kulig Zobacz post
Przy jego styku walki lepiej nieco zbyt wcześnie niż trochę za późno.
Dokładnie tak.
Ale szkoda ,że już nie będziemy mogli go oglądać. Jego styl walki w dzisiejszym boksie to coś wyjątkowego.

Dzisiaj skończył jeszcze kariere Danny Williams (44-11, 33 KO). Kolejny wyjątkowy zawodnik. Patrz:Danny Williams v Mark Potter.
Barm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-11, 12:03   #7 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Liczę jednak, że z czasem poczuje głód boksowania i wróci. Nie sądzę, by wypalił się do końca lub został w czasie kariery nad wyraz rozbity. Na chwilę obecną pozostaje uszanować Jego decyzję.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-11, 13:58   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

NIech odpocznie i przemyśli to. Mam nadzieje że wróci i jeszcze nas zadziwi dobrymi walkami
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-11, 14:12   #9 (permalink)
V.I.P

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Paweł skomentowal te wszystkie komenatrze by nie odchodził.

"Wow, thank you for all of your comments. This was not a decision made overnight but a decision I know that is best for me and my family. I will stay involved in boxing in some way but my time inside the ring is over with 1000% certainty. When you fight the style in which I fight over the course of a long career, there is a point where your choices are to give less than 110%, risk real mental and physical damage, go to a more boring style or just go through the motions for a paycheck. I am not willing to do any of those. I am honored to have entertained you over the course of my career."
Vittek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-11, 15:53   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

Po 6 jednostronnych rundach. Błąd w newsie.

Bardzo mądra decyzja Wolaka. Z takim stylem walki szybko można zdrowie stracić.
liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania